
karolw290 [ Legionista ]
gryna długie zimowe wieczory!
Siema!
Jakie znacie gry, w które najlepiej się grałoby w długie zimowe wieczory?? Najlepiej z zimowym klimatem.
Z góry dzieki.
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Minecraft
graf_0 [ Nożownik ]
Skijump? :D
Orlando [ Legend ]
Planescape: Torment
Deus Ex
No One Lives Forever
Hitman seria
Splinter Cell seria
Thief seria
Mafia
Painkiller
Team Fortress 2
Left 4 Dead 2
Half Life seria
Call of Duty seria, jedna gra na jeden wieczór :_D
Tak z głowy.
RoBhaal [ Konsul ]
Zimowy klimat? Cryostasis może?
Qverty™ [ Legend ]
Max Payne
The Thing
Gothic 3(Nordmar)

kzwwdo [ Pretorianin ]
- Kotorki z modami ( TSLRC 1.7 ostatnio wyszedł)
- M&B Warband z modami (dzisiaj wyszła nowa wersja "Shogun Mod")
- Wiedźmin z modami ( Rebalans walki FCR, i mod na pochwy/nowe modele broni)
Dr.aska MEN [ Konsul ]
Crysis, Crysis Warhead
Symulator farmy

TOM3K556 [ Pretorianin ]
Freak Out: Zimowe Szaleństwo

tomazzi [ Flash YD ]
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
seria Max Payne, seria Mafia
A jaki sprzęt masz?
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Minecraft (tzn. tylko w miejscach gdzie jest śnieg :P)

karolw290 [ Legionista ]
4 rdzeniowy 3,2 GHZ, 4GB RAM i 4890 1GB
toaster [ MrBook? ]
GTA San Andreas (nie wiem czemu, ale zawsze zimą lubiłem w to grać).

PUNI$HER [ Snajper ]
[7]
Co to w ogóle jest ten TSLRC ?
EDIT:Dzięki.

kzwwdo [ Pretorianin ]
[15]
The Sith Lords Restorent Content, czyli przywrócenie usuniętego, bądź niedokończonego przez twórców materiału.
Imak [ Generaďż˝ ]
Crysis jest w ciula krótki, więc nie jest to gra na długie wieczory, ja proponuję stare gry: RPG i FPS: Quake, Dukenukem3D, Planscape Torment, Fallouty i inne.
Albo jakieś MMO.
Z całym sercem polecę Mount & Blade, nie każdemu podchodzi, niektórym się nudzi, ale ja grając codziennie(z małymi stopami) grałem przez 7 miesięcy, aż zrobiłem sobie miesiąc przerwy.
xanat0s [ Wind of Change ]
Może Dragon Age? Gram w to i gram, a tu końca cały czas nie widać - pewnie wyjdzie mi jakieś 40h, a nie ruszam wszystkich q pobocznych.
No i Morrowind - w tego grałem bite 6 miesięcy, codziennie :)

Devilyn [ Storm Detonation ]
Fallout New Vegas - dla mnie gra roku.
$ebs Master [ Profesor Oak ]
Icewind Dale - super zimowe klimaty :)
Infectious Drakon [ Time to feast! ]
Nie podobna do żadnej z wymienionych, ale na długie zimowe wieczory się nadaje - Civilization 5.

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
Max Payne ale tylko pierwsza część! 2 jest według mnie słaba.

Raved [ Pretorianin ]
Te gry są dobre ! na pewno nie będziesz się nudził!!
Call of Juarez - Bound in Blood
Pro Evolution Soccer 2011
Battlefield Bad Company 2
Star Wars The Force Unleashed
ArcaniA - Gothic 4
Mount&Blade
Grand Theft Auto IV
cstrike
Tom Clancy's H.A.W.X
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Wszystkie CoDy, Battlefieldy, GTA, Mass Effecty, Assassin's Creedy, Gothiki, Fallouty, Stalkery, Batman: Arkham Asylum, Metro 2033, Singularity, The Force Unleashed I i II. Grania starczy Ci do lata. Z MMO polecam LOTRO.
ppaatt1 [ Trekker ]
Fahrenheit
Silent hill (przygnębiająco-depresyjnie. Szczególnie zwrócić uwagę na świetny soundtrack. Akira rozwala.)
Na długie posiedzenia: Europa Universalis albo Hearts of Iron.
W odpłynięciu do miejsca poza czasem i przestrzenią pomocny może być Osmos. (genialny soundtrack Sam ambient).
Pan Wołodyjowski [ Centurion ]
Up
Polećcie coś w stylu Falloutów i Mass Effectów
Krykal [ Legionista ]
Mafia 2
Call of Duty
Heroes of Might & Magic V
Gothic 3
Baalnazzar [ Konsul ]
Jak z zimowym klimatem to Cryostasis :D
WrednySierściuch [ Konsul ]
jak na zime to Icy Tower, moze uda ci sie przejsc jak sie przylozysz :p
A na serio to moze Lost Planet

chyrlok [ Into the Wild ]
Nowy Fallout, którym sam się teraz zachwycam.
Snakepit [ aka Hohner ]
jakieś MMO z jajami :)