GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To kto dzisiaj nie dojechał do pracy/uczelni?

30.11.2010
08:40
smile
[1]

_MaZZeo [ Legend ]

To kto dzisiaj nie dojechał do pracy/uczelni?

Wpisujcie mjasta!

30.11.2010
08:43
[2]

yasiu [ Legend ]

Ja. Doszedłem na piechotę, jak zobaczyłem tłum ludzi na przystanku stwierdziłem, że nie będę się tłoczył, a pogoda ładna, więc spacerek fajny, 40 minut i byłem na miejscu.

30.11.2010
08:45
smile
[3]

Molpi [ Senator ]

Wszędzie to mówią ile spadło śniegu a ja za oknem mam pusto ;d DAWAĆ ŚNIEG!

30.11.2010
08:46
[4]

Lysack [ Przyjaciel ]

Molpi -> przyjedź i sobie weź - oddam za darmo z całego podjazdu :)

30.11.2010
08:49
smile
[5]

Molpi [ Senator ]

Lysack -->> Myślisz ze starczy dla mnie pod okno? :D

30.11.2010
08:54
smile
[6]

_MaZZeo [ Legend ]

Molpi chciałbym się z tobą zamienić, poważnie. Wczoraj dwa razy odśnieżałem podwórko, dzisiaj z rana również podjazd bo inaczej nie wyjechałbym. Ale potem ledwo co wyjechałem z osiedla i zawróciłem do domu bo cała ulica dosłownie stała, jakieś stłuczki czy cuś.

30.11.2010
08:55
[7]

mikmac [ Senator ]

czasem jednak praca we wlasnej firmie ma wiecej plusow niz minusow ;)

30.11.2010
08:56
[8]

Lysack [ Przyjaciel ]

Molpi -> z pewnością! W końcu nie tylko ja mam śnieg do oddania :D

Przy okazji - chętnie oddam także katar, ból głowy i gardła :) L4 zachowam dla siebie :P

30.11.2010
09:12
smile
[9]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Ja nawet się z ciepłego łóżeczka nie ruszyłem, bo się wczoraj przeziębiłem jak wracałem ze szkoły :)

30.11.2010
09:18
[10]

r_ADM [ Senator ]

Dzisiaj w Warszawie jezdzi sie bezproblemowo. Widac ludzie sie przestraszyli zimy i zostali w domu :)

30.11.2010
09:22
[11]

Davidian [ Generalissimus ]

Jeden dzień popadało i narodowa tragedia. Wczoraj było ciekawie dzięki niektórym artystom którzy lądowali po rowach dzisiaj zdecydowanie wygodniej się jeździ bo cześć przesiadła się na komunikację miejską.

30.11.2010
09:23
[12]

Baron Samedie [ Generaďż˝ ]

Ja jeszcze nie, ale chyba muszę się wybrać niedługo.

30.11.2010
09:31
[13]

Aen [ Anesthetize ]

Dojechac dojechalem, ale oczywiscie Olsztyn jak zwykle do zimy nieprzygotowany, na drodze lodowisko. Ja jebie...

30.11.2010
09:33
[14]

Snakepit [ aka Hohner ]

mam na 8:15, właśnie dojechałem...9:30 :D

30.11.2010
10:08
smile
[15]

kęsik [ Legend ]

Gdzie wy macie śnieg?!

30.11.2010
10:10
[16]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

za oknem, pare cm

30.11.2010
10:11
smile
[17]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Ja dojechalem... dzisiaj cieplutko +18

30.11.2010
10:12
[18]

Snakepit [ aka Hohner ]

[15] jakies 20-30cm w mniej odsniezonych partiach Wawy :P

30.11.2010
10:13
[19]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

ja mam dzisiaj wolne :>

30.11.2010
10:18
[20]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

autobusy nie dojechały, mimo, że do szkoły mam 300m to nie poszedłem bo i tak było tylko 5-10 osób.

30.11.2010
10:33
smile
[21]

Awerik [ Backpacker ]

Ja... bo jestem na Filipinach.

30.11.2010
10:35
smile
[22]

Stitch001 [ Witcher ]

Ja...


