GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jestem duży?

13.11.2010
16:54
[1]

OWNER [ Legionista ]

Czy jestem duży?

Mam 93,5kg, 179cm wzrostu i 13 lat. Czy jestem duzy? xO bo nie czuję się. W ogóle, można jakoś to ciało wykorzystać? chudnąć mi się nie chce.

13.11.2010
16:57
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Trenuj, trenuj, Sumo proponuję.

13.11.2010
16:58
[3]

OWNER [ Legionista ]

Jest coś takiego w Polsce? pochodzę z średniego miasta. Judo jest dla mnie?

13.11.2010
17:01
[4]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

nie, na pewno nie dla Ciebie
Okreslil bym ze Judo nie jest dla ludzi którzy sami nie wiedza co zrobic w zyciu i zycie ich prztyłacza.

13.11.2010
17:02
[5]

peterkarel [ DX ARMY ]

no ja mam 180 i ważę 90 kg i mam 22 lata i uważam że to i tak za dużo , więc u ciebie masakra

13.11.2010
17:09
[6]

jasonxxx [ Szeryf ]

peterkarel --> w wieku 30 lat pewnie będziesz ważył 120. Radzę się wziąć za siebie.

13.11.2010
17:16
smile
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Jak można ważyć tyle kg w takim wieku i przy takim wzroście? To niedorzeczne.

13.11.2010
17:18
smile
[8]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

Jak Ci sie "nie chce chudnać" to kiepsko to widze.

To znaczy - zgodnie z zasadą "każda stwora ma swojego amatora" na pewno znajdziesz sobie jakąś dziewczynę/chłopaka ktorej się bedziesz podobał i która lubi puszystych.

Ale pomyśl o zdrowiu trochę, w dodatku 13 lat to zaczynasz dojrzewanie i przy diecie, ktora doprowadziła Cie do takich gabarytów dojdą jeszcze pryszcze.

13.11.2010
17:18
[9]

j.a.c.k [ tdcc ]

180 cm za dużo ? Nie rozśmieszaj mnie :P Dobijam do 1,9 m...

13.11.2010
17:21
[10]

kefirek09 [ Senator ]

"Po pierwsze, zwiększ masę" - to chyba się nie przyda :)

spoiler start

Beznadziejna prowokacja 2/10

spoiler stop

13.11.2010
17:21
[11]

OWNER [ Legionista ]

Montera - to coś dziwnego? ty podaj swoje parametry XD

YogiYogi - Nie jem fast foodów, piję samą wodę, nie mam pryszczy. Jeżeli chodzi o dietę, to ograniczam tłuste prawie do zera, wpierdalam ryż, banany, owoce i warzywa. A waga 93,5kg nie wiem skąd się wzięła, chociaż przy tym wzroście nie jestem taki nabity.

Może pójdę na boks, albo Muay Thayi.

pozdro

13.11.2010
17:24
smile
[12]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Może pójdę na boks, albo Muay Thayi.

Ewentualnie sumo...

13.11.2010
17:25
smile
[13]

jees [ Freeride Downhill ]

j.a.c.k - No spory jesteś :DD ale to nie znaczy że silny, or something.

Mam podobne parametry i powiem Ci, że chodzę na boks i jest dobrze. Nikt mi nie fika :)

13.11.2010
17:36
[14]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Wolałbym już mieć 179cm i być spasionym jak wieprz, niż mieć 164cm wzrostu <= tyle mam.
Tłuszcz kiedyś może i zrzucisz, ja extra wzrostu już nie dostanę :P

Rada ode mnie, zacznij grać w jakiś sport drużynowy, w którym się trzeba nabiegać jak głupi, piłka nożna sprawdza się idealnie. Do tego Muay Thai nie zaszkodzi, tylko znajdź sobie kogoś, kto z Tobą pójdzie, samemu się może znudzić.

13.11.2010
17:38
[15]

Kosiorsky [ Konsul ]

TEAKWONDO ! :P

13.11.2010
17:59
smile
[16]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

180 cm za dużo ? Nie rozśmieszaj mnie :P Dobijam do 1,9 m...

Ja już dobiłem i przebiłem nawet ;P

Dla autora wątku przydałoby się wrzucić obrazek jakiegoś otyłego chłopaka z dopiskiem "masa już jest teraz pora rzeźbić" ;-)

13.11.2010
18:07
[17]

Mixxx'u [ Chor��y ]

Możecie sie schowac ja mam 183 cm i waga 63.7 kg To jest wielkośc

13.11.2010
18:08
[18]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]


Czy jestem duży? - eltexo
14.11.2010
16:17
[19]

Jikan [ Pretorianin ]

Owner a kiedy ostatni raz wstałeś z łóżka? 3 lata temu...?
Weź się za ciebie bo nie długo będziesz miał zadyszkę po wejściu na schody...albo już masz...
Spójrz na jamnika 10- cio letniego i wyobraź sobie że nie wiele ci do jego kondycji brakuje...

