
MałyDriverxD [ Centurion ]
Gry wyścigowe
Siema Mam Kompa : Procesor AMD Phenom II 2x x555 Ram 2 gb Grafa NVidia Geforce 7025 (256 MB) Win 7 Poszukuje gry wyścigowych na takie wymagania najlepiej tak do 1,5 GB i na pada mogą byc na klawiature
Z góry Dziękuje
melon96 [ Konsul ]
hmm Rfactor
MałyDriverxD [ Centurion ]
Raczej nie mi chodzi o takie samochody normalne

MałyDriverxD [ Centurion ]
Takie jak Skoda vw toyota Seat itp

MałyDriverxD [ Centurion ]
powie ktos?
melon96 [ Konsul ]
aaa jak o to:
to nfs world są tam normalne jak BMW,toyota itp
MałyDriverxD [ Centurion ]
aha Dzięki a jakaś jeszcze ???
melon96 [ Konsul ]
a możesz mi dać nazwe tego kompa ?
MałyDriverxD [ Centurion ]
yyyy..........ale to jest komp składany Brat sie na tym zna zamuwił części z allegro i złożył
MałyDriverxD [ Centurion ]
ee melon
kamykWRC [ Pretorianin ]
Może Test Drive Unlimited? Sprawdz sobie

MałyDriverxD [ Centurion ]
melon ale mi chodzi o taką gre co jest mało sciągania do 1,5 Gb jak jest
vlodek2532 [ Senator ]
Evolution GT, GTI Racing

MałyDriverxD [ Centurion ]
thx
melon96 [ Konsul ]
no wiem i world około tyle zajmuje ale właśnie Evolution GT

MałyDriverxD [ Centurion ]
Dzięki Koledzy Właśnie ściągam Evolution GT
MałyDriverxD [ Centurion ]
a BĘDZIE MI SIE cIEŁO World Racing 2??
ziper1982 [ Pretorianin ]
Bedzie cielo na low detail dlatego polecam najlepsze wysciki - Rally speedway.
MałyDriverxD [ Centurion ]
heh xDD najlepsze xDD
melon96 [ Konsul ]
świetne :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
koledzy a będzie się zacinało Colin McRae Rally??
Jak nie to mam Gre
CeZaR [ Pretorianin ]
Colin McRae Rally 2
melon96 [ Konsul ]
jaki colin ?
MałyDriverxD [ Centurion ]
Colin McRae Rally 5
melon96 [ Konsul ]
jasne że będzie ja na lapku gram w 04 .
Myślałem że chodzi ci o dirt
MałyDriverxD [ Centurion ]
ale na jakim Laptoku (Sprzęt)?
MałyDriverxD [ Centurion ]
eee ale będzie się zacinać czy będzie śmigać??????????????
melon96 [ Konsul ]
mam samsung R522 ( a ty masz stacionarny?)
Będzie dobrze chodzić ten colin nie ma dużych wymagań więc nie będzie się cioł

MałyDriverxD [ Centurion ]
Mam stacionarny a masz może link do Colin McRae Rally 2005 w exe bo niemam płytki
czystej :D
melon96 [ Konsul ]
nie mam :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
Mam problem ściągnełem Demo I klikam Instalator i czekam 5 sek i Program InstallShied (R) Setup Launcher pszestał działać BIore urochom ze zgodnością i to samo
Pomocy :D
melon96 [ Konsul ]
-możesz spróbować z innej strony ściągnąć
-próbuj ściągać aż do skutku
Ty tego colina 05 ściągasz ? jak nie idzie to spróbuj 04
Albo jakąś inną wyścigową gre
MałyDriverxD [ Centurion ]
:D z chomikuj :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
04 niema Dema
melon96 [ Konsul ]
oczywiście że jest 04 demo
MałyDriverxD [ Centurion ]
oo dzięki a jak byś mugł link do 05 demo dac link :D
melon96 [ Konsul ]
MałyDriverxD [ Centurion ]
thx
melon96 [ Konsul ]
masz jakieś pytanie jeszcze :D z przyjemnością odpowiem :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
Tak czy opłaca się ściągać z chomikuj.pl czy są inne takie strony z plikami bez wirusów i z pełymi wersjami Gier ?
melon96 [ Konsul ]
ja nigdy z chomikuj się ściągam.
Zawsze wpisuje w google np.colin mc rea 04 demo i daje mi kilka stronek z tym wybieram jedną
MałyDriverxD [ Centurion ]
KUR** DO TEGO Colin McRae Rally 2005 TSZEBA MIEC NERWY STALOWE :D DAJ LINK DO TAKIEJ GRY WYŚCIGOWEJ OD KTUREJ SIE TAK MOCO NIE WKURZASZ I SAMOCHODY JAK VW SKODA TOYOTA
melon96 [ Konsul ]
czemu się wkurzasz ?
melon96 [ Konsul ]
Tu są normalne samochody ale to demo więc mały wybór

