GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sylwester w Zakopanem

29.11.2010
02:06
[1]

ch00dy [ Konsul ]

Sylwester w Zakopanem

Witam.
Nie wiem czy nie bedzie czasem za pozno, bo generalnie obdzwonilem juz bardzo duzo ludzi, ale moze ktos z Was uzytkownicy ma do zaoferowania nocleg w Zakopanym?
Data to od 31 grudnia do 2 stycznia ;D
Cena tak do 80 zl najlepiej.
4 osoby, pokoje 2x2 lub w ostatecznosci 4 osobowy
Chyba ze ktos z Was posiada moze namiary na kogos kto wynajmuje pokoje, lub kogokolwiek kto ma jeszcze wolne miejsca?

Wiem ze na forum o grach moge tego nei znalezc, ale szukam wszedzie gdzie sie da;D

29.11.2010
02:44
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

po przeczytaniu tytulu Twego watka poczalem sobie wyobrazac Stallone's skradajacego sie niepostrzezenie po dolinie Pieciu Stawow i polujacego z wojskowym nozem posrod kosodrzewiny na niedzwiadki i Wietnamczyka w przebraniu bacy

29.11.2010
02:49
[3]

quaku [ Generaďż˝ ]

Zdajesz sobie sprawę co 2 stycznia będzie działo się na Zakopiance?:)

29.11.2010
04:02
[4]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Za późno się za to zabrałeś, wątpię abyś coś teraz znalazł. Druga sprawa to cena która jest śmieszna jak na Zakopane i okres Sylwestrowy.

29.11.2010
10:06
[5]

ch00dy [ Konsul ]

i tak bym pociagiem jechal ...
kurde wlasnie nie wiem czy sie nie obudzilismy z tzw reka w nocniku

29.11.2010
10:12
[6]

Arturro1987 [ Pretorianin ]

Siostra wróciła wczoraj z Zakopanego, no i kobieta Jej powiedziała, że jak chce spędzić Sylwestra u Niej to musi przyjechać co najmniej na parę dni (czytaj 3-5dni) i od osoby nocleg wynosi 100 PLN. Czyli około 500-1000 PLN zabrać musisz. Dodam, że do Krupówek miała pieszo 15 minut drogi.

29.11.2010
10:46
[7]

sebekg [ Legend ]

Raczej obudziłeś się z ręką w nocniku. Już koniec listopada więc kiszka :/

29.11.2010
11:01
smile
[8]

jarekao [ S T A L K E R ]

<-- [2]

29.11.2010
11:03
[9]

kubinho12 [ Gooner ]

Za późno się za to zabrałeś, wątpię abyś coś teraz znalazł. Druga sprawa to cena która jest śmieszna jak na Zakopane i okres Sylwestrowy.

Nie zgadzam się co do ceny :) Miejsc faktycznei może nie być.

29.11.2010
12:22
[10]

just@ [ ]

E tam, jeszcze coś znajdziesz i w cenie spokojnie się zmieścisz, ale na pewno nie w centrum, tylko na zadupiu, choć różne cuda sie zdarzają. Ale niestety musisz wydzwaniać i szukać, i szukać i wydzwaniać. Piszę z doświadczenia, nie zapominajcie, że ludzie często rezerwują kwaterę na sporo przed, a potem rezygnują, bo nie wiem, dziecko złapało anginę, albo okazuje się, że przeliczyli się z budżetem itd.

01.12.2010
01:33
smile
[11]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Ale ja znam mniej więcej ceny w Zakopanem ;) 80,- za dobę to może gdzieś na zadupiu w jakimś podrzędnym pensjonacie czy czymś podobnym. W tamtym roku miałem podobną sytuację, też jakoś w październiku czy listopadzie się zabrałem za szukanie, tyle że ja chciałem wynająć cały domek na 6 osób i nic nie znalazłem ;) Podobnie w Bieszczadach było ech... W tym roku sobie odpuszczam Polskę, prawdopodobnie to będą Słowackie Tatry...

01.12.2010
07:22
smile
[12]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

[2]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.