Kar0oOl [ Konsul ]
Polećcie
Polećcie jakąś grę rpg z polskim dubbingiem? Dodam, że Wiedźmin i Ghotic już za mną.
Kar0oOl [ Konsul ]
up
hopkins [ Zaczarowany ]
To najwyzsza pora wziac sie za Tormenta, Baldury i na koncu za Dragon Age :)
Tal_Rascha [ Undomiel ]
Torment, Baldur's Gate, Icewind Dale
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Neverwinter nights 2
TEMRO [ Konsul ]
Baldur's Gate 1-2
Icewind dale
The bard's tale opowieści barda
To są te jakie ja znam z polskim dubbem.
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Mass Effect 1 i 2
Kar0oOl [ Konsul ]
łooo a coś z dzisiejszą grafiką i właśnie coś w stylu gothic i wiedźmin ?W Mass effecta już grałem też.
tomashes9 [ Niesamowity Jezdziec ]
Dragon Age, i to chyba wszystko, raczej wiecej nie znajdziesz. Ostatnio wyszedl polski Two Worlds 2, ale tam niestety nie ma rodzimego dubbingu, tylko napisy.

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]
Baldur's Gate; Dragon Age
Kar0oOl [ Konsul ]
Kolega z [10] chyba nie przeczytał, że wolę "teraźniejszą" grafikę, a nie z przed 10 lat. Dajcie jeszcze jakieś propozycje. Pomyślę nad 2worlds2.
Łoker men [ Generaďż˝ ]
Nwn 2 nie ma najgorszej grafiki
Risen
drakensang

Kosiciel [ Generaďż˝ ]
Dokąd mamy lecieć?
Kar0oOl [ Konsul ]
@Kosiciel -> w takim razie podaj poprawną formę tego słowa hmm?
Kar0oOl [ Konsul ]
A i jeszcze jak możecie to zapodajcie coś w stylu assassin's creed 1 i 2 (nie rpg tylko akcja)
gtowiec [ Kanapka ]
The saboteur. Podobny system wspinaczki.
Kar0oOl [ Konsul ]
up grałem
CroopMan [ Vito Scaletta ]
Assasins Creed ( Nie do końca "eRPG" ale nie najgorsza gra)
Baldury , Dragon Age: Początek , Icewind Dale,RISEN !, Drakensang,seria NWN :)
Kar0oOl [ Konsul ]
@CroopMan Jak byś czytał posty to byś zauważył, że już mówiłem o tym, że grałem w AC i AC II i to w kotntekście akcji a nie rpg. Dajcie coś w podobie AC. ;D
Kar0oOl [ Konsul ]
up
Kar0oOl [ Konsul ]
up

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Dokad mam poleciec? 0_0
WrednySierściuch [ Konsul ]
Smugglerze, czytaj watki bo dublujesz zarty >>[13]
Podobne do AC >> Mirrors Edge (wspolczesny Parkour)
Thief 3 (tyle ze tutaj oczywiscie robienie za assasyna nie poplaca)
Prince of Persia, Hitman, Splinter Cell, Tomb Raider wersje dowolne, skradanie + zabijanie + na sniadanie :p