
TCG [ Centurion ]
PLAY longplay - rozmowy na stacjonarne?
Witam,
Czy możecie mi powiedzieć, czy w Longplay "minuty do wszystkich sieci" w ramach konkretnego abonamentu oznaczają także minuty do sieci stacjonarnych np. tpsa / netia itd?
Z góry dziękuję za pomoc!
Robert542 [ Legend ]
Tak.
TCG [ Centurion ]
Super! Dziękuję za odpowiedź, już się martwiłem że tylko do sieci stacjonarnych playa albo w ogole.
TCG [ Centurion ]
W jaki sposób rozliczany jest ten abonament? Jeśli np. wykorzystam darmowe minuty, to będzie doliczana już dodatkowa kwota do zapłaty do rachunku, czy może pobierana z tej kwoty w ramach abonamentu? Tak gdzieś przynajmniej wyczytałem i chcę potwierdzić :-) Podobnie rozumiem z sms? A jeśli chodzi o jakieś premum połączenia to od razu jest ściągane z tej kwoty czy może z darmowych minut?