GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajne MMORPG

24.11.2010
15:46
[1]

PurePL [ Centurion ]

Fajne MMORPG

Szukam fajnej darmowej gry MMORPG.
Co sie dla mnie liczy ;) :

- Zeby grafika nie byla za brzydka O_o.
- Grywalnosc oczywiscie.
- Rozbudowany system walki i duuuzo skillow.

Znalezli byscie cos dla mnie ? ;)

24.11.2010
16:44
[2]

PrzeEemek [ Milanello ]

WOW
jeżeli jesteś dzieciakiem w wieku 13-14 lat to metin2

24.11.2010
16:47
[3]

Reaper xD [ Pretorianin ]

NosTale jest spoko mmorog :)

24.11.2010
16:57
[4]

EverQuest [ Legionista ]

@Reaper xD
To mnie zabiłeś tym ,,NosTale" uwierzcie grałem i gra ma do dziś parę bugów, a co jeszcze nie za brzydka grafika to na pewno nie jest 2D z dolnej półki, ale 3D z górnej półki. A z innej beczki polecam: Guild Wars 2, WoW, Runes of Magic i w połowie 4Story co pewnie inni podzielą tą grę, ale macie rację gra jest dla 13-15-latków dla starszych szukających wrarzeń to jak najpewniej nowiutki WoW

24.11.2010
16:58
smile
[5]

ProTyp [ For the Horde! ]

To mnie zabiłeś tym ,,NosTale" uwierzcie grałem i gra ma do dziś parę bugów, a co jeszcze nie za brzydka grafika to na pewno nie jest 2D z dolnej półki

Tylko ja nic nie zrozumiałem?

WoW!

24.11.2010
17:00
[6]

PrzeEemek [ Milanello ]

albo Cabal też i Shaya Eternity

24.11.2010
19:36
[7]

PurePL [ Centurion ]

@EverQuest

"Guild Wars 2"

W jakim ty swiecie zyjesz?
Ono ma wyjsc pod koniec 2011.
Sam na ten tytul czekam. ;)
Ale czas coraz bardziej mi się dłuzy i nie ma w co grac. ;(

@PrzeEemek

"13-14 lat to metin2 "

Dziekuje.
Z rady nie skorzystam. O_o


Ktos ma jakies inne propozycje? ;)

24.11.2010
19:51
[8]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Runes of Magic, Guild Wars, a metka bym kiedyś polecił ale że teraz nim żygam to odmawiam .

A no i EverQuest i LotR Online

24.11.2010
20:59
[9]

EverQuest [ Legionista ]

Też czekam, dlatego polecam :)

26.11.2010
08:33
smile
[10]

FurN [ Centurion ]

Ja wam powiem, w metin2 graja nawet ludzie po 50 lat zadko ale graja wiec niemowcie ze dzieci w to graja. Graja tez i dorosli, a jak ktos mowi ze to głupia gra to grac nieumie. To moje zdanie;)

28.11.2010
12:11
[11]

Damek321 [ Legionista ]

Niestety do premiery ukochanego Guild Wars 2 jeszcze szmat czasu więc można go zabić taką darmowa grą jak Runes of Magic.

28.11.2010
13:15
[12]

fresh lma [ Pretorianin ]

2moons/dekaron !

ta gra mnie po prostu zjadła :]

w pozytywnym znaczeniu


-grafika wporzo
-fajnie wyglądają skille na +70 lvl
-mało dzieci neo "bo po angielsku"
-świetny system party

03.12.2010
12:34
[13]

wyzwo [ Junior ]

www.menele.net - to bezpłatna gra przeglądarkowa. Jest godna polecenia z uwagi na dużą grywalność oraz w sumie dość niski stopień trudności. To typowy odstresowywacz przy którym możemy usiąść po ciężkim dniu. Gra przeżywała okres świetności jakieś 2 lata temu. Obecnie troszkę podupadła z uwagi na małą liczbę graczy. Mimo wszystko gorąco ją polecam

03.12.2010
12:37
[14]

wyzwo [ Junior ]

www.menele.net - to bezpłatna gra przeglądarkowa. Jest godna polecenia z uwagi na dużą grywalność oraz w sumie dość niski stopień trudności. To typowy odstresowywacz przy którym możemy usiąść po ciężkim dniu. Gra przeżywała okres świetności jakieś 2 lata temu. Obecnie troszkę podupadła z uwagi na małą liczbę graczy. Mimo wszystko gorąco ją polecam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.