GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

szukam kozackiego telefonu!

29.11.2010
12:57
[1]

flikt [ wandalista ]

szukam kozackiego telefonu!

z dotykowym wyswietlaczem, androidem i spolecznosciowkami

poleccie jakies modele

zastanawiam sie nad HTC Wildfire Mocca - dobry?

prosze, podzielcie sie swoimi propo

29.11.2010
13:00
[2]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Tak z ciekawości: Po co ci taki wypasiony telefon za dość dużą kase?

29.11.2010
13:03
[3]

_MyszooR_ [ Senator ]

dla szpanu

29.11.2010
13:06
[4]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Jaki to tam szpan, teraz co drugi widze chodzi z telefonem dotykową podróbką za 120zł, różnicy wizualnej nie widać.

29.11.2010
13:25
[5]

flikt [ wandalista ]

jestem facetem, potrzebuje miec swoja zabawke

ewentualnie motorola flipout? jakies opinie?

29.11.2010
13:57
smile
[6]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

Jeżeli nie masz swojej zabawki, to nie jesteś facetem :]

29.11.2010
14:00
[7]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

jakis pulap finansowy? jak nie to galaxy s, htc desire/desire HD/desire z

29.11.2010
14:10
smile
[8]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Mysle, ze na Ukrainie mozna dosc prosto kupic kozacki telefon.

29.11.2010
14:29
smile
[9]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

29.11.2010
18:45
[10]

QamilekQ [ RuNNer ]

SciPhone!!!

29.11.2010
18:46
[11]

zoloman [ Legend ]

android ssie, bierz iPhone'a i się nawet nie zastanawiaj

29.11.2010
18:47
smile
[12]

kefirek09 [ Senator ]

Nokia 3310

29.11.2010
18:54
[13]

bisfhcrew [ Bis ]


Najlepiej zamów wersję GOLD z diamentami.

Po co ci Android ? OS w telefonie nie jest dla "szpanu", podobnie jak dotykowy wyświetlacz...

02.12.2010
18:59
[14]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Motorola Milestone - jest Android, jest ekran dotykowy(są dwie klawiatury: ekranowa i fizyczna qwerty) - cena nowego egzemplarza: 1 200 - 1 400 zł.

02.12.2010
19:23
smile
[15]

Czezzy [ Konsul ]

Hahaha
[6]

02.12.2010
19:28
smile
[16]

PanSmok [ Generaďż˝ ]

za czasow Kozakow nie bylo telefonow wiec Twoje szanse okreslam jako marne.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.