GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry wyścigowe

03.11.2010
15:52
smile
[1]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Gry wyścigowe

Siema Mam Kompa : Procesor AMD Phenom II 2x x555 Ram 2 gb Grafa NVidia Geforce 7025 (256 MB) Win 7 Poszukuje gry wyścigowych na takie wymagania najlepiej tak do 1,5 GB i na pada mogą byc na klawiature

Z góry Dziękuje

03.11.2010
15:55
[2]

melon96 [ Konsul ]

hmm Rfactor

03.11.2010
15:56
[3]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Raczej nie mi chodzi o takie samochody normalne

03.11.2010
16:17
smile
[4]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Takie jak Skoda vw toyota Seat itp

03.11.2010
20:35
smile
[5]

MałyDriverxD [ Centurion ]

powie ktos?

03.11.2010
20:37
[6]

melon96 [ Konsul ]

aaa jak o to:
to nfs world są tam normalne jak BMW,toyota itp

03.11.2010
20:38
[7]

MałyDriverxD [ Centurion ]

aha Dzięki a jakaś jeszcze ???

03.11.2010
20:40
[8]

melon96 [ Konsul ]

a możesz mi dać nazwe tego kompa ?

03.11.2010
20:45
[9]

MałyDriverxD [ Centurion ]

yyyy..........ale to jest komp składany Brat sie na tym zna zamuwił części z allegro i złożył

03.11.2010
20:56
[10]

MałyDriverxD [ Centurion ]

ee melon

03.11.2010
21:16
[11]

kamykWRC [ Pretorianin ]

Może Test Drive Unlimited? Sprawdz sobie

03.11.2010
21:32
smile
[12]

MałyDriverxD [ Centurion ]

melon ale mi chodzi o taką gre co jest mało sciągania do 1,5 Gb jak jest

03.11.2010
21:42
[13]

vlodek2532 [ Senator ]

Evolution GT, GTI Racing

03.11.2010
21:43
smile
[14]

MałyDriverxD [ Centurion ]

thx

04.11.2010
10:18
[15]

melon96 [ Konsul ]

no wiem i world około tyle zajmuje ale właśnie Evolution GT

04.11.2010
13:26
smile
[16]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Dzięki Koledzy Właśnie ściągam Evolution GT

04.11.2010
17:13
[17]

MałyDriverxD [ Centurion ]

a BĘDZIE MI SIE cIEŁO World Racing 2??

04.11.2010
19:30
[18]

ziper1982 [ Pretorianin ]

Bedzie cielo na low detail dlatego polecam najlepsze wysciki - Rally speedway.

04.11.2010
19:32
[19]

MałyDriverxD [ Centurion ]

heh xDD najlepsze xDD

04.11.2010
19:40
[20]

melon96 [ Konsul ]

świetne :D

04.11.2010
19:58
[21]

MałyDriverxD [ Centurion ]

koledzy a będzie się zacinało Colin McRae Rally??



Jak nie to mam Gre

04.11.2010
20:37
[22]

CeZaR [ Pretorianin ]

Colin McRae Rally 2

05.11.2010
12:15
[23]

melon96 [ Konsul ]

jaki colin ?

05.11.2010
15:13
[24]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Colin McRae Rally 5

05.11.2010
18:15
[25]

melon96 [ Konsul ]

jasne że będzie ja na lapku gram w 04 .
Myślałem że chodzi ci o dirt

05.11.2010
20:30
[26]

MałyDriverxD [ Centurion ]

ale na jakim Laptoku (Sprzęt)?

05.11.2010
20:34
[27]

MałyDriverxD [ Centurion ]

eee ale będzie się zacinać czy będzie śmigać??????????????

05.11.2010
20:52
[28]

melon96 [ Konsul ]

mam samsung R522 ( a ty masz stacionarny?)
Będzie dobrze chodzić ten colin nie ma dużych wymagań więc nie będzie się cioł

05.11.2010
20:54
smile
[29]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Mam stacionarny a masz może link do Colin McRae Rally 2005 w exe bo niemam płytki
czystej :D

05.11.2010
20:56
[30]

melon96 [ Konsul ]

nie mam :D

05.11.2010
21:09
[31]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Mam problem ściągnełem Demo I klikam Instalator i czekam 5 sek i Program InstallShied (R) Setup Launcher pszestał działać BIore urochom ze zgodnością i to samo



Pomocy :D

05.11.2010
21:17
[32]

melon96 [ Konsul ]

