GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polećcie

30.11.2010
18:38
[1]

Kar0oOl [ Konsul ]

Polećcie

Polećcie jakąś grę rpg z polskim dubbingiem? Dodam, że Wiedźmin i Ghotic już za mną.

30.11.2010
20:11
[2]

Kar0oOl [ Konsul ]

up

30.11.2010
20:12
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

To najwyzsza pora wziac sie za Tormenta, Baldury i na koncu za Dragon Age :)

30.11.2010
20:12
[4]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

Torment, Baldur's Gate, Icewind Dale

30.11.2010
20:12
[5]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Neverwinter nights 2

30.11.2010
20:13
[6]

TEMRO [ Konsul ]

Baldur's Gate 1-2
Icewind dale
The bard's tale opowieści barda

To są te jakie ja znam z polskim dubbem.

30.11.2010
20:14
[7]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Mass Effect 1 i 2

30.11.2010
20:28
[8]

Kar0oOl [ Konsul ]

łooo a coś z dzisiejszą grafiką i właśnie coś w stylu gothic i wiedźmin ?W Mass effecta już grałem też.

30.11.2010
21:22
[9]

tomashes9 [ Niesamowity Jezdziec ]

Dragon Age, i to chyba wszystko, raczej wiecej nie znajdziesz. Ostatnio wyszedl polski Two Worlds 2, ale tam niestety nie ma rodzimego dubbingu, tylko napisy.

30.11.2010
21:30
smile
[10]

Mr.t0ster [ Chuck Norris ]

Baldur's Gate; Dragon Age

30.11.2010
23:01
[11]

Kar0oOl [ Konsul ]

Kolega z [10] chyba nie przeczytał, że wolę "teraźniejszą" grafikę, a nie z przed 10 lat. Dajcie jeszcze jakieś propozycje. Pomyślę nad 2worlds2.

30.11.2010
23:35
[12]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

Nwn 2 nie ma najgorszej grafiki
Risen
drakensang

30.11.2010
23:42
smile
[13]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Dokąd mamy lecieć?

01.12.2010
15:16
[14]

Kar0oOl [ Konsul ]

@Kosiciel -> w takim razie podaj poprawną formę tego słowa hmm?

01.12.2010
15:20
[15]

Kar0oOl [ Konsul ]

A i jeszcze jak możecie to zapodajcie coś w stylu assassin's creed 1 i 2 (nie rpg tylko akcja)

01.12.2010
15:33
[16]

gtowiec [ Kanapka ]

The saboteur. Podobny system wspinaczki.

01.12.2010
23:17
[17]

Kar0oOl [ Konsul ]

up grałem

02.12.2010
13:11
[18]

CroopMan [ Vito Scaletta ]

Assasins Creed ( Nie do końca "eRPG" ale nie najgorsza gra)

Baldury , Dragon Age: Początek , Icewind Dale,RISEN !, Drakensang,seria NWN :)

02.12.2010
14:34
[19]

Kar0oOl [ Konsul ]

@CroopMan Jak byś czytał posty to byś zauważył, że już mówiłem o tym, że grałem w AC i AC II i to w kotntekście akcji a nie rpg. Dajcie coś w podobie AC. ;D

02.12.2010
22:41
[20]

Kar0oOl [ Konsul ]

up

03.12.2010
14:13
[21]

Kar0oOl [ Konsul ]

up

03.12.2010
14:19
smile
[22]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Dokad mam poleciec? 0_0

04.12.2010
10:22
[23]

WrednySierściuch [ Konsul ]

Smugglerze, czytaj watki bo dublujesz zarty >>[13]

Podobne do AC >> Mirrors Edge (wspolczesny Parkour)



Thief 3 (tyle ze tutaj oczywiscie robienie za assasyna nie poplaca)


Prince of Persia, Hitman, Splinter Cell, Tomb Raider wersje dowolne, skradanie + zabijanie + na sniadanie :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.