QamilekQ [ RuNNer ]
Kurier siódemka - dojdzie?
Witam
czy paczka dojdzie na jutro? mieszkam w okolicach Krakowa.
Data nadania 2010-11-29 12:08
Stacja nadania SZC
Stacja doręczenia POZ
Stacja: SZC
Data stanu: 2010-11-29 17:22
Opis: Przyjęcie od kuriera (PK)
Jak myślicie dojdzie na jutro?
Taikun44 [ Legend ]
Czy kurier dojdzie to wie tylko jego żona.
QamilekQ [ RuNNer ]
A tak na temat? bo mam zamiar iść spać :)

wysiak [ Legend ]
Dojdzie. Chyba, ze gdzies utknie.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
raczej tak

QamilekQ [ RuNNer ]
Dziękuje wszystkim i dobranoc :)
QamilekQ [ RuNNer ]
mam takie pytanie. Mamy prawie 13 a status kuriera się nie zmienił. Będzie dziś czy raczej jutro? Pytam bo troche głupio bez telefonu :(
Devilyn [ Storm Detonation ]
A skąd my to mamy wiedzieć? Kurier pamiętam kiedyś przyjechał do mnie nawet o 18.00 więc nie peniaj, dzisiaj pewnie gierka będzie.
szatan [ Konsul ]
dzis otrzymalismy w firmie telefon z siodemki, ze maja jakies konkretne opoznienia, wiec dzisiaj na odbior paczek mozemy nie liczyc. byc moze wyrobia sie z dostarczaniem juz wyslanych.
QamilekQ [ RuNNer ]
[8] czekam na telefon a nie na gre - mam w co grać
[9] Intensywne Opady Śniegu !!!
Szanowni Klienci,
Informujemy, iż w związku z gwałtownym pogorszeniem się warunków atmosferycznych oraz intensywnymi opadami śniegu, w niektórych rejonach mogą wystąpić problemy z przejezdnością dróg, utrudniające pracę naszym kurierom. W związku z tym w najbliższych dniach istnieje możliwość występowania opóźnień w odbieraniu i doręczaniu przesyłek.
Prosimy o wyrozumiałość i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań by zminimalizować liczbę możliwych problemów związanych z obecnie panującymi warunkami pogodowymi. .
Wczoraj tego nie było. Paczka została nadana wczoraj o 12. Mam nadzieję że dziś będzie.
macko 18 [ Konsul ]
W taki śniego mogą być opóźnienia...

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Nie fajnie, bo sam zamówiłem parę rzeczy kurierem ;/
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Nie myślcie, że naskakuję - ale pomyślcie też trochę o tych kurierach. Jak się nie przebiją, to przecież nie będą pędzić na gwałt, żeby się zabić. A do tego są duże korki.
Jak dojdzie to dojdzie, jak nie... To dojdzie np. jutro. :P
QamilekQ [ RuNNer ]
Patrze teraz a paczka dalej w szczecinie. Ja pierdole...
QamilekQ [ RuNNer ]
SZC 2010-11-30 10:15 Załadunek na transport liniowy (WY)
WTF?
koobon [ part animal part machine ]
Znaczy, że o 10:15 załadowali na tira jadącego ze Szczecina do najbliższego regionalnego oddziału.
Co jest dosyć dziwne, bo firmy kurierskie przewożą paczki pomiędzy oddziałami nocą.
QamilekQ [ RuNNer ]
koobon - jak myślisz będzie dzis czy jutro?