MałyDriverxD [ Centurion ]
wkurzam sie bo jak driftuje to mnie nazuca i w drzewo i ten czerwony mnie wypszedza
melon96 [ Konsul ]
trzeba się nauczyć dobrze grać :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
Taaaa
MałyDriverxD [ Centurion ]
a na padzie sie opłąca (lepiej sie gra?)
melon96 [ Konsul ]
ja pada sobie kupiłem tydzień temu ale na padzie i klawiaturze granie wygląda zupełnie inaczej.
czy lepiej się gra na padzie nie wiem ale radzę grać na padzie
MałyDriverxD [ Centurion ]
aha Dzięki to potem zobacze :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
EJJ jakim programem Nagrac trase z ets ? żeby na yt wżucic? (ETS- EURO TRUCK SIMULATOR)
BigosMan [ Chor��y ]
Fraps daje najlepszą jakość nagrań
MałyDriverxD [ Centurion ]
Dzięki
MałyDriverxD [ Centurion ]
ej wybieram Movies I F9 i znów i niema tam gdzie wybrałem żeby sie zapisało pliku
melon96 [ Konsul ]
fraps ale jak nie wykupisz to masz tylko 30s (przynajmniej tak kiedyś było)
melon96 [ Konsul ]
maly chodzi ci o frapsa ?
MałyDriverxD [ Centurion ]
niee melon daj link do sprawdzonego programu do nagrywania filmow z gry (tylko polski albo łatwy w obsłudze )
melon96 [ Konsul ]
melon96 [ Konsul ]
ten 1 jest lepszy ale można 30s nim nagrywać
a ten 2 gorszy ale można cały czas
MałyDriverxD [ Centurion ]
e w tym chypercam to włanczam nagrywanie włanczam gre a sie nagrywa pulpit HELP
melon96 [ Konsul ]
ja mam jak wchodzę w gre naciskam F2 i mi nagrywa tak samo wyłączanie
melon96 [ Konsul ]
to możesz sobie ustawić. jeśli o to ci chodzi
MałyDriverxD [ Centurion ]
tez ci pulpit nagrywa?
melon96 [ Konsul ]
jak jestem na pulpicie to tak a jak jestem w grze to nagrywa grę.
A tobie zawsze pulpit nagrywa ?
MałyDriverxD [ Centurion ]
napisz jak to ustawic
MałyDriverxD [ Centurion ]
tak zawsze pulpit
melon96 [ Konsul ]
a jaką masz tego wersje bo się różnią
melon96 [ Konsul ]
nie chcę mi się pisać :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
tom co ten gosciu na yt ma w opisie link ale to jest zjeb*** bo ja mam po ang
melon96 [ Konsul ]
i tam masz z skąd pobrać wersje pl
ps.ja też mam wersje ang
MałyDriverxD [ Centurion ]
aha dzięki ej a co konkretnie tszeba zmienic zeby się gra nagrywała
melon96 [ Konsul ]
mi nagrywało od razu po instalacji (jak dobrze pamiętam)
Ale zmieniałem wszystko z filmikiem więc ty też tak zrób a powinno być dobrze
Ale zmień hotkey jak ci będzie pasować
MałyDriverxD [ Centurion ]
ej a cco dokładnie tszeba ustawic zeby nagrywało gre
MałyDriverxD [ Centurion ]
SORY 2 razy to samo
MałyDriverxD [ Centurion ]
EE dałeś mi link na yt i tam jest link do tego PL to ja pobrałem i mam po ang
melon96 [ Konsul ]
yyy to nie wiem :(
MałyDriverxD [ Centurion ]
yyyyyy
melon96 [ Konsul ]
a nie możesz mieć ang wersji ?
MałyDriverxD [ Centurion ]
czekaj zara ci dam link bo filmik z tym zrobiłem wstawiam na yt
MałyDriverxD [ Centurion ]
obejżyj w pełnym ekranie i w HD
melon96 [ Konsul ]
zrób tak: Screen area --> select region
Potem z jednego końca ekranu do 2 końca
Napisz jak zrobisz
novi.. [ Senator ]
Chłopaki praktycznie tylko wy tu piszecie, więc może wymieńcie się numerami GG i tam piszcie, trochę spamujecie.
iLLusionist --> przez chwilę też się trochę nad tym zastanawiałem, ale chyba nikomu nie chciało by się tego tak długo ciągnąć :)

iLLusionist [ FataL ]
czy tylko mi się wydaje, że MałyDriverxD i melon96 to jedna osoba? :D
melon96 [ Konsul ]
źle ci się wydaje :D
MałyDriverxD [ Centurion ]
własnie zle ci sie wydaje
A co do tamtego to mi chodzi mi o to zeby mi gre nagrywało a nie ful ekran
MałyDriverxD [ Centurion ]
Melon daj gg
melon96 [ Konsul ]
18789701
MałyDriverxD [ Centurion ]
Ludzie
kate-90 [ Junior ]
polecam: dla lubiących wyścigi online. dodatkowo co tydzień bierzecie udział w losowaniu nagród. przy logowaniu pojawia się błąd, ale wystarczy go zignorować
melon96 [ Konsul ]
spróbuję :D