GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Falout: New Vegas. Pytanie czy zadziała

30.11.2010
10:28
[1]

sebasti0000 [ Centurion ]

Falout: New Vegas. Pytanie czy zadziała

witam ma pytanie . czy pujdzie mi falout new vegas ??

oto moj sprzet :

-procesor:AMD Atchlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.70 GHz
-karta graficzna : Gigabyte GeForce 8600 gt
-pamięć ram: (wiem dramat ) 2GB Ram 1333 MHz

30.11.2010
10:42
[2]

Hellmaker [ Legend ]



znajdz sobie w drugim od gory okienku Fallot: New Vegas, kliknij na analize, poczekaj, ciesz sie wynikiem :P

30.11.2010
13:29
[3]

sebasti0000 [ Centurion ]

prosze o odpowiedz tak lub nie bo powyzszy program mi nie działa
!!
z góry dziekuje

30.11.2010
13:34
[4]

redan [ Wiking ]

powinno działać

30.11.2010
13:44
smile
[5]

sebasti0000 [ Centurion ]

ale z tego co widzialem to fallout 3 ma większe wymagania sprzętowe niz fallout nev vegas
czy to prawda ?
prosze o porównanie i potwierdzenie

prosze porównać to: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13220

z tym : https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9490


co ma większe wymagania ? bo ja sie tak dobrze nie znam . :-) bo z tego co wiem to chyba nie są minimalne prawda??

30.11.2010
14:08
[6]

redan [ Wiking ]

obie gry działają na tym samym silniku graficznym, więc ich wymagania są zbliżone do siebie. co do wymagań napisanych na golu to często nie są one do końca prawdziwe

30.11.2010
14:32
[7]

Wojtas 47 [ Pretorianin ]

Pójdzie ci spokojnie, no moim kompie(patrz sygnaturka) chodzi przyzwoicie na minimalnych tyle tylko, że grę muszę odpalać na pulpicie bo na pełnym ekranie strasznie zamula i się wiesza. Na średnich jak nie większych ustawieniach graficznych, sobie pograsz.

30.11.2010
14:40
[8]

sebasti0000 [ Centurion ]

dzięki za pomoc

30.11.2010
15:40
[9]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Jeżeli grasz na XP, to 2GB RAMy wystarczy do większości gier, w tym FNV. Warto też podawać, w jakiej rozdzielczości chcesz grać (zwykle natywna monitora LCD) - w 1920x1200 może być problem, w 1280x1024 powinno gładko chodzić.

30.11.2010
17:48
[10]

sebasti0000 [ Centurion ]

w tym problem ze mam windows 7

30.11.2010
18:22
[11]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Lepiej było zainwestować w jakieś bebechy do kompa niż nowy system ;> W przypadku 7 doradzałbym 4GB.

01.12.2010
16:05
[12]

sebasti0000 [ Centurion ]

system windows 7 ultimate mialem za free :-) niewiaznie z kąd , prosze nie pytać

01.12.2010
16:37
[13]

BlackBolt [ Senator ]

I po co ci ten piracki Ultimate? Z jakich funkcji w nim korzystasz, których nie ma w Home Premium, który mógłbyś kupić znacznie taniej, a przynajmniej miał byś legalny system?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.