-możesz spróbować z innej strony ściągnąć
-próbuj ściągać aż do skutku

Ty tego colina 05 ściągasz ? jak nie idzie to spróbuj 04
Albo jakąś inną wyścigową gre

05.11.2010
21:20
[33]

MałyDriverxD [ Centurion ]

:D z chomikuj :D

05.11.2010
21:22
[34]

MałyDriverxD [ Centurion ]

04 niema Dema

06.11.2010
09:41
[35]

melon96 [ Konsul ]

oczywiście że jest 04 demo

06.11.2010
10:21
[36]

MałyDriverxD [ Centurion ]

oo dzięki a jak byś mugł link do 05 demo dac link :D

06.11.2010
10:45
[37]

melon96 [ Konsul ]



06.11.2010
11:18
[38]

MałyDriverxD [ Centurion ]

thx

06.11.2010
11:29
[39]

melon96 [ Konsul ]

masz jakieś pytanie jeszcze :D z przyjemnością odpowiem :D

06.11.2010
12:48
[40]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Tak czy opłaca się ściągać z chomikuj.pl czy są inne takie strony z plikami bez wirusów i z pełymi wersjami Gier ?

06.11.2010
13:05
[41]

melon96 [ Konsul ]

ja nigdy z chomikuj się ściągam.
Zawsze wpisuje w google np.colin mc rea 04 demo i daje mi kilka stronek z tym wybieram jedną

06.11.2010
13:42
[42]

MałyDriverxD [ Centurion ]

KUR** DO TEGO Colin McRae Rally 2005 TSZEBA MIEC NERWY STALOWE :D DAJ LINK DO TAKIEJ GRY WYŚCIGOWEJ OD KTUREJ SIE TAK MOCO NIE WKURZASZ I SAMOCHODY JAK VW SKODA TOYOTA

06.11.2010
13:51
[43]

melon96 [ Konsul ]

czemu się wkurzasz ?

06.11.2010
13:52
[44]

melon96 [ Konsul ]



Tu są normalne samochody ale to demo więc mały wybór

06.11.2010
22:54
smile
[45]

MałyDriverxD [ Centurion ]

wkurzam sie bo jak driftuje to mnie nazuca i w drzewo i ten czerwony mnie wypszedza

07.11.2010
10:02
[46]

melon96 [ Konsul ]

trzeba się nauczyć dobrze grać :D

07.11.2010
10:06
[47]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Taaaa

07.11.2010
10:06
[48]

MałyDriverxD [ Centurion ]

a na padzie sie opłąca (lepiej sie gra?)

07.11.2010
10:12
[49]

melon96 [ Konsul ]

ja pada sobie kupiłem tydzień temu ale na padzie i klawiaturze granie wygląda zupełnie inaczej.
czy lepiej się gra na padzie nie wiem ale radzę grać na padzie

07.11.2010
10:13
[50]

MałyDriverxD [ Centurion ]

aha Dzięki to potem zobacze :D

07.11.2010
14:30
[51]

MałyDriverxD [ Centurion ]

EJJ jakim programem Nagrac trase z ets ? żeby na yt wżucic? (ETS- EURO TRUCK SIMULATOR)

07.11.2010
14:34
[52]

BigosMan [ Chor��y ]

Fraps daje najlepszą jakość nagrań

07.11.2010
14:42
[53]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Dzięki

07.11.2010
14:47
[54]

MałyDriverxD [ Centurion ]

ej wybieram Movies I F9 i znów i niema tam gdzie wybrałem żeby sie zapisało pliku

07.11.2010
18:52
[55]

melon96 [ Konsul ]

fraps ale jak nie wykupisz to masz tylko 30s (przynajmniej tak kiedyś było)

07.11.2010
18:53
[56]

melon96 [ Konsul ]

maly chodzi ci o frapsa ?

07.11.2010
19:05
[57]

MałyDriverxD [ Centurion ]

niee melon daj link do sprawdzonego programu do nagrywania filmow z gry (tylko polski albo łatwy w obsłudze )

07.11.2010
19:06
[58]

melon96 [ Konsul ]


07.11.2010
19:07
[59]

melon96 [ Konsul ]

ten 1 jest lepszy ale można 30s nim nagrywać
a ten 2 gorszy ale można cały czas

07.11.2010
19:09
[60]

MałyDriverxD [ Centurion ]

e w tym chypercam to włanczam nagrywanie włanczam gre a sie nagrywa pulpit HELP

07.11.2010
19:10
[61]

melon96 [ Konsul ]

ja mam jak wchodzę w gre naciskam F2 i mi nagrywa tak samo wyłączanie

07.11.2010
19:11
[62]

melon96 [ Konsul ]

to możesz sobie ustawić. jeśli o to ci chodzi

07.11.2010
19:11
[63]

MałyDriverxD [ Centurion ]

tez ci pulpit nagrywa?

