flikt [ wandalista ]
szukam kozackiego telefonu!
z dotykowym wyswietlaczem, androidem i spolecznosciowkami
poleccie jakies modele
zastanawiam sie nad HTC Wildfire Mocca - dobry?
prosze, podzielcie sie swoimi propo
HETRIX22 [ PLEBS ]
Tak z ciekawości: Po co ci taki wypasiony telefon za dość dużą kase?
_MyszooR_ [ Senator ]
dla szpanu
HETRIX22 [ PLEBS ]
Jaki to tam szpan, teraz co drugi widze chodzi z telefonem dotykową podróbką za 120zł, różnicy wizualnej nie widać.
flikt [ wandalista ]
jestem facetem, potrzebuje miec swoja zabawke
ewentualnie motorola flipout? jakies opinie?

xNaruto [ Generaďż˝ ]
Jeżeli nie masz swojej zabawki, to nie jesteś facetem :]
cotton_eye_joe [ maniaq ]
jakis pulap finansowy? jak nie to galaxy s, htc desire/desire HD/desire z

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Mysle, ze na Ukrainie mozna dosc prosto kupic kozacki telefon.

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
QamilekQ [ RuNNer ]
SciPhone!!!
zoloman [ Legend ]
android ssie, bierz iPhone'a i się nawet nie zastanawiaj

kefirek09 [ Senator ]
Nokia 3310
bisfhcrew [ Bis ]
Najlepiej zamów wersję GOLD z diamentami.
Po co ci Android ? OS w telefonie nie jest dla "szpanu", podobnie jak dotykowy wyświetlacz...
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Motorola Milestone - jest Android, jest ekran dotykowy(są dwie klawiatury: ekranowa i fizyczna qwerty) - cena nowego egzemplarza: 1 200 - 1 400 zł.

Czezzy [ Konsul ]
Hahaha
[6]

PanSmok [ Generaďż˝ ]
za czasow Kozakow nie bylo telefonow wiec Twoje szanse okreslam jako marne.