...bo jestem na urlopie ...

spoiler start
Kończąc coś co mogłem skończyć minimum 2 miesiące temu
spoiler stop

30.11.2010
10:36
smile
[23]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Ciekawe jak sytuacja wyglada na stromym podjezdzie w Szczecinie.

30.11.2010
10:37
smile
[24]

Sizalus [ Senator ]

No właśnie - czekamy na ale urwał sezon 2010/2011 ;)

30.11.2010
10:37
smile
[25]

Molpi [ Senator ]

Ciekawe jak sytuacja wyglada na stromym podjezdzie w Szczecinie.

Urwie następnemu! łooo jeny!

30.11.2010
10:38
smile
[26]

kęsik [ Legend ]

Ciekawe jak sytuacja wyglada na stromym podjezdzie w Szczecinie.

W Szczecinie mój drogi to słońce świeci.

30.11.2010
10:40
[27]

Tomal_P [ Legend ]

Pytanie dla ludzi z Warszawy: jak dzisiaj sytuacja wygląda w stolicy??

30.11.2010
10:56
[28]

piokos [ 147 ]

Strajki ZDMu

30.11.2010
10:56
[29]

Snakepit [ aka Hohner ]

jak dzisiaj sytuacja wygląda w stolicy??


w miarę ok, korki 2x mniejsze niż wczoraj, póki co jest w porównaniu do wczorajszego wieczoru LUZIK :) tylko chodzenie z buta to problem bo na chodnikach zaspy...mniejsze uliczki nie odśnieżone, większe regularnie solone ;) gdzieniegdzie nie działa sygnalizacja świetlna, ale ja mówię, że jest in plus po wczorajszym ;)

30.11.2010
10:56
[30]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Niektóre linie w ogóle nie kursują, mniejsze drogi mało lub w ogóle nie odśnieżone, ale ogólnie jedzie się nieźle. Ja dojechałem szybciej niż średnio w zeszłym tygodniu.

Snakepit - dlatego ja chodzę ulicami. :]

30.11.2010
10:57
[31]

Snakepit [ aka Hohner ]

hyhy no mi średnio widzi się przemarsz Górczewską o 7:30 ;)

30.11.2010
10:57
[32]

Tomal_P [ Legend ]

Zapytałem się o Wawę, bo jutro muszę jechać do Wawy. Więc jutro może być trochę lepiej jeszcze. Przynajmniej mam taką nadzieję.

30.11.2010
11:02
[33]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

hyhy no mi średnio widzi się przemarsz Górczewską o 7:30 ;)

Nie no, dojechałem gdzie mogłem komunikacją, zostały mi mniejsze ulice do przejścia. Chodniki nie dość że mają niski priorytet u drogowców to jeszcze na wykopanych małych korytarzykach geniusze poparkowali dziś samochody.

30.11.2010
11:06
[34]

Michael_999 [ Kill with skill ]

Jestem z Opatowa (Woj. Św.). Do Kielc (gdzie studiuję) dojechałem bez większych problemów autobusem (prawie godz. opóźnienia była ale to szczegół). Komunikacja miejska w Kielcach raczej dobrze się dzisiaj sprawuje. Na uczelnię pewnie więc miejskim pojadę (no chyba, że będzie coś niespodziewanego i nie przyjedzie, to z buta pójdę :P).

30.11.2010
11:07
smile
[35]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Białystok - już wczoraj musiałem wracać na piechotę do domu (kawał drogi), a dzisiaj mam skrócone lekcje więc se odpuściłem :P

30.11.2010
11:10
smile
[36]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

no małe uliczki to chyba w każdym mieście, byłem dziś, to podziwiam głupotę kierowców: Jest korek, wjechał jeden w nieodśnieżona uliczkę, przejechał kilkanaście metrów i zawiesił się, ale reszta też szczęścia próbowała, i w jednej uliczce stoi kilka - kilkanaście smaochodów zawieszonych na śniegu, i czekają aż ktoś ich wyciągnie/
A propos chodników, u mnie jest dobrze, bo odśnieżone, ale i tak żeby przejść trzeba by łańcuchy na buty założyć :) - tak ślisko.
Ale w nastepnym tygodniu ma być +8 stopni, więc to białe gów*o się zacznie topić.

