GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak pozbyć się trolla?

30.11.2010
23:44
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Jak pozbyć się trolla?

Mam problem(nie tylko ja) z w/w osobnikiem na jednym jednym z forów internetowych nt.filmów,aktorów itp:
Według wiki żeby pozbyć się trolla należy go ignorować-w tym przypadku to nie działa,dzieciak ma już chyba 3 multikonto(poprzednie 2 zablokowane).
Oczywiście jest opcja "naruszenie zasad"po wypełnieniu której wypowiedź trolla jest blokowana ale przecież nie będę bez przerwy pisał o blokowaniu jego wypowiedzi.

Proszę o jakieś rady.

30.11.2010
23:45
[2]

wysiak [ Legend ]

Wynajmij kilera. Jak jest was wiecej, to mozecie sie zlozyc, bedzie taniej.

30.11.2010
23:45
[3]

50groszy:) [ Konsul ]

gdybyśmy tylko na to pytanie znali odpowiedź to na tym forum nie byłoby żadnych prowokacji ani trolli zatruwających tylko życie forumowe

30.11.2010
23:47
[4]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

[2] Gdybym znał jego adres to bym się po niego mimo zimy pofatygował.

30.11.2010
23:50
[5]

Gordon2000 [ Pretorianin ]

Jeżeli to te forum co myślę i koleś ma nick który ma coś wspólnego z pająkami to współczuje.

30.11.2010
23:52
[6]

Taikun44 [ Legend ]

zaproś go tutaj

30.11.2010
23:54
[7]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

[5]
Trafiłeś ,to konto z pająkiem zostało już zablokowane,teraz istnieje pod dość pedalskim nickiem na s.....

30.11.2010
23:55
[8]

wysiak [ Legend ]

[4]
Dobry kiler sam znajduje cel zlecenia.

Ale tak naprawde, jesli nie potrafisz zignorowac trola, to znaczy niestety, ze masz za niski poziom by korzystac w internetu w wymaganym zakresie, na razie ogranicz sie do grania na kurniku i uzywania gg. Jak lewelujesz, to wtedy sprobuj znowu.

30.11.2010
23:58
smile
[9]

Adrianziomal [ Samael ]

Wynajmij jakiegoś dobrego hakera, co włamie się do tego forum i sprawdzi z jakiego adresu IP wysyłał te wiadomości. Jeżeli używał proxy, to będzie trochę trudniejsze, lecz nie awykonalne. :)

01.12.2010
00:07
[10]

Molpi [ Senator ]

Daj nam dane tego forum! Ztrollujemy go!

01.12.2010
00:14
[11]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

[10] Mówisz-masz

01.12.2010
00:18
smile
[12]

Gefreiter [ Konsul ]

Ja się boję, bo ksywka taka groźna. On Was pozabija :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.