
PS3fