GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gryna długie zimowe wieczory!

07.11.2010
14:44
smile
[1]

karolw290 [ Legionista ]

gryna długie zimowe wieczory!

Siema!
Jakie znacie gry, w które najlepiej się grałoby w długie zimowe wieczory?? Najlepiej z zimowym klimatem.
Z góry dzieki.

07.11.2010
14:44
[2]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Minecraft

07.11.2010
14:44
[3]

graf_0 [ Nożownik ]

Skijump? :D

07.11.2010
14:48
[4]

Orlando [ Legend ]

Planescape: Torment
Deus Ex
No One Lives Forever
Hitman seria
Splinter Cell seria
Thief seria
Mafia
Painkiller
Team Fortress 2
Left 4 Dead 2
Half Life seria
Call of Duty seria, jedna gra na jeden wieczór :_D

Tak z głowy.

07.11.2010
14:49
[5]

RoBhaal [ Konsul ]

Zimowy klimat? Cryostasis może?

07.11.2010
14:50
[6]

Qverty™ [ Legend ]

Max Payne
The Thing
Gothic 3(Nordmar)

07.11.2010
14:52
smile
[7]

kzwwdo [ Pretorianin ]

- Kotorki z modami ( TSLRC 1.7 ostatnio wyszedł)
- M&B Warband z modami (dzisiaj wyszła nowa wersja "Shogun Mod")
- Wiedźmin z modami ( Rebalans walki FCR, i mod na pochwy/nowe modele broni)

07.11.2010
14:52
[8]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

Crysis, Crysis Warhead

Symulator farmy

07.11.2010
14:56
smile
[9]

TOM3K556 [ Pretorianin ]

Freak Out: Zimowe Szaleństwo

07.11.2010
15:05
smile
[10]

tomazzi [ Flash YD ]

07.11.2010
18:53
[11]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

seria Max Payne, seria Mafia

A jaki sprzęt masz?

07.11.2010
18:57
[12]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Minecraft (tzn. tylko w miejscach gdzie jest śnieg :P)

08.11.2010
16:46
smile
[13]

karolw290 [ Legionista ]

4 rdzeniowy 3,2 GHZ, 4GB RAM i 4890 1GB

08.11.2010
16:54
[14]

toaster [ MrBook? ]

GTA San Andreas (nie wiem czemu, ale zawsze zimą lubiłem w to grać).

08.11.2010
17:07
smile
[15]

PUNI$HER [ Snajper ]

[7]

Co to w ogóle jest ten TSLRC ?


EDIT:Dzięki.

08.11.2010
17:12
smile
[16]

kzwwdo [ Pretorianin ]

[15]

The Sith Lords Restorent Content, czyli przywrócenie usuniętego, bądź niedokończonego przez twórców materiału.

08.11.2010
17:50
[17]

Imak [ Generaďż˝ ]

Crysis jest w ciula krótki, więc nie jest to gra na długie wieczory, ja proponuję stare gry: RPG i FPS: Quake, Dukenukem3D, Planscape Torment, Fallouty i inne.
Albo jakieś MMO.
Z całym sercem polecę Mount & Blade, nie każdemu podchodzi, niektórym się nudzi, ale ja grając codziennie(z małymi stopami) grałem przez 7 miesięcy, aż zrobiłem sobie miesiąc przerwy.

08.11.2010
17:52
[18]

xanat0s [ Wind of Change ]

Może Dragon Age? Gram w to i gram, a tu końca cały czas nie widać - pewnie wyjdzie mi jakieś 40h, a nie ruszam wszystkich q pobocznych.

No i Morrowind - w tego grałem bite 6 miesięcy, codziennie :)

08.11.2010
18:04
smile
[19]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Fallout New Vegas - dla mnie gra roku.

08.11.2010
18:06
[20]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Icewind Dale - super zimowe klimaty :)

08.11.2010
18:17
[21]

Infectious Drakon [ Time to feast! ]

Nie podobna do żadnej z wymienionych, ale na długie zimowe wieczory się nadaje - Civilization 5.

08.11.2010
18:17
smile
[22]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

Max Payne ale tylko pierwsza część! 2 jest według mnie słaba.

08.11.2010
20:54
smile
[23]

Raved [ Pretorianin ]

Te gry są dobre ! na pewno nie będziesz się nudził!!

Call of Juarez - Bound in Blood
Pro Evolution Soccer 2011
Battlefield Bad Company 2
Star Wars The Force Unleashed
ArcaniA - Gothic 4
Mount&Blade
Grand Theft Auto IV
cstrike
Tom Clancy's H.A.W.X

08.11.2010
20:58
[24]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Wszystkie CoDy, Battlefieldy, GTA, Mass Effecty, Assassin's Creedy, Gothiki, Fallouty, Stalkery, Batman: Arkham Asylum, Metro 2033, Singularity, The Force Unleashed I i II. Grania starczy Ci do lata. Z MMO polecam LOTRO.

08.11.2010
21:11
[25]

ppaatt1 [ Trekker ]

Fahrenheit


Silent hill (przygnębiająco-depresyjnie. Szczególnie zwrócić uwagę na świetny soundtrack. Akira rozwala.)



Na długie posiedzenia: Europa Universalis albo Hearts of Iron.

W odpłynięciu do miejsca poza czasem i przestrzenią pomocny może być Osmos. (genialny soundtrack Sam ambient).

02.12.2010
09:50
[26]

Pan Wołodyjowski [ Centurion ]

Up
Polećcie coś w stylu Falloutów i Mass Effectów

02.12.2010
09:59
[27]

Krykal [ Legionista ]

Mafia 2
Call of Duty
Heroes of Might & Magic V
Gothic 3

02.12.2010
10:05
[28]

Baalnazzar [ Konsul ]

Jak z zimowym klimatem to Cryostasis :D

02.12.2010
10:29
[29]

WrednySierściuch [ Konsul ]

jak na zime to Icy Tower, moze uda ci sie przejsc jak sie przylozysz :p

A na serio to moze Lost Planet

02.12.2010
11:05
smile
[30]

chyrlok [ Into the Wild ]

Nowy Fallout, którym sam się teraz zachwycam.

02.12.2010
11:06
[31]

Snakepit [ aka Hohner ]

jakieś MMO z jajami :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.