GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nowa klawiatura

25.11.2010
15:50
smile
[1]

WodzuPL [ Centurion ]

Nowa klawiatura

Witam!

Mam zamiar kupic w najbliższym czasie jakąś wypasioną klawiature :D
Oto lista:




pomóżcie wybrać.

25.11.2010
15:55
[2]

WodzuPL [ Centurion ]

Jeszcze kilka:




25.11.2010
16:17
[3]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

Polecam Microsoft Sidewinder X6

25.11.2010
16:24
smile
[4]

Pavilon [ Legionista ]

Może nie wypasiona, ale możesz paść na niej rzeżuchę ---------->

A na serio, mi najbardziej podoba się Logitech G510.


Nowa klawiatura - Pavilon
26.11.2010
16:37
[5]

WodzuPL [ Centurion ]

Dobra , nad tymi sie najbardziej zastanawiam :

26.11.2010
17:11
[6]

dżony86 [ Legionista ]

ZObacz sobie SideWindery:
X4 albo X6. To spoko klawki, W wyglądu są ciekawe, a do tego mają kilka przydatnych funkcji:
lotne makra, podświetlenie, dodatkowe przyciski, odłączany panel numeryczny (w X6)

02.12.2010
16:11
[7]

WodzuPL [ Centurion ]

Dzięki za odpowiedzi , kupiłem sidewinder x6

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.