GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pompa na siłownie.

30.11.2010
15:24
smile
[1]

Kravas [ Niepokonan ]

Pompa na siłownie.


Kononowicz na Rokiet Fłiel i Dabeł Blaście?

spoiler start
Jakby co - gość jest Litwinem, ale teksty ma boskie.
spoiler stop

30.11.2010
15:43
[2]

Mac94 [ TF2 Player ]

No fakt gada tak jak Polacy na Litwie, czyli u mnie. Większość u nas tak rozmawia. Znaczy się akcent jest identyczny, dziwne końcówki i takie tam. Ciekawe czy specjalnie mu kazali udawać takiego bezmózga czy ona prawdę taki jest..

30.11.2010
15:53
[3]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Czy on zna Polski? Czy tylko czyta z ekranu?

30.11.2010
16:01
[4]

Klaczki [ In Search Of Sunrise ]

z tego co wiem gościu mieszka w stanach i jest twarzą promocyjną pewnego serwisu z odżywkami. Głowę na pewno sprało, takie ilości co przyjął robią swoje.

30.11.2010
17:32
[5]

Kravas [ Niepokonan ]

łup

30.11.2010
17:51
smile
[6]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Spoko koleś:D

01.12.2010
17:03
smile
[7]

kociamber [ Music Is Math ]

Zamiast na lekcje chodził na silowie, dlatego tak dziwnie mówi.

01.12.2010
17:09
[8]

czekers [ Legend ]

to już jest hit polskiego internetu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.