14.11.2010
16:36
smile
[20]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Ja to kurdupel jakiś jestem, 15 lat, chyba mniej niż 165cm wzrostu (już dość dawno się nie mierzyłem) i 55kg

14.11.2010
16:41
[21]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

A teraz na serio: SCHUDNIJ... Jak na swój wiek jesteś wysoki, jednak powinieneś ważyć ok. 75-76 kg...

14.11.2010
16:42
[22]

Nikos007 [ Liverpool FC ]

Mam tyle samo lat co Ty, 175 cm wzrostu i ważę 55 kg, więc radziłbym schudnąć.

14.11.2010
16:42
[23]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jesteś gruby

14.11.2010
16:46
[24]

matek650 [ Asasyn ]

Dokładnie, mam 13 lat warze 62kg, i mam 164cm

14.11.2010
17:10
smile
[25]

CodeName47 [ Pretorianin ]

"Przecież To mu-mu-mu-muuuutant! O-o-oo-ooooodmieniec!"

Łiczer :3

14.11.2010
17:29
smile
[26]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

OWNER ->

W takim razie doradze Ci to co zrobil moj znajomy - a mial niemal identyczny problem jak Ty.
Poszedl na silownie (bez zartow) i zapisal sie na regularne zajecia z trenerem.
Bylo to duzo sensowniejsze niz jakies masakrowanie na sportach walki.
Trener procz ustalenia programu cwiczen - zarem z jakas babka od diety ustawili mu jedzenie tak, ze dosc szybko walki tluszczu zamienil w miesnie - ma sportowa sylwete a do tego 15 lat.
Teraz trenuje bo lubi :)

14.11.2010
18:35
smile
[27]

asdasd793 [ Konsul ]

"nie synku, ty jestes oryginalny"

15.11.2010
11:22
smile
[28]

FurN [ Centurion ]

ja mam 190cm wzrostu i waze koło 75kg a ty masz wieksza wage niz wzrost czyli troszke przy kosci jestes :P ale w normie chyba^^

18.11.2010
23:04
[29]

gamer108 [ Konsul ]

Ja też martwie się o swój wzrost mianowicie mam 14 lat, 187cm wzrostu i waże 65kg

18.11.2010
23:42
smile
[30]

stasiuworld [ Pretorianin ]

Ja niedawno też miałem problem z tym lecz sobie poradziłem dość szybko:)
Wystarczy trochę wyczerpującego sportu i trochę ćwiczeń na siłce i już zrzucasz kg.

Ja mam 176cm i ważę 80kg mam 22 lata. lecz jeszcze niedawno ważyłem 90kg;p

Najlepiej też siąść na rower i pojeździć dobre parę godzin:) DH nie polecam jak na razie na Twój wiek ale przy tym ostro mięśnie pracują i się napinają:D

19.11.2010
00:19
[31]

Yo5H [ ziefff ]

ok, ja mam 190cm, waze 64kg i nie moge przytyc chocby kilograma, probowalem. czasami mocniejsza wichura sprawia, ze odlatuje

19.11.2010
00:28
[32]

Oi_Agrafka [ Legionista ]

Facet musi być duży. Nie spasiony, ale duży. brzuch nie przeszkadza, o ile to nie zwały tłuszczu. patyczakom dziękujemy, wolimy przytulać się do misiów niż do kości. tyle chciałam powiedzieć ludziom zainteresowanym. ale moim zdaniem to prowokacja :)

19.11.2010
00:40
[33]

kombinator [ Konsul ]

Trening synu
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10827859

19.11.2010
03:25
smile
[34]

CaRgO25PL [ Junior ]

Ja polecam Kyokushin Karate sam ćwiczyłem 13 lat i ważyłem cały czas 70 kg, a gdy przestałem moja waga po roku skoczyła do 94 kg więc jak widać Karate może być dobrym sposobem dla Ciebie na trzymanie formy, ale mimo wszystko za co byś się nie wziął to wymaga to dużo wysiłku i wyrzeczeń jeżeli chcesz osiągnąć zamierzone rezultaty.

19.11.2010
04:57
[35]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

Colargol - opowiedz mi też o wysiłku i wyrzeczeniach. Świetnie się przy tym pije.

19.11.2010
07:09
[36]

Bibkowicz [ whore ]

Tenuj. Ja miałem wagę w normie, przez 2 lata rower i teraz mam 180cm i 55kg...

