GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kurier siódemka - dojdzie?

29.11.2010
21:04
[1]

QamilekQ [ RuNNer ]

Kurier siódemka - dojdzie?

Witam
czy paczka dojdzie na jutro? mieszkam w okolicach Krakowa.

Data nadania 2010-11-29 12:08

Stacja nadania SZC

Stacja doręczenia POZ

Stacja: SZC

Data stanu: 2010-11-29 17:22

Opis: Przyjęcie od kuriera (PK)

Jak myślicie dojdzie na jutro?

29.11.2010
21:06
[2]

Taikun44 [ Legend ]

Czy kurier dojdzie to wie tylko jego żona.

29.11.2010
21:06
[3]

QamilekQ [ RuNNer ]

A tak na temat? bo mam zamiar iść spać :)

29.11.2010
21:10
smile
[4]

wysiak [ Legend ]

Dojdzie. Chyba, ze gdzies utknie.

29.11.2010
21:11
[5]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

raczej tak

29.11.2010
21:11
smile
[6]

QamilekQ [ RuNNer ]

Dziękuje wszystkim i dobranoc :)

30.11.2010
12:47
[7]

QamilekQ [ RuNNer ]

mam takie pytanie. Mamy prawie 13 a status kuriera się nie zmienił. Będzie dziś czy raczej jutro? Pytam bo troche głupio bez telefonu :(

30.11.2010
12:58
[8]

Devilyn [ Storm Detonation ]

A skąd my to mamy wiedzieć? Kurier pamiętam kiedyś przyjechał do mnie nawet o 18.00 więc nie peniaj, dzisiaj pewnie gierka będzie.

30.11.2010
13:01
[9]

szatan [ Konsul ]

dzis otrzymalismy w firmie telefon z siodemki, ze maja jakies konkretne opoznienia, wiec dzisiaj na odbior paczek mozemy nie liczyc. byc moze wyrobia sie z dostarczaniem juz wyslanych.

30.11.2010
13:06
[10]

QamilekQ [ RuNNer ]

[8] czekam na telefon a nie na gre - mam w co grać
[9] Intensywne Opady Śniegu !!!
Szanowni Klienci,

Informujemy, iż w związku z gwałtownym pogorszeniem się warunków atmosferycznych oraz intensywnymi opadami śniegu, w niektórych rejonach mogą wystąpić problemy z przejezdnością dróg, utrudniające pracę naszym kurierom. W związku z tym w najbliższych dniach istnieje możliwość występowania opóźnień w odbieraniu i doręczaniu przesyłek.

Prosimy o wyrozumiałość i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań by zminimalizować liczbę możliwych problemów związanych z obecnie panującymi warunkami pogodowymi. .

Wczoraj tego nie było. Paczka została nadana wczoraj o 12. Mam nadzieję że dziś będzie.

30.11.2010
14:01
[11]

macko 18 [ Konsul ]

W taki śniego mogą być opóźnienia...

30.11.2010
14:31
smile
[12]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Nie fajnie, bo sam zamówiłem parę rzeczy kurierem ;/

30.11.2010
14:32
[13]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Nie myślcie, że naskakuję - ale pomyślcie też trochę o tych kurierach. Jak się nie przebiją, to przecież nie będą pędzić na gwałt, żeby się zabić. A do tego są duże korki.
Jak dojdzie to dojdzie, jak nie... To dojdzie np. jutro. :P

30.11.2010
15:35
[14]

QamilekQ [ RuNNer ]

Patrze teraz a paczka dalej w szczecinie. Ja pierdole...

30.11.2010
15:52
[15]

QamilekQ [ RuNNer ]

SZC 2010-11-30 10:15 Załadunek na transport liniowy (WY)

WTF?

30.11.2010
15:56
[16]

koobon [ part animal part machine ]

Znaczy, że o 10:15 załadowali na tira jadącego ze Szczecina do najbliższego regionalnego oddziału.
Co jest dosyć dziwne, bo firmy kurierskie przewożą paczki pomiędzy oddziałami nocą.

30.11.2010
15:57
[17]

QamilekQ [ RuNNer ]

koobon - jak myślisz będzie dzis czy jutro?

30.11.2010
15:58
smile
[18]

Sizalus [ Senator ]

Na 100% będzie w piątek.

30.11.2010
15:59
smile
[19]

wysiak [ Legend ]

Dzis. Albo jutro.

Dude, zadzwon do tej siodemki, to sie moze czegos dowiesz - chociaz tez pewnie sami nie wiedza, bo wszystko zalezy od sytacji na drogach. Naprawde cos ci daje to nasz zgadywanie?

30.11.2010
16:01
[20]

QamilekQ [ RuNNer ]

zadzwonic do centrali (w-wa) czy do Krakowa?
sory że tak pytam ale się za bardzo nie znam

30.11.2010
16:05
[21]

BlackBolt [ Senator ]

Proponuję zadzwonić tam, gdzie powinna znajdować się paczka.
Podpowiedź: chodzi o sortownię, a nie twój dom.

