GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co trzeba zrobic zeby grac w wow'a?

30.11.2010
12:59
[1]

eL Czuper [ Legionista ]

co trzeba zrobic zeby grac w wow'a?

chcialbym sie zapytac co potrzeba zeby grac za darmo w wow'a na jakims serwerze . czy trzeba sciagnac cos oprocz samej gry ?

30.11.2010
13:00
[2]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Mówisz o pirackich serwerach? Piratom się tu nie pomaga.

A jak chcesz zagrać na globalu, to służę pomocą.

30.11.2010
13:06
smile
[3]

Matt [ I Am The Night ]

Za darmo nie ma nic, zeby nie placic abonamentu mozesz np sprzedawac sie za prepaidy na dworcu centralnym.

30.11.2010
16:31
[4]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Mozna grac, ale tylko z nazwy, bo grania to nie przypomina. Jest moze ulamek tego co jest dostepne na serwerach oficjalnych.

30.11.2010
16:35
[5]

baso [ Konsul ]

Najpierw z kończ 18 lat to w tedy pogadamy bo w wieku 12 lat i tak nic nie zrozumiesz

02.12.2010
19:11
[6]

Czezzy [ Konsul ]

baso - jak widac ty tez nie :)

''z koncz'' - slownik, a nie za forum sie lapiesz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.