07.11.2010
19:13
[64]

melon96 [ Konsul ]

jak jestem na pulpicie to tak a jak jestem w grze to nagrywa grę.
A tobie zawsze pulpit nagrywa ?

07.11.2010
19:14
[65]

MałyDriverxD [ Centurion ]

napisz jak to ustawic

07.11.2010
19:16
[66]

MałyDriverxD [ Centurion ]

tak zawsze pulpit

07.11.2010
19:41
[67]

melon96 [ Konsul ]

a jaką masz tego wersje bo się różnią

07.11.2010
19:42
[68]

melon96 [ Konsul ]



nie chcę mi się pisać :D

07.11.2010
19:48
[69]

MałyDriverxD [ Centurion ]

tom co ten gosciu na yt ma w opisie link ale to jest zjeb*** bo ja mam po ang

07.11.2010
19:58
[70]

melon96 [ Konsul ]



i tam masz z skąd pobrać wersje pl
ps.ja też mam wersje ang

07.11.2010
20:01
[71]

MałyDriverxD [ Centurion ]

aha dzięki ej a co konkretnie tszeba zmienic zeby się gra nagrywała

07.11.2010
20:04
[72]

melon96 [ Konsul ]

mi nagrywało od razu po instalacji (jak dobrze pamiętam)
Ale zmieniałem wszystko z filmikiem więc ty też tak zrób a powinno być dobrze
Ale zmień hotkey jak ci będzie pasować

07.11.2010
20:10
[73]

MałyDriverxD [ Centurion ]

ej a cco dokładnie tszeba ustawic zeby nagrywało gre

07.11.2010
20:15
[74]

MałyDriverxD [ Centurion ]

SORY 2 razy to samo

07.11.2010
20:16
[75]

MałyDriverxD [ Centurion ]

EE dałeś mi link na yt i tam jest link do tego PL to ja pobrałem i mam po ang

07.11.2010
20:17
[76]

melon96 [ Konsul ]

yyy to nie wiem :(

07.11.2010
20:18
[77]

MałyDriverxD [ Centurion ]

yyyyyy

07.11.2010
20:19
[78]

melon96 [ Konsul ]

a nie możesz mieć ang wersji ?

07.11.2010
20:28
[79]

MałyDriverxD [ Centurion ]

czekaj zara ci dam link bo filmik z tym zrobiłem wstawiam na yt

07.11.2010
20:55
[80]

MałyDriverxD [ Centurion ]






obejżyj w pełnym ekranie i w HD

07.11.2010
21:22
[81]

melon96 [ Konsul ]

zrób tak: Screen area --> select region
Potem z jednego końca ekranu do 2 końca
Napisz jak zrobisz

07.11.2010
21:25
[82]

novi.. [ Senator ]

Chłopaki praktycznie tylko wy tu piszecie, więc może wymieńcie się numerami GG i tam piszcie, trochę spamujecie.

iLLusionist --> przez chwilę też się trochę nad tym zastanawiałem, ale chyba nikomu nie chciało by się tego tak długo ciągnąć :)

07.11.2010
21:29
smile
[83]

iLLusionist [ FataL ]

czy tylko mi się wydaje, że MałyDriverxD i melon96 to jedna osoba? :D

07.11.2010
21:30
[84]

melon96 [ Konsul ]

źle ci się wydaje :D

07.11.2010
22:11
[85]

MałyDriverxD [ Centurion ]

własnie zle ci sie wydaje

A co do tamtego to mi chodzi mi o to zeby mi gre nagrywało a nie ful ekran

08.11.2010
13:52
[86]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Melon daj gg

08.11.2010
17:22
[87]

melon96 [ Konsul ]

18789701

12.11.2010
12:36
[88]

MałyDriverxD [ Centurion ]

Ludzie

02.12.2010
21:05
[89]

kate-90 [ Junior ]

polecam: dla lubiących wyścigi online. dodatkowo co tydzień bierzecie udział w losowaniu nagród. przy logowaniu pojawia się błąd, ale wystarczy go zignorować

03.12.2010
16:52
[90]

melon96 [ Konsul ]

spróbuję :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.