30.11.2010
11:12
[37]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Białystok
Wczoraj wracałem w sumie 2,5h do domu ze szkoły... masakra. Teraz w domku siedzę, bo się źle czuję.

30.11.2010
12:14
[38]

what's up [ XPlayer ]

[5] yyyyyyy..... CO TO JEST ? HMMM.... ---------->

30.11.2010
12:20
[39]

what's up [ XPlayer ]

sory net mi sie zawiesza...... W mordę zaraz dodam obrazek ....


ED: JEST ---> co to ?


To kto dzisiaj nie dojechał do pracy/uczelni? - what's up
30.11.2010
12:24
[40]

Tal_Rascha [ Undomiel ]

worki ze smieciami?

30.11.2010
12:29
smile
[41]

what's up [ XPlayer ]

Kosza na Śmieci na ośiedlu nie ma :D ?

30.11.2010
12:33
smile
[42]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

[41] ->no najwyraźniej nie ma.

30.11.2010
13:02
smile
[43]

Jamkonorek [ Jandulka ]

A ja do szkoły nie poszedłem, bo tramwaje najpierw nie jeździły, a później jeździły te które nie pasowały..

30.11.2010
13:03
[44]

Xaltorun [ No way! ]

ja nie wyjechałem na uczelnie nawet. A nóż pociąg nie przyjedzie i po co bede czas marnował

30.11.2010
13:09
[45]

jasonxxx [ Szeryf ]

Dziś Stegny --> Centrum bezproblemowo o 9:30.

Wczoraj "jechałem" w Bemowa na Stegny 2,5 godziny. Masakra.

30.11.2010
14:16
[46]

|kszaq| [ Legend ]

Gdańsk - bez problemów (zajęcia od 8).

30.11.2010
14:19
smile
[47]

Molpi [ Senator ]

[39]
Grabili liście i zostawili pełne worki :(

02.12.2010
08:00
smile
[48]

Saul Hudson [ Legend ]

Poznań zasypany. Żeby wydostać się z przedmieścia trzeba mieć niezły fart. Na przystanek szedłem co prawda chodnikiem, ale w śniegu po łydki. Przez pół godziny żaden autobus nie przyjechał, stwierdziłem, że nie ma już sensu dłużej czekać i wróciłem do mieszkania.
Popełniłem ogromny błąd wychodząc z łóżka.

02.12.2010
08:17
[49]

NequliX [ Made in Poland. On a bed ]

Poznań. Dzisiaj do pracy sobie nie pojade. Samochod 40 minut odkopywalem. Tera czas na odsniezanie, co bym mogl w ogole z posesji wyjechac xD

02.12.2010
08:19
[50]

zela [ Niepoprawny marzyciel ]

Łódź ! Wstałem o 6:50 stwierdziłem że nawet nie mam co się wybierać , nie zdarzył bym na zajęcia o 8 :).

02.12.2010
08:36
smile
[51]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

odstawiwszy wczoraj konia do serwisu szybko począłem godzić się z myślą że dziś nie wyruszę na poranne zajęcia. autobusem, pociągiem i ponownie autobusem... może zdążę na ostatnie trzy godzinki od 13:30. póki co cieszę się chwilami spędzanymi w domu.

02.12.2010
08:51
[52]

tomazzi [ Flash YD ]

Białystok online

Obudziłem się o 7. Przymknąłem lekko oczy a gdy je otworzyłem była już 7.40 ;p Na uczelnie już mi się nie chciało iść :)

02.12.2010
08:53
[53]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

I przyszła kolej na mnie... No ni da rady dojechać, wszystko stoi.

02.12.2010
08:56
smile
[54]

jasonxxx [ Szeryf ]

Dziś chyba duża grupa kierowców się przestraszyła zimy, rano jechało się całkiem przyjemnie.

02.12.2010
09:14
[55]

Snakepit [ aka Hohner ]

nie mam możliwości dojechania do pracy jest taki syf...trudno, czekam, może się rozkorkuje za jakiś czas?

