
Jeweryn [ Junior ]
Sonda Kinect czy Move
Zapraszam na moją stronę internetową do głosowania na temat "Kinect czy Move"
www.grzegorzseweryn.pl/sonda/kinectvsmove
Sonda trwa do 1.12.2010 do godziny 16:00
garett123 [ Pretorianin ]
bez sensu ta ankieta, posiadacze xbox360 zaglosuja na kinect'a, a posiadacze ps3 na move'a

Cyber Rekin [ Sharkee ]
Równie dobrze, można było zrobi ankietę X360 czy PS3...
Ale zagłosowałem.

Jeweryn [ Junior ]
To nie chodzi o to (tak jak napisał garett123) bo tu ma racje że kto posiada xbox360 to zagłosuje na kinect'a, a kto ps3 to na move'a w tej ankiecie chodzi co waszym zdaniem jest lepsze.

Jeweryn [ Junior ]
Uwaga Ostatnia chwila Zagłosuj co jest lepsze technicznie i nie tylko
Kinect czy Move?
BlackBolt [ Senator ]
Niewłaściwa kategoria. Ogłoszenia i ankiety powinno być, albo od biedy konsole.
Zapamiętaj na przyszłość.