GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fajne gry MMORPG

28.11.2010
14:01
[1]

kacpirek8 [ Pretorianin ]

fajne gry MMORPG

witam.
jak w tytule.
szukam jakiś fajnych DARMOWYCH gier MMORPG. (tylko bez metinów Tibii itd)
runes of magic już posiadam żeby nikt go nie polecał.

28.11.2010
14:37
[2]

heaton1910 [ Pretorianin ]

Lord of the ring Online

28.11.2010
14:40
[3]

Joshi aka Endeavour [ Szturman ]

Tak jak kolega wyżej napisał- LotRO. Gra nie jest już na abonament, świetnie skonstruowany świat oraz zadania (jak na grę MMO). Ciekawy wybór klas postaci, do tego rasy (Człowiek, Elf, Hobbit, Krasnolud), spora ilość skilli i dróg do rozwoju postaci wedle własnego "widzi mi się". Z gier MMORPG w jakie zwykłem grywać do tej pory LotRO jest najlepszą. Oczywiście każdy medal ma dwie strony, i z "darmowych" gier MMO ta jest jedną z najdroższych. Teoretycznie da się grać bez uiszczania dodatkowych opłat, praktycznie- nie za bardzo.

28.11.2010
14:46
[4]

zoloman [ Legend ]

LotRO albo D&D Online. Reszta to syf.

28.11.2010
14:55
[5]

Joshi aka Endeavour [ Szturman ]

Co do DDO własnego zdania nie powiem bo pograłem w to zaledwie jakieś 15min. Jednak poznałem w LotRO człowieka który grał w DDO, później jednak przeszedł na LotRO, gdyż jak to sam powiedział DDO jest bardziej monotonne, a w LotRO czuje się bardziej "wolnym".

28.11.2010
14:57
[6]

zoloman [ Legend ]

Tak, bo to różne gry są. W DDO zbieramy ekipę i idziemy robić questy do oddzielnej instancji, a innych graczy spotykamy tylko w mieście. Tak samo jak w Guild Wars.

03.12.2010
10:25
smile
[7]

FurN [ Centurion ]

Powiem ze metin2 oferuje najciezsza gre poniewaz, bardzo ciezko zrobic skile all na P to zajmuje około 2 lat do 3 lat i wbicie 99lv. Ponadto chodza słuchy ze maja zrobic do 120lv aby statystyki były na 90. gracze ktorzy mowia ze to kicz itp poprostu niemaja cierpliwosci i nieumieja grac, bo na dobra postac to wymaga czasu:)

03.12.2010
11:35
[8]

devileq does [ Konsul ]

graj w tibie bo tibja rzondzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.