19.11.2010
08:32
[37]

FurN [ Centurion ]

wystarczy chciec, to zalezy od siły charakteru

02.12.2010
16:58
smile
[38]

TEMRO [ Konsul ]

Ja mam 1.85 i ważę 50 KG :p i wszyscy mnie za anorektyka uważają

02.12.2010
17:14
[39]

Kłosiu [ Legend ]

Owner --> tlusty jak swinia jestes a nie duzy. Jak trzynastolatek z minimalna masa miesniowa wazy ponad 90 kilo to to jest tragedia. Ja jak waze przy podobnym wzroscie 90kg to wygladam jak spaslak, a mam pewnie 3x tyle miesni co ty :D.

02.12.2010
17:15
smile
[40]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Też mam 13 lat, 174 cm, 70 kg, forma niezła, kształt ciała nawet dobry, tylko ta dupa trochę za duża : P

02.12.2010
17:16
smile
[41]

Qverty™ [ Legend ]

Ja mam 1.85 i ważę 50 KG :p i wszyscy mnie za anorektyka uważają

LOL

Ja mam 180cm i ważę 56kg i mam niedowagę...Ty wogóle nie jesz? Żyjesz z powietrza?

Twoje BMI 15.4

Norma: 18.5-24.9

02.12.2010
17:19
smile
[42]

ch18 [ ZIP Skład ]

Człowieku schudnij bo ja mam 20 lat i 191 cm wzrostu i ważę 88 kg

02.12.2010
17:22
smile
[43]

garett123 [ Pretorianin ]

ja mam 16 lat, 181cm, 56kg i jest super

02.12.2010
17:23
smile
[44]

Coy2K [ Veteran ]

Czy jestem duży?

to tak teraz się mówi na grubasów ?
let's face it... jesteś gruby i grubasem pozostaniesz skoro rozbrajająco oświadczasz, że nie chce Ci się chudnąć.

Przyzwyczajaj się do perspektywy przedwczesnego zawału

02.12.2010
17:24
[45]

Qverty™ [ Legend ]

180 cm za dużo ? Nie rozśmieszaj mnie :P Dobijam do 1,9 m...

No nie wiem jak dla innych ale dla mnie to jest nienormalne jak ktoś w wieku 13 lat ma 180cm wzrostu. Mutant jakis...

02.12.2010
17:27
[46]

mefsybil [ Legend ]

Ja mam 1.85 i ważę 50 KG :p i wszyscy mnie za anorektyka uważają
LOL
Ja mam 180cm i ważę 56kg i mam niedowagę...Ty wogóle nie jesz? Żyjesz z powietrza?


I jak wyglądacie? Bo ja prawie jak ten pan tutaj -->
175 cm, 53 kg. A, wpie**alam jak na młyn.


Czy jestem duży? - mefsybil
02.12.2010
17:28
[47]

Thrall Uther [ Rdzenny POZnaniak ]

Twoja waga jest/będzie w przyszłości niebezpieczna dla zdrowia, więc lepiej schudnij. Ja mam 17 lat, 188 cm wzrostu i ważę 77 kg.

02.12.2010
17:31
smile
[48]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

[40] - a kto na twoją d*pę będzie się lampił???

OWNER - jezu człeniu Butterbean jest twoim idolem???

TEMRO - i trochę racji mają ;)

02.12.2010
17:33
[49]

Qverty™ [ Legend ]

I jak wyglądacie?

Napewno nie jak ten pan z twojego zdjęcia. Jestem chudy ale bez przesady.

A, wpie**alam jak na młyn.

Ja też mało nie jem. Wszyscy się dziwią gdzie ja to mieszczę i gdzie to znika :D

02.12.2010
17:42
[50]

tazik [ Generaďż˝ ]

powiedziałbym, że utrzymując Twoją dalszą dietę bliższy będziesz pójścia do piachu niż wykorzystania Twoich walorów. Tak poważnie weź się za siebie. Przypadkiem nie masz problemów z pisaniem na klawiaturze ? Twoje palce nie zajmują odpowiednio dwóch klawiszy ? Nie zauważyłeś jeszcze tego ?
Ale może mógłbyś się zatrudnić do zgniatania puszek ?

02.12.2010
17:43
[51]

Snakepit [ aka Hohner ]

Czy jestem duży?

Nie, jestes gruby po prostu :)

02.12.2010
18:26
[52]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Ja mam 14 lat, 170cm wzrostu i ważę 45kg. Mój kolega z klasy ma 183cm wzrostu i waży 90kg :D. Mam też w klasie takiego kolegę, który ma 150cm wzrostu i waży 33kg :DDDD.

02.12.2010
18:51
smile
[53]

perto1 [ Konsul ]

A z otwocka nie jesteś? Znam gościa takiego samego jak ty. :)

Do tej pory wszystkie opisy dotyczące wyglądu i miejsca zamieszkania się zgadzają...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.