GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Wordem...

01.12.2010
00:13
[1]

Atharion [ Chor��y ]

Problem z Wordem...

Mam problem z wordem, jak zapisuje jakiś tekst zapisuje mi się coś takiego ----->

Co zrobić, żeby było normalnie? Sory za takie banalne pytanie ale nie używam tego programu w ogóle...


Problem z Wordem... - Atharion
01.12.2010
00:19
[2]

Taikun44 [ Legend ]

zapisujesz jako *doc a otwierasz w wordpadzie ?

01.12.2010
00:21
[3]

wysiak [ Legend ]

Dokladnie, to na screenie to nie jest Word, wiec nie z nim masz problem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.