GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra kawa we Wrocławiu

01.12.2010
10:16
smile
[1]

The Joker [ Legent ]

Dobra kawa we Wrocławiu

Znacie jakąś fajną kawiarnię we Wrocławiu w okolicy rynku mniej więcej? Chodzi mi bardziej o jakieś klimatycznie, nie starbucksy, itp. Czekam na sprawdzone pomysły ;)

01.12.2010
11:43
[2]

The Joker [ Legent ]

Ważna sprawa, proszę o pomoc ;)

01.12.2010
11:47
[3]

zawilec [ Konsul ]

Ja lubie czasami sobie w Chilli Caffe posiadzieć ^^ w Oregano można tez się kawki napić i jest tam nawet klimatycznie. Z jakichś exclusive kawiarni to nie znam żadnych niestety ^^

01.12.2010
11:48
[4]

yasiu [ Legend ]

oregano fajne... z ciekawych miejsc, czekoladziarnia na rogu igielnej i wieziennej. moze pracoffnia na wieziennej? albo czeski film...

01.12.2010
12:10
smile
[5]

The Joker [ Legent ]

Nie musi być ekskluzywnie. Chodzi bardziej żeby był klimat kawiarni a nie mcdonalda ;p O czekoladziarni też własnie myślałem. Dzięki za sugestie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.