GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

numer seryjny

13.11.2010
19:59
smile
[1]

dolec122 [ Legionista ]

numer seryjny

witam wczoraj zainstalowalem battlefield bad company 2 pogralem troche i dziś chcialem zagrac w multi
stwarzam konto i wpisuje numer seryjny i pisze ''ten kod rejestracyjny jest już używany
paragon mi wyblakl i nie wiem co robic ratujcie prosze

13.11.2010
20:06
[2]

Vidos [ Legend ]

Horatio Caine -------------------->


numer seryjny - Vidos
13.11.2010
20:08
[3]

novi.. [ Senator ]

Zaloguj się na tym koncie, na którym grałeś wczoraj?

13.11.2010
20:27
smile
[4]

dolec122 [ Legionista ]

ale ja nei gralem jescze w multi postanowilem dzis zagrac stworzylem konto i wpisalem kod i psize ze ten kod jest juz uzywany

13.11.2010
20:31
[5]

jiser [ generał-major Zajcef ]

Zacząć od skierowania sprawy mailowo do EA Poland. Załączyć zdjęcia pudełka, płyty, kodu i paragonu.

Niestety, ale EA daje ....., słabo zabezpiecza numery seryjne. Według moich przypuszczeń, któś key-generatorem podebrał Ci klucz i przypisał sobie do konta. Miałem tak w przypadku poprzedniej części BFa.

13.11.2010
20:39
smile
[6]

dolec122 [ Legionista ]

w poniedziałek będę pisał do nich ,acha i jescze 1
a jeśli nie mam paragonu :(? bo grę kupywałem parę miesięcy temu i paragon wyblakł :(

13.11.2010
22:03
[7]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Paragon tak szybko nie blaknie, wiec cos krecisz. U mnie w naslonecznionym pokoju leza na polce niektore od roku i sa dobrze widoczne.

13.11.2010
22:07
smile
[8]

Mor†iferum Sa†anas™ [ Chor��y ]

dolec122 -----> Mów prawdę, jak na świętej spowiedzi! (lol) Tak szybko ci nie wyblakł :( Impossible po prostu.

13.11.2010
22:09
[9]

BlackBolt [ Senator ]

budziakowski --> Zależy od papieru i sposobu nadruku. Paragony "igłowe" mogą nie blaknąć przez kilka lat nawet. Paragony wypalane laserem przetrwają kilka miesięcy. Paragony drukowane metodą termiczną (podobna do laserowej) blakną bardzo szybko (te najczęściej dostajemy w busach jako bilety i w taksówkach, ponieważ nie potrzeba jest tyle energii, żeby je wydrukować).

13.11.2010
22:11
[10]

Griggs48 [ Pretorianin ]

Masz pirata i chcesz od nas dowiedzieć się jak grać na nim?? <o ile to w ogóle jest możliwe> A jak nie to mi to wygląda na spisek ludzi kretów którzy uprali ci paragon w wybielaczu i teraz ciesza sie BF BC2 ^^

02.12.2010
12:48
smile
[11]

dolec122 [ Legionista ]

nie nie mam pirata , już normalnie gram bo pomyliłem emaile już jest wszystko w porządku :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.