30.11.2010
16:07
[22]

QamilekQ [ RuNNer ]

BlackBolt - bez tej podpowiedzi bym sobie poradzil :/

jest podany domowy numer (nie odpowiada) i 3 komórki do kurierów. Kurrrr

30.11.2010
16:15
[23]

gromusek [ keep Your secrets ]

Dzis podpisywałem umowę z handlowcem z siódemki. Mowił, że tiry nie dojechaly do oddziału, oraz nie wyjechały. Nie ma co sie dziwić kiedy jest zakaz wjazdu do miasta. BIA

01.12.2010
15:37
[24]

QamilekQ [ RuNNer ]

gromusek - masz wiadomosć kiedy te je**** tiry dojadą? bo u mnie
Załadunek na transport liniowy 10.15 30.11.2010r

Ja chce jeszcze w tym tygodniu paczke.

01.12.2010
17:02
[25]

QamilekQ [ RuNNer ]

Sorki za spam - KRA 2010-12-01 15:28 Przyjęcie do magazynu doręczającego (WE)

Dostałem meila że jutro będzie u mnie. Będę pisał jak i co.

01.12.2010
17:09
[26]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

To dobrze, już się bałem że nie poznamy końca tej wzruszającej historii.

01.12.2010
17:10
[27]

QamilekQ [ RuNNer ]

Wiem że pewnie się śmiejecie ale mnie szlag trafia 2 tygodnie z jakimś parchowatym tel.

01.12.2010
17:14
[28]

Adpetitor [ Centurion ]

Kurier siódemka - dojdzie?

NIE.

01.12.2010
17:19
smile
[29]

BlackBolt [ Senator ]

Wiem że pewnie się śmiejecie ale mnie szlag trafia 2 tygodnie z jakimś parchowatym tel.
Znaczy się ziemniaka sobie zamówiłeś na zimę? I musieli go wysyłać kurierem? Ile kosztował? 500 zł czy więcej?

02.12.2010
10:23
[30]

QamilekQ [ RuNNer ]

Tak tak w mundurkach mrożone

240zł z przesyłką

02.12.2010
11:04
[31]

QamilekQ [ RuNNer ]

Mam takie laickie pytanie. Paczka przekazana kurierowi dostarczającemu. Mam dzwonić do kurierów (są podane 3 numery) czy raczej czekać na ich telefon?

02.12.2010
11:06
[32]

BlackBolt [ Senator ]

A wybierasz się gdzieś?

02.12.2010
11:09
[33]

QamilekQ [ RuNNer ]

Nie, cały dzień siedzę w domu, wieczorem wychodze, ale rodzice będa w domu.

02.12.2010
11:11
[34]

BlackBolt [ Senator ]

To czekaj na telefon. Jak byś musiał gdzieś wyjść to inna sprawa. Teraz i tak pewnie kurier nie powie, o której będzie bo sam się dowie najwyżej 30 minut przed dojechaniem.

02.12.2010
11:11
[35]

QamilekQ [ RuNNer ]

A w jakich godzinach jeżdzą? Bo paczka o 9 rano przekazana kurierowi

02.12.2010
11:15
[36]

BlackBolt [ Senator ]

Cały dzień. To, o której dojedzie do ciebie zależy od tego, jakie paczki ma na samochodzie i w którym punkcie jego trasy jesteś. Oni nie wysyłają jednego wozu do jednego klienta.

02.12.2010
11:18
smile
[37]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Wolę nie wyobrażać sobie co to za euforia będzie jak już kurier zadzwoni, że zaraz będzie. :P

02.12.2010
11:20
smile
[38]

jarekao [ S T A L K E R ]

[25]+[26]

02.12.2010
11:25
smile
[39]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Co ciekawe, poczta polska daje sobie radę. Paczka została wczoraj wysłana, a dzisiaj już ją mam

02.12.2010
11:47
[40]

QamilekQ [ RuNNer ]

Ja nie lubię kurierów, chciałem żeby pan mi wysłał pocztą polską, ale bał się...

02.12.2010
15:30
[41]

QamilekQ [ RuNNer ]

Nareszcie. Kurier zadzwonił, wyjechałem przed niego i jest telefonik. Ogólnie kurier bardzo miły, nawet przepraszał mnie że musiałem przed niego wyjechać. Ogólnie siódemka ma u mnie dużego +. Telefonik super. Dziękuje wszystkim i pozdrawiam!

02.12.2010
15:35
[42]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Eeee, "przed niego"? o.0

P.S Poczta Polska daje sobie tak radę, że u mnie od 3 dni poczty nie dostarczają... :)

02.12.2010
15:37
smile
[43]

s1ntex [ Senator ]

Cały wątek - *ja pierdole*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.