
rane33 [ ginekolog_amator ]
Dlaczego Filip wyskakuje z Konopii?
No dlaczego?
Macco™ [ Child Of The Damned ]
Jeśli naprawdę Cię to interesuje to łap line i czytaj -

Texas84 [ Konsul ]
rane33 chciał błysnąć ciekawym tematem i liczył na większą dyskusję a Ty mu przekreśliłeś wątek:)
simian-raticus [ Generaďż˝ ]
Bo to przypalacz i konopię palić libił! ten Filipek skubany!

rane33 [ ginekolog_amator ]
Ok, a jakieś inne propozycje?

smuggler [ Advocatus diaboli ]
Bo go dresy z towaru sczyscili?