02.12.2010
09:19
[56]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Janki dziś to sodoma i gomora....
Stałem prawie godzinę czekając na jakiś autobus....
W końcu zadzwoniłem do szefowej i powiedziałem, że nie dam rady dojechać.
Przez tą godzinę dalej widziałem PKS, który minął mnie kilka minut po 7.

02.12.2010
09:29
[57]

g0tcha [ Stay Up Forever ]

Dziś rano po 6 większość ulic nie odśnieżonych była. Piaskarkę czy tam solarkę tylko jedną widziałem. Trasa Łazienkowska również zasypana, jechało się 30-40 km/h. Już mniejsze uliczki na Saskiej Kempie były lepiej odśnieżone czy nawet czarne.

02.12.2010
09:33
[58]

ksips [ Legend ]

Zrobiłem dzisiaj już 30km - o ile trasa jest w znośnym stanie, o tyle miasta to masakra. Katowice w kiepskim stanie :/ Moje miasto w jeszcze gorszym.

Źle się nie jedzie, ale zakręty w moim mieście to w większości drift na mułdach na lodzie.

02.12.2010
09:37
smile
[59]

fu-gee-la [ WOLF Regrav. ]

ksips znalazłeś w końcu ten parking za Bankową?

02.12.2010
09:50
[60]

ksips [ Legend ]

Na płatnym parkuje. Kupuje bilet za 8zł i stoję ile chce w ciągu dnia :D

02.12.2010
10:15
[61]

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]

Za 50min wychodze na busa i jade do Warszawy (Gora Kalwaria --> Konstancin J. --> wysiadam pod pekinem) myslicie ze to ma jakis sens? Jak tam korki?

02.12.2010
12:20
[62]

|kszaq| [ Legend ]

Śnieżyca zaatakowała Gdańsk.

02.12.2010
12:23
smile
[63]

Mati176 [ King Klick ]

Wczoraj trabiło się w mediach jak to Kraków sparaliżowało i w ogóle kapota. Faktycznie, ostro wczoraj sypało i był paraliż wieczorem ale tego nie dało się uniknąć w taką pogodę i w miare sprawnie służby pracowały, wyjechały wszystkie sztuki sprzętu do walki ze śniegiem. Dziś drogi w Krakowie czarne, a na uczelnie dojechałem nawet szybciej niż zwykle :).

02.12.2010
12:23
smile
[64]

Qverty™ [ Legend ]

Śniezyca w wielkopolsce, do szkoły nie dojechałem. Po 2-godzinnym odśnieżaniu podwórka i wjazdu ręcę mi odpadają - nienawidze zimy...

edit. O, teraz nawet przestało padać...ale śniegu na ulicy dalej po jaja bo nie ma żadnych ekip które odśniezyły by miasto...

02.12.2010
12:29
[65]

Snakepit [ aka Hohner ]

12:00 - dojechałem do pracy w której powinienem być 8:15 +/- 30 minut max :D

02.12.2010
12:35
[66]

Mati176 [ King Klick ]

Aha i jeszcze dobry news dla Krakowian - dzisiaj komunikacja miejska bezpłatna ;)

02.12.2010
12:38
[67]

viesiek [ Deculture! ]

nioch nioch nioch
Sam do szkoły dotarłem bez problemu, ale prowadząca zajęcia już nie :D

02.12.2010
12:45
[68]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

W Łodzi dokładnie tak samo jak przez ostatnie kilka dni... Tragedia.

Inna sprawa, że trzeba było ruszyć łbem i pojechać trochę wcześniej. Wyjechałem o 7.00 i dojechałem na 8 bez problemu ;). Z drugiej strony mam 6 km w jedną stronę.

02.12.2010
12:47
[69]

Santarius [ Death knight ]

A u mnie jak na złość zawiało w tedy, kiedy nie mam do szkoły. Jutro pewnie nie spadnie ani jeden płatek śniegu.

02.12.2010
12:49
smile
[70]

eJay [ Quaritch ]

W Szczecinie mój drogi to słońce świeci.

