GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Plan wydawniczy Blizzarda?!

01.12.2010
11:24
smile
[1]

lolmaster [ Konsul ]

Plan wydawniczy Blizzarda?!

Pewien serwis MMO opublikował rzekomy plan wydawniczy Blizzarda. Ile w tym prawdy? Niewiadomo.


Plan wydawniczy Blizzarda?! - lolmaster
01.12.2010
11:28
[2]

r_ADM [ Senator ]

Biorac pod uwage fakt, ze sam blizzard nie wie kiedy wyda gre, mysle, ze dokladnie wiadomo ile w tym prawdy.

01.12.2010
11:31
[3]

lolmaster [ Konsul ]

Tego to już na 100% nie wiemy, czy blizard mówiąc, że nie wie kiedy wyda gre, mówi całą prawde... :)

01.12.2010
11:34
[4]

LooZ^ [ intermarum ]

r_ADM: Sugerujesz, ze Blizz nie robi zadnych planow? :)

01.12.2010
11:38
[5]

tomazzi [ Flash YD ]

Co to ten Titan?

01.12.2010
11:41
[6]

Yo5H [ ziefff ]

nowy projekt w nowym uniwersum

01.12.2010
11:45
[7]

toaster [ MrBook? ]

LooZ - Blizzard jest upośledzony co do zorganizowania sobie czasu tak, aby zdążyli na czas.

01.12.2010
11:48
[8]

r_ADM [ Senator ]

LooZ^ - czy PMi i menagment maja jakies plany? Pewnie tak. Czy maja one jakies istotne przelozenie na dzialania devteamu i termin wydania gry? Obserwowanie dzialan tej firmy przez lata kaze sadzic, ze raczej nie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.