GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sonda Kinect czy Move

27.11.2010
22:20
smile
[1]

Jeweryn [ Junior ]

Sonda Kinect czy Move

Zapraszam na moją stronę internetową do głosowania na temat "Kinect czy Move"
www.grzegorzseweryn.pl/sonda/kinectvsmove
Sonda trwa do 1.12.2010 do godziny 16:00

27.11.2010
22:47
[2]

garett123 [ Pretorianin ]

bez sensu ta ankieta, posiadacze xbox360 zaglosuja na kinect'a, a posiadacze ps3 na move'a

27.11.2010
22:49
smile
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Równie dobrze, można było zrobi ankietę X360 czy PS3...

Ale zagłosowałem.

28.11.2010
10:39
smile
[4]

Jeweryn [ Junior ]

To nie chodzi o to (tak jak napisał garett123) bo tu ma racje że kto posiada xbox360 to zagłosuje na kinect'a, a kto ps3 to na move'a w tej ankiecie chodzi co waszym zdaniem jest lepsze.

01.12.2010
14:32
smile
[5]

Jeweryn [ Junior ]

Uwaga Ostatnia chwila Zagłosuj co jest lepsze technicznie i nie tylko

Kinect czy Move?

01.12.2010
14:35
[6]

BlackBolt [ Senator ]

Niewłaściwa kategoria. Ogłoszenia i ankiety powinno być, albo od biedy konsole.
Zapamiętaj na przyszłość.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.