PurePL [ Centurion ]
Fajne MMORPG
Szukam fajnej darmowej gry MMORPG.
Co sie dla mnie liczy ;) :
- Zeby grafika nie byla za brzydka O_o.
- Grywalnosc oczywiscie.
- Rozbudowany system walki i duuuzo skillow.
Znalezli byscie cos dla mnie ? ;)
PrzeEemek [ Milanello ]
WOW
jeżeli jesteś dzieciakiem w wieku 13-14 lat to metin2
Reaper xD [ Pretorianin ]
NosTale jest spoko mmorog :)
EverQuest [ Legionista ]
@Reaper xD
To mnie zabiłeś tym ,,NosTale" uwierzcie grałem i gra ma do dziś parę bugów, a co jeszcze nie za brzydka grafika to na pewno nie jest 2D z dolnej półki, ale 3D z górnej półki. A z innej beczki polecam: Guild Wars 2, WoW, Runes of Magic i w połowie 4Story co pewnie inni podzielą tą grę, ale macie rację gra jest dla 13-15-latków dla starszych szukających wrarzeń to jak najpewniej nowiutki WoW

ProTyp [ For the Horde! ]
To mnie zabiłeś tym ,,NosTale" uwierzcie grałem i gra ma do dziś parę bugów, a co jeszcze nie za brzydka grafika to na pewno nie jest 2D z dolnej półki
Tylko ja nic nie zrozumiałem?
WoW!
PrzeEemek [ Milanello ]
albo Cabal też i Shaya Eternity
PurePL [ Centurion ]
@EverQuest
"Guild Wars 2"
W jakim ty swiecie zyjesz?
Ono ma wyjsc pod koniec 2011.
Sam na ten tytul czekam. ;)
Ale czas coraz bardziej mi się dłuzy i nie ma w co grac. ;(
@PrzeEemek
"13-14 lat to metin2 "
Dziekuje.
Z rady nie skorzystam. O_o
Ktos ma jakies inne propozycje? ;)
Vader274 [ Generaďż˝ ]
Runes of Magic, Guild Wars, a metka bym kiedyś polecił ale że teraz nim żygam to odmawiam .
A no i EverQuest i LotR Online
EverQuest [ Legionista ]
Też czekam, dlatego polecam :)

FurN [ Centurion ]
Ja wam powiem, w metin2 graja nawet ludzie po 50 lat zadko ale graja wiec niemowcie ze dzieci w to graja. Graja tez i dorosli, a jak ktos mowi ze to głupia gra to grac nieumie. To moje zdanie;)
Damek321 [ Legionista ]
Niestety do premiery ukochanego Guild Wars 2 jeszcze szmat czasu więc można go zabić taką darmowa grą jak Runes of Magic.
fresh lma [ Pretorianin ]
2moons/dekaron !
ta gra mnie po prostu zjadła :]
w pozytywnym znaczeniu
-grafika wporzo
-fajnie wyglądają skille na +70 lvl
-mało dzieci neo "bo po angielsku"
-świetny system party
wyzwo [ Junior ]
www.menele.net - to bezpłatna gra przeglądarkowa. Jest godna polecenia z uwagi na dużą grywalność oraz w sumie dość niski stopień trudności. To typowy odstresowywacz przy którym możemy usiąść po ciężkim dniu. Gra przeżywała okres świetności jakieś 2 lata temu. Obecnie troszkę podupadła z uwagi na małą liczbę graczy. Mimo wszystko gorąco ją polecam
wyzwo [ Junior ]
www.menele.net - to bezpłatna gra przeglądarkowa. Jest godna polecenia z uwagi na dużą grywalność oraz w sumie dość niski stopień trudności. To typowy odstresowywacz przy którym możemy usiąść po ciężkim dniu. Gra przeżywała okres świetności jakieś 2 lata temu. Obecnie troszkę podupadła z uwagi na małą liczbę graczy. Mimo wszystko gorąco ją polecam