GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurtka - pomocy

30.11.2010
23:01
[1]

Gefreiter [ Konsul ]

Kurtka - pomocy

Witam,

jako, że zima zaskoczyła nie tylko kierowców, czas się ciepło doposażyć.
Mam mały dylemat z kurtką, gdyż mało kurtek jest na mój wzrost (192cm). a nie chce się z kolei wozić w jakieś murzyńskiej kurtce.
Co sądzicie o tej



Użytkuje któryś z forumowiczów takową??

30.11.2010
23:08
[2]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Każdy ma swój gust. Ja nie mam nic do tej kurtałki. Spoko wygląda. Niemniej nie wyobrażam sobie kupienia łacha którego wcześniej nie przymierzę.

30.11.2010
23:11
[3]

Gefreiter [ Konsul ]

Też mam takie mieszane uczucia, a propo tego przymierzania, to poptem same problemy z odsyłaniem.
Aukcje puściłem jako podglądową, bo mam military shop u siebie, lecz dziś był zamknięty.

30.11.2010
23:13
[4]

gromusek [ keep Your secrets ]

Nigdy nie ma żadnych problemów ze zwrotem lub wymiana odzieży na allegro kupując u legalnych firm a nie u szaraków. Masz na to 14 dni i nic Ci nie mogą zrobić.

30.11.2010
23:15
[5]

Gefreiter [ Konsul ]

Źle sprecyzowałem, chodzi o samo hasło ,,poczta polska'' i jej kolejki i długość dostarczania przesyłek. A to doszło, dojdzie, a może nie doszło.

30.11.2010
23:18
[6]

Kar0oOl [ Konsul ]

Mi się osobiście nie podoba. W tej cenie znajdziesz mnóstwo innych fajnych kurteczek ;D

30.11.2010
23:23
[7]

Gefreiter [ Konsul ]

01.12.2010
01:26
[8]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Kurtka jak kurtka nic specjalnego to nie jest... Ostatnio pod wpływem impulsu kupiłem na allegro m65 fideljacket, która jest podobna troszkę do tej z pierwszego linka. Więc powiem Ci tak, za ciepła to ona nie jest, mimo podpinki ;) Ale powinna być nieprzemakalna, woda po tym materiale spływa jak po kaczce.

01.12.2010
09:34
[9]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

nie rozumiem. czym jest murzynska kurtka?
gdybym mial strzelac to jako przyklad podalbym wlasnie te dwie co zlinkowales, ale najwyrazniej miales na mysli cos innego.

01.12.2010
09:58
[10]

Gefreiter [ Konsul ]

flam mnie murzyską kurtką, jest taka kutrka wktórej wygląda się jak banan

01.12.2010
10:01
[11]

Trael [ Mr. Overkill ]

Gefreiter --> Ten ECWCS to jakaś niemiecka kopia, więc z trwałością i jakością mogą być problemy. Po drugie pod takiego gore musi sobie jeszcze wrzucić jakiś polar bo to jest tylko osłona przeciw deszczem i wiatrem, nieocieplana w żaden sposób.

01.12.2010
12:35
[12]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

gromusek --> Masz 10 dni i tylko wtedy jesli przedmiot nie nosi sladow zuzycia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.