NERO1 [ Konsul ]
czy warto kupić flight simulator x ?
słyszałem o tej grze że jest fajna ale trudna co można znaleźć w tej grze czy można lecieć samolotem dajmy na to do Wrocławia
Damian1539 [ Legend ]
Gra jest świetna i bardzo rozbudowana. Ale musisz mieć bardzo, ale to bardzo dobry komputer i porządnego Joysticka bo na klawiaturze nie ma co grać.
Snakepit [ aka Hohner ]
W FSX masz cały świat, chyba większość lotnisk na całym świecie, ma duże wymagania sprzętowe i jest bardzo trudna, bez joysticka porządnego nie podchodź. Ma świetną grafikę, wirtualną kontrolę lotów, multiplayer, masę modów i nowych samolotów itd. itp.
www.epwa.pl --> forum ---> zarejestruj się ---> lotnictwo wirtualne
Snakepit [ aka Hohner ]
a tak moze wygladac multiplayer