GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Murzyn w reprezentacji polski

03.11.2010
13:18
[1]

nfsht [ Legionista ]

Murzyn w reprezentacji polski

Jak nazywał się ten murzyn co grał w reprezentacji polskiej piłki nożnej w latach 90?

03.11.2010
13:19
[2]

olivierpack [ Senator ]

Emanuel Olisadebe

03.11.2010
13:21
[3]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

To nie było w latach 90.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.