
WodzuPL [ Centurion ]
Nowa klawiatura
Witam!
Mam zamiar kupic w najbliższym czasie jakąś wypasioną klawiature :D
Oto lista:
pomóżcie wybrać.
WodzuPL [ Centurion ]
Jeszcze kilka:
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
Polecam Microsoft Sidewinder X6

Pavilon [ Legionista ]
Może nie wypasiona, ale możesz paść na niej rzeżuchę ---------->
A na serio, mi najbardziej podoba się Logitech G510.
WodzuPL [ Centurion ]
Dobra , nad tymi sie najbardziej zastanawiam :
dżony86 [ Legionista ]
ZObacz sobie SideWindery:
X4 albo X6. To spoko klawki, W wyglądu są ciekawe, a do tego mają kilka przydatnych funkcji:
lotne makra, podświetlenie, dodatkowe przyciski, odłączany panel numeryczny (w X6)
WodzuPL [ Centurion ]
Dzięki za odpowiedzi , kupiłem sidewinder x6