GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta Graficzna

01.12.2010
12:16
smile
[1]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Karta Graficzna

Jak sprawdzić jaką mam kartę graficzną ? Bo kupiłem nowego, 4 rdzeniowego kompa i nie wiem jaką ma kartę graficzną, ale raczej dobrą bo fifa 11 śmiga na full detalach.

01.12.2010
12:28
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

PPM --> Mój komputer --> właściwości --> sprzęt --> menadżer urządzeń i tam poszukaj. Sprawdź przy okazji czy nie ma żółtych znaków.

Możesz też zainstalować program Everest i dowiesz się dużo więcej o komputerze.

01.12.2010
12:29
[3]

novi.. [ Senator ]

Kupiłeś komputer, a nie wiesz co ma w środku? Ja pier****...

Pewnie masz Win Vistę lub 7. Kliknij prawym na pulpit i wybierz "Personalizuj". W oknie które ci wyskoczyło poszukaj zakładki "Ekran" lub coś podobnego. Dokładnie nie wiem bo mam XPeka.

Jeśli nic nie znajdziesz, to ściągnij program GPU-Z.


Mój 3000 post :)

01.12.2010
12:29
smile
[4]

knife [ Konsul ]

START>control panel >display>settings

a jeśli pisze np. monitor xxx on default display driver

to ściągnij program aida 32
instalujesz go
włączasz
wchodzisz w zakładkę
ekran>karta wideo windows

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.