
The Joker [ Legent ]
Dobra kawa we Wrocławiu
Znacie jakąś fajną kawiarnię we Wrocławiu w okolicy rynku mniej więcej? Chodzi mi bardziej o jakieś klimatycznie, nie starbucksy, itp. Czekam na sprawdzone pomysły ;)
The Joker [ Legent ]
Ważna sprawa, proszę o pomoc ;)
zawilec [ Konsul ]
Ja lubie czasami sobie w Chilli Caffe posiadzieć ^^ w Oregano można tez się kawki napić i jest tam nawet klimatycznie. Z jakichś exclusive kawiarni to nie znam żadnych niestety ^^
yasiu [ Legend ]
oregano fajne... z ciekawych miejsc, czekoladziarnia na rogu igielnej i wieziennej. moze pracoffnia na wieziennej? albo czeski film...

The Joker [ Legent ]
Nie musi być ekskluzywnie. Chodzi bardziej żeby był klimat kawiarni a nie mcdonalda ;p O czekoladziarni też własnie myślałem. Dzięki za sugestie