alhaszasz [ Generaďż˝ ]
Jakie gry kupiliście w tym roku?
Kolejny rok nam powoli mija ,przez ten czas zdążyłem kupić :
WET/Devil May Cry 4/Bayonetta XBOX 360
Splinter Cell : Conviction na spółkę z kolegą
oraz parę gierek na pierwszego xboxa
Cyber Rekin [ Sharkee ]
A co cie to? Jeszcze, żebym pamiętał.
gracz12301 [ Senator ]
Konsoli nie mam, więc podam to co kupiłem na PC.
-Mass Effect 2 (kupiłem trzy dni po premierze, jak dla mnie najlepsza gra roku)
-Bioshock (chciałem sprawdzić ten zachwalany tytuł, coś pięknego)
-Wiedźmin ER (aż wstyd się przyznać, że dopiero w tym roku kupiłem polską grę, ale tak jakoś wyszło. Z dwójką nie popełnię już takiego błędu)
-Sacred 2 (przyjemny hack'n'slash)
-Neverwinter Nights 2 (dobra gra, grałem długi czas, dosyć wciągająca)
-Medieval 2: Total War (choć mało gram w strategie to przyznam, że gierka mnie wciągnęła)
-S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla (fajna gierka, choć wymagająca)
-GTA IV (dwa lata po premierze, gra fajna, choć optymalizacja jak wiadomo psuje bardzo grę)
-Unreal Antologia (klasyk wśród fps-ów, przyjemnie pograć)
-Resident Evil 5 (po roku od premiery kupiłem gierkę i przyznam, że wciąga. Ładnie wygląda)
-Kane & Lynch: Dead Man ("dwójka", po recenzjach, które czytałem okazała się klapą, ale jedynka to przyjemna gra akcji, choć trochę przykrótka i na dłuższą metę nudzi. No i gra na raz)
-F.E.A.R. 2 (miałem problemy z instalacją, ale już ok. Pograłem i sądzę, że to dobra gra akcji, ale to już nie ten sam strach co w jedynce. Nie przestraszyłem się jak na razie ani razu. Ale gra przyjemna)
-Assassin's Creed 2 (nic nie muszę pisać, jedna z najlepszych [jak dla mnie zaraz po Mass Effect'ie 2] gier tego roku. Nie żałuje kupna)
-Gears of War (kupiłem dopiero 3 lata po premierze, ale gra nadal dość ładnie wygląda, a i wciągająca jest)
-Crysis: Maximum Edition (wszystkie trzy gry [podstawka, Warhead i Wars] w jednym [niezbyt ładnym] pudełku. Fajnie pograć)
-TimeShift (niedoceniona gra, jak dla mnie niesłusznie bo to przyjemny FPS, no i dałem dychę, więc nie narzekam)
-Fallout 3 (świetny cRPG, wciąga i ma klimat. A podobno New Vegas jeszcze lepszy jest. Na pewno kupię)
-King's Bounty Legenda (była z Fallout-em 3, w jednym paku, o grze nie mam zdania, bo nie przepadam ze tego typu grami)
-kilka gorszych pozycji na Allegro (pokroju Alien Shooter: Złota Edycja)
Ogólnie to, prócz ME 2 i AC 2 uzupełniłem zapasy z poprzednich lat. Ale gry są świetne.
hellgate82 [ maruda ]
za długo by wymieniać, połowy już chyba nawet nie pamiętam.
metal25 [ Obronca Krzyza ]
3 miechy mam konsole i kupilem na razie tylko
Mass Effect 2
COD WAW
GoW2
SW the force unleshed
i teraz jeszcze przymierzam sie jeszcze do kilku gier bo ida swieta:D
lajtowy ziomek:) [ God of War ]
Wohohoho, trochę tego było. No i teraz jeszcze na Święta przymierzam się na zakup Assassin's Creed: Brotherhood.
Selman [ Legend ]
długo by wymieniać.. z tych fajniejszych
-Dragon Age + dodatek
-Star Wars Force Unleashed
-Mirror's Age
-Dead Space
-Crysis + dodatek
-Black ops
-Gothic 3
-Mass Effect 2
-Kroniki Riddica
-KOTR2
-Saints Row 2
-L4D2
-GTA4
-Drakensang 1
-Bards Tale:P
mało premierówek bo mnie nie stać ;P
$erek47 [ Veteran Gear ]
GTA IV
GTA Episodes from Liberty City
Assassin's Creed II
Battlefield Bad Company 2(+Pakiet ulepszeń Specact, tryb Onslaught)
Splinter Cell Convcition (+Deniable Ops Insurgency)
Gears of War
Gears of War 2(+All Fronts Collection)
Alan Wake(+Signal, ale będzie jeszcze Writer)
Trials HD(+Big Pack)
Jeszcze coś, ale jeszcze przesyłka nie przyszła. W tej kolejności, wszystko na Xbox 360
kamil0749 [ Messiasz ]
Np, no widzę, że ładnie pokupowaliście w tym roku, ja biednie: Battlefield Bad Company 2, F1 2010, PES2011, Dead Space i Assassins Creed II
Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]
Wszystkich nie pamiętam, ale większość:
- Gears of War
- Call of Duty: Black Ops
- Operation Flashpoint: Dragon Rising
- Battlefield: Bad Company 2
- Mafia II
- Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
- Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
- Alpha Protocol: Szpiegowska gra RPG
- StarCraft II: Wings of Liberty
- Warhammer 40,000: Dawn of War II wraz z Chaos Rising
- Divinity II: The Dragon Knight Saga
- Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 1
- Need For Speed: Hot Pursuit
- Sid Meier's Civilization V
- Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
- Avatar: Gra komputerowa
- Colin McRae: DiRT 2
- Assassin's Creed II
- Borderlands
- Darksiders
- R.U.S.E.
- Just Cause 2
Wszystkie te gry kupiłem oczywiście na PieCyka :)
Adam1394 [ Stary Konfederata ]
- Call of Duty: Black Ops
Koniec.
PS: Of koRz na PC

Taikun44 [ Legend ]
za dużo
melon96 [ Konsul ]
-nfs carbon
-buzz master quiz
-gran turismo 4
-ski jumping
alhaszasz [ Generaďż˝ ]
no jeszcze tekken 6

ProTyp [ For the Horde! ]
CS 1.6 i BC2, którego żałuję :)