Atharion [ Chor��y ]
Problem z Wordem...
Mam problem z wordem, jak zapisuje jakiś tekst zapisuje mi się coś takiego ----->
Co zrobić, żeby było normalnie? Sory za takie banalne pytanie ale nie używam tego programu w ogóle...
Taikun44 [ Legend ]
zapisujesz jako *doc a otwierasz w wordpadzie ?
wysiak [ Legend ]
Dokladnie, to na screenie to nie jest Word, wiec nie z nim masz problem.