Sizalus [ Senator ]
Na 100% będzie w piątek.

wysiak [ Legend ]
Dzis. Albo jutro.
Dude, zadzwon do tej siodemki, to sie moze czegos dowiesz - chociaz tez pewnie sami nie wiedza, bo wszystko zalezy od sytacji na drogach. Naprawde cos ci daje to nasz zgadywanie?
QamilekQ [ RuNNer ]
zadzwonic do centrali (w-wa) czy do Krakowa?
sory że tak pytam ale się za bardzo nie znam
BlackBolt [ Senator ]
Proponuję zadzwonić tam, gdzie powinna znajdować się paczka.
Podpowiedź: chodzi o sortownię, a nie twój dom.
QamilekQ [ RuNNer ]
BlackBolt - bez tej podpowiedzi bym sobie poradzil :/
jest podany domowy numer (nie odpowiada) i 3 komórki do kurierów. Kurrrr
gromusek [ keep Your secrets ]
Dzis podpisywałem umowę z handlowcem z siódemki. Mowił, że tiry nie dojechaly do oddziału, oraz nie wyjechały. Nie ma co sie dziwić kiedy jest zakaz wjazdu do miasta. BIA
QamilekQ [ RuNNer ]
gromusek - masz wiadomosć kiedy te je**** tiry dojadą? bo u mnie
Załadunek na transport liniowy 10.15 30.11.2010r
Ja chce jeszcze w tym tygodniu paczke.
QamilekQ [ RuNNer ]
Sorki za spam - KRA 2010-12-01 15:28 Przyjęcie do magazynu doręczającego (WE)
Dostałem meila że jutro będzie u mnie. Będę pisał jak i co.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
To dobrze, już się bałem że nie poznamy końca tej wzruszającej historii.
QamilekQ [ RuNNer ]
Wiem że pewnie się śmiejecie ale mnie szlag trafia 2 tygodnie z jakimś parchowatym tel.
Adpetitor [ Centurion ]
Kurier siódemka - dojdzie?
NIE.

BlackBolt [ Senator ]
Wiem że pewnie się śmiejecie ale mnie szlag trafia 2 tygodnie z jakimś parchowatym tel.
Znaczy się ziemniaka sobie zamówiłeś na zimę? I musieli go wysyłać kurierem? Ile kosztował? 500 zł czy więcej?
QamilekQ [ RuNNer ]
Tak tak w mundurkach mrożone
240zł z przesyłką
QamilekQ [ RuNNer ]
Mam takie laickie pytanie. Paczka przekazana kurierowi dostarczającemu. Mam dzwonić do kurierów (są podane 3 numery) czy raczej czekać na ich telefon?
BlackBolt [ Senator ]
A wybierasz się gdzieś?
QamilekQ [ RuNNer ]
Nie, cały dzień siedzę w domu, wieczorem wychodze, ale rodzice będa w domu.
BlackBolt [ Senator ]
To czekaj na telefon. Jak byś musiał gdzieś wyjść to inna sprawa. Teraz i tak pewnie kurier nie powie, o której będzie bo sam się dowie najwyżej 30 minut przed dojechaniem.
QamilekQ [ RuNNer ]
A w jakich godzinach jeżdzą? Bo paczka o 9 rano przekazana kurierowi
BlackBolt [ Senator ]
Cały dzień. To, o której dojedzie do ciebie zależy od tego, jakie paczki ma na samochodzie i w którym punkcie jego trasy jesteś. Oni nie wysyłają jednego wozu do jednego klienta.

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Wolę nie wyobrażać sobie co to za euforia będzie jak już kurier zadzwoni, że zaraz będzie. :P

jarekao [ S T A L K E R ]
[25]+[26]

Api15 [ dziwny człowiek... ]
Co ciekawe, poczta polska daje sobie radę. Paczka została wczoraj wysłana, a dzisiaj już ją mam
QamilekQ [ RuNNer ]
Ja nie lubię kurierów, chciałem żeby pan mi wysłał pocztą polską, ale bał się...
QamilekQ [ RuNNer ]
Nareszcie. Kurier zadzwonił, wyjechałem przed niego i jest telefonik. Ogólnie kurier bardzo miły, nawet przepraszał mnie że musiałem przed niego wyjechać. Ogólnie siódemka ma u mnie dużego +. Telefonik super. Dziękuje wszystkim i pozdrawiam!
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Eeee, "przed niego"? o.0
P.S Poczta Polska daje sobie tak radę, że u mnie od 3 dni poczty nie dostarczają... :)

s1ntex [ Senator ]
Cały wątek - *ja pierdole*