Mów za siebie, na Prawobrzeżu sypie, wieje, a Słońca nie widać ;)

02.12.2010
12:54
[71]

COOLek [ Konsul ]

To jest kurwa skandal, jak działa odsnieżanie. Od 3 dni chodniki przy moim domu są zasypane, przez co muszę się przedzierać przez zaspy, żeby dojść do jakiejś większej drużki, po której krąży jeden traktor w te i we wtę, zasypując przy okazji dojścia do innych chodzników, łączycych się z nią. Przy stacji metra, o godzinie ósmej drogi W OGÓLE nie odśnieżone. Służby ewidentnie nie wysyłają ani piaskarek ani pługów. Jest to skandal i ryzykowanie życia kierowców. Może i jest to nieefektywne, odśnieżaćjak jeszcze sypie, ale ludzkie życie jest ważniejsze niż te trochę pieniędzy, a nikt z pracy nie zrezygnuję tylko dlatego, że spadło trochę śniegu.

Czy w latach poprzednich też,w sumie nieduże opady śniegu, powodowały takie blokady całych miast?

02.12.2010
12:54
smile
[72]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

W weekend jadę na uczelnie. Już się ciesze z tej pogody...

02.12.2010
12:57
[73]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

COOLek -> Chodniki przed posesjami są odpowiedzialnością tychże posesji. :) Także albo weź łopatę w dłoń, albo poczekaj aż zrobi to Twój 'gospodarz domu' (jeśli mieszkasz w bloku).

02.12.2010
12:59
[74]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Czy w latach poprzednich też,w sumie nieduże opady śniegu, powodowały takie blokady całych miast?
To największe opady śniegu od chyba 7 lat. Może więcej. Szczególnie w Warszawie.

02.12.2010
13:02
[75]

COOLek [ Konsul ]

fresherty - nie po to płacę bandycki czynsz za mieszkanie w bloku, żebym sam latał z łopatą. Poza tym chodniki przed blokiem są odsnieżone, ale już odnogi prowadzące do innych chodników nie, przez co mogę sobie co najwyżej pochodzić w kółko.

02.12.2010
16:52
[76]

Saul Hudson [ Legend ]

W Poznaniu już lepiej. Na popołudniowe zajęcia dojechałem. Czas oczekiwania na autobusy zmalał do 10 minut. Przejazd zajmuje ok. 20 minut dłużej niż normalnie.

Jedyne pocieszenie jest takie że dziś i jutro komunikacja miejska oraz parkingi są darmowe.

02.12.2010
17:01
[77]

binkset [ Acacia Avenue ]

W Gdyni BIAAAŁO! Wyszedłem z domu i zacząłem tego żałować ;) Nie że śniegu nie lubię, bo bardzo lubię, ale cholerny wiatr jest :/
Jeszcze chwilę a pod nosem zaczęłyby się robić sople.. xDD Ale dotarłem!!

02.12.2010
17:08
[78]

sonyrlz [ Chor��y ]

Baranowo. Wyszedłem z domu, zobaczyłem kompletnie nieodśnieżone chodniki i się cofnąłem ;)

02.12.2010
17:14
[79]

Bajt [ Ariakan ]

Ja dzisiaj mialem na 12 na uczelnie, wiec dojechalem w jakies 40min, podobnie jak normalnie. Chociaz przezylem chwile grozy jak wjechalem na jakis zdradliwy lod pod sniegiem i mi samochod obrocilo o 90 stopni :/ Cudem nie walnalem w auto przede mna...

02.12.2010
17:17
[80]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Jw. po południu w Pz było już ok, ale wcześnie rano było źle. Jakie szczęście, że parę dni temu wymieniłem opony na przeprawowe i nie miałem problemów z dotarciem do technikum ;)

02.12.2010
17:28
smile
[81]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

Generalnie nie lubię przekleństw i szanuję drogowców, ale panowie:

ILE K*RWA JEBA*Y LUBLIN MOŻE BYĆ ZAJ*BANY TYM J*BANYM BIAŁYM GÓW*EM???

02.12.2010
17:30
[82]

Snakepit [ aka Hohner ]

[81] 3 miesiące? 4 moze? ;]

02.12.2010
17:48
[83]

r_ADM [ Senator ]

O ile to, ze w poniedzialek Warszawa byla zasypana moge zrozumiec - ciagle opady, ludzie nieprzygotowani do zimy, gigantyczne korki - ale dzis to juz przesada. Duzy snieg przestal padac kolo poludnia, na moje oko na ulicach jest moze polowa samochodow a na niektorych duzych ulicach jest nadal po 10 cm sniegu. Co zaklady oczyszczania robily cale popoludnie?

02.12.2010
17:48
[84]

Snakepit [ aka Hohner ]

Co zaklady oczyszczania robily cale popoludnie?

Starały się odpalić bolidy ;)

02.12.2010
17:55
smile
[85]

Coy2K [ Veteran ]

przynajmniej chodniki względnie odśnieżone :)


To kto dzisiaj nie dojechał do pracy/uczelni? - Coy2K
02.12.2010
21:13
[86]

Farmazon [ Chor��y ]

Ja to jak rano szedłem to musiałem iśc po ulicy bo chodniki zaśnieżone a sniegu prawie po kolana, ale w sumie doszedłem w 30 minut i było git.

02.12.2010
21:14
[87]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

trzymajcie kciuki żeby jutro jeździły pociągi bo mam kolokwium z chemii!!

I przy okazji za mnie też trzymajcie :)

02.12.2010
21:40
smile
[88]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Cholera nadal +20, kiedy przyjdzie zima ?

02.12.2010
21:48
[89]

devileq does [ Konsul ]

ja nie dojechałem do szkoły :/ Rzeszów ;p jutro też nie idę bo nawet samochodem nie przejedzie a na piechotę w -15 3km nie bd szedł ;d

03.12.2010
10:29
[90]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Duzy snieg przestal padac kolo poludnia, na moje oko na ulicach jest moze polowa samochodow a na niektorych duzych ulicach jest nadal po 10 cm sniegu.
Serio? Wczoraj wieczorem i dziś rano zjeździłem wiele ulic Warszawy i na żadnej nie widziałem. Niektóre zupełnie czarniutkie, bez błota nawet. Gdzie tak źle jest?

03.12.2010
12:05
smile
[91]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

A już w szkole tydzień nie byłem, a słyszę że na 800 uczniów było tylko koło 100 łącznie i zajęcia odwołali.Lepiej być nie może.

03.12.2010
12:12
[92]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

Serio? Wczoraj wieczorem i dziś rano zjeździłem wiele ulic Warszawy i na żadnej nie widziałem. Niektóre zupełnie czarniutkie, bez błota nawet. Gdzie tak źle jest?

poznan

03.12.2010
12:22
[93]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

r_ADM pisał o Warszawie.

03.12.2010
12:46
[94]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

[92] - gdzie dokładnie? Wczoraj rano rzeczywiście było fatalnie, ale dziś rano ulice były przejezdne i chodniki w większości po odśnieżane.

03.12.2010
12:49
[95]

WalyGator [ Pretorianin ]

Mam nadzieje że dzisiaj nie będzie dużych paraliżujących opadów śniegu w Krakowie bo wieczorem do kina z koleżanką się umówiłem hehe choć słyszałem że spacerkiem też możemy iść :)

a we wtorek na nogach wracałem z uczelni do domu, 1h i byłem na miejscu :)
Pozdrawiam!

03.12.2010
12:50
[96]

r_ADM [ Senator ]

sparrhawk - raclawicka na wysokosci gwardii, woloska kolo curtis plaza.

03.12.2010
12:52
smile
[97]

jasonxxx [ Szeryf ]

Dziś wreszcie Hondę odkopałem, niezbyt sprzyjemnie się jeździ na letnich oponach ;) Cóż, zima w tym roku i mnie zaskoczyła :)

03.12.2010
12:54
[98]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

r_ADM - żartujesz? Toż ja co dzień jeżdżę Wołoską koło Curtis Plaza (no, prawie codziennie) i 10 cm to tam nawet w poniedziałek praktycznie nie było. Może troszkę, ale do wczoraj zostało tylko błotko.

03.12.2010
12:55
smile
[99]

r_ADM [ Senator ]

Tak czytam niektóre posty i zastanawiam sie w jakim konkretnie celu zmieniacie opony na zimowe miesiąc przed zimą?

ze ci tak przypomne ;P

edit:
sparrhawk - no nie zartuje. Wczoraj wracalem tamtedy z pracy (kolo 17) i jezdnia byla biala. Moze nie 10 centymetrow, ale niech bedzie, ze 6 ;P I tak to wygladalo, az do ronda.

03.12.2010
12:57
[100]

albz74 [ Legend ]

raclawicka na wysokosci gwardii

Codziennie tamtędy jeżdżę, wczoraj było sporo śniegu nieusuniętego z prawego pasa, poza tym ubite 1-2 cm a więc żadna tragedia.

03.12.2010
13:10
[101]

r_ADM [ Senator ]

Snieg byl od zwirek do milobedzkiej i na calej drodze. A czy bylo 2cm czy 10 to nie wiem bo nie mierzylem. Tak czy inaczej droga byla biala.

03.12.2010
13:17
[102]

promyczek303 [ sunshine ]

Ja zauważyłam taką rzecz, że im większe miasto tym mniej potrzeba żeby ruch został sparaliżowany.
Dla przykładu, w Częstochowie jak jest to -12 czy ciut więcej to dosłownie panika. Jak spadnie trochę więcej śniegu, to już koniec świata. Nie jeżdżą tramwaje, co 50 metrów na środku drogi ogromne zwały śniegu, bo nie wiedzą co z tym zrobić. W poniedziałek jak spadł pierwszy większy śnieg to odwołali nam wszystkie zajęcia przez złe warunki atmosferyczne. (!!)
A np w takim Cieszynie to z ręką na sercu potrzeba duuuuużo więcej, żeby coś takiego się działo. Nie wiem, czy to dlatego, że mieszkamy prawie w górach i jesteśmy przyzwyczajeni do takich sytuacji, czy jak ;) Ale pamiętam, że bywało i -25 ludzie w większości normalnie dojeżdżali autobusami/autami do szkoły i pracy.

A tak w ogóle cała Częstochowa od wczoraj wieczora jest bez ogrzewania, a za oknem -10 ;)

03.12.2010
13:31
smile
[103]

jasonxxx [ Szeryf ]

Tak czytam niektóre posty i zastanawiam sie w jakim konkretnie celu zmieniacie opony na zimowe miesiąc przed zimą?

ze ci tak przypomne ;P


Wiedziałem, że ktoś to wytarga :P Cóż, zwracam honor, choć przyznam, że w poprzednich latach zima zawsze była później, więc teoretycznie rzecz biorąc mogłem miec rację ;)

03.12.2010
13:41
smile
[104]

mexx97 [ Magnificent ]

Poznań. A właściwie Plewiska pod Poznaniem. Śniegu od cholery, wczoraj spóźniłem się do pracy 2h jadąc samochodem, autobus spóźnia się godzinę...Masakra, zdecydowałem, że nie ma sensu się męczyć i dzisiaj sobie wolne zrobiłem.

03.12.2010
14:01
smile
[105]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Nowy Sącz - śniegu kupa i nadal prószy, spóźnienia w zasadzie nie było ale zaspę na zakręcie zaliczyłem :)

03.12.2010
15:55
[106]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

stanson -> Tyle, że zimówki to nie tylko śnieg, lód i Alpy, ale też zwyczajne niskie temperatury. :P Inna sprawa, że w tym roku też zaspałem i dopiero w poniedziałek zmieniłem opony. Całe szczęście mam chody u wulkanizatora i załatwiają mnie zawsze poza kolejką :)

P.S Dzisiaj w Łodzi nadal co mniejsze ulice zawalone śniegiem, większość głównych arterii ma o jeden pas mniej przez góry śniegu ...

04.12.2010
13:08
[107]

Miszka [ Konsul ]

Pytanie do Warszawiaków: jak wygląda sytuacja na Armii Krajowej/Prymasa Tysiąclecia i Wolskiej? Ktoś jeździ może tamtędy? Jutro rano muszę jechać i zastawiam się czy samochodem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.