eL Czuper [ Legionista ]
co trzeba zrobic zeby grac w wow'a?
chcialbym sie zapytac co potrzeba zeby grac za darmo w wow'a na jakims serwerze . czy trzeba sciagnac cos oprocz samej gry ?
Devilyn [ Storm Detonation ]
Mówisz o pirackich serwerach? Piratom się tu nie pomaga.
A jak chcesz zagrać na globalu, to służę pomocą.

Matt [ I Am The Night ]
Za darmo nie ma nic, zeby nie placic abonamentu mozesz np sprzedawac sie za prepaidy na dworcu centralnym.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Mozna grac, ale tylko z nazwy, bo grania to nie przypomina. Jest moze ulamek tego co jest dostepne na serwerach oficjalnych.
baso [ Konsul ]
Najpierw z kończ 18 lat to w tedy pogadamy bo w wieku 12 lat i tak nic nie zrozumiesz
Czezzy [ Konsul ]
baso - jak widac ty tez nie :)
''z koncz'' - slownik, a nie za forum sie lapiesz.