GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Funstation 3 czy się opłaca? xD

02.11.2010
21:14
smile
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Funstation 3 czy się opłaca? xD

Ostatnio mi się straszliwie nudzi. Zastanawiam się: czy opłaca się kupić Funstation3? (xD) Bo podobno jest to "konsola" na poziomie pegasusa a na Allegro kosztuje 20 zł. Miał ktoś styczność z tym czymś? Czy dostarcza jako takiej frajdy?

02.11.2010
21:21
[2]

Interior666 [ Konsul ]

Za 20 zł bym miał lepszą frajdę kupując grę z kiosku.

02.11.2010
21:24
[3]

BzArEx [ Pretorianin ]

Powiem jedno emulator, a 20 złoty można przeznaczyć na coś zdecydowanie lepszego... Jak już kupować klasyki to NESa przynajmniej jakaś wartość kolekcjonerska :)

02.11.2010
21:28
[4]

PS3fan [ Konsul ]

Ale Nes kosztuje na Allegro 240 zl... A jednak chętnie bym zagrał w klasyki...

02.11.2010
21:34
[5]

BzArEx [ Pretorianin ]

Pobierz emulator NESa są nawet na telefony komórkowe więc to nie problem i można grać w co się chce z klasyków.

02.11.2010
21:41
[6]

PS3fan [ Konsul ]

I gry do emulatora są wtedy od razu w pliku? Czy ściąga Się je oddzielnie?

02.11.2010
23:11
[7]

Scortch [ Light ]

Raczej oddzielnie.

02.11.2010
23:20
[8]

Kowal172 [ Music Producer ]

ojej tam 20 zeta a wyglada jak ps3 wiec jest niezle...i pograc w klasyki mozna:P

03.11.2010
06:46
[9]

maciejkami [ Pretorianin ]

Bierz w ciemno tylko czasem HD mode nie dziala. ja akurat gram na tym w Arcanie.

spoiler start
PS. Nie oplaca sie. Sciagnij emulator a za 20zl kup sobie cos z kolekcji klasyki.
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.