GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PLAY longplay - rozmowy na stacjonarne?

03.11.2010
06:05
smile
[1]

TCG [ Centurion ]

PLAY longplay - rozmowy na stacjonarne?

Witam,
Czy możecie mi powiedzieć, czy w Longplay "minuty do wszystkich sieci" w ramach konkretnego abonamentu oznaczają także minuty do sieci stacjonarnych np. tpsa / netia itd?

Z góry dziękuję za pomoc!

03.11.2010
07:09
[2]

Robert542 [ Legend ]

Tak.

03.11.2010
07:22
[3]

TCG [ Centurion ]

Super! Dziękuję za odpowiedź, już się martwiłem że tylko do sieci stacjonarnych playa albo w ogole.

03.11.2010
11:27
[4]

TCG [ Centurion ]

W jaki sposób rozliczany jest ten abonament? Jeśli np. wykorzystam darmowe minuty, to będzie doliczana już dodatkowa kwota do zapłaty do rachunku, czy może pobierana z tej kwoty w ramach abonamentu? Tak gdzieś przynajmniej wyczytałem i chcę potwierdzić :-) Podobnie rozumiem z sms? A jeśli chodzi o jakieś premum połączenia to od razu jest ściągane z tej kwoty czy może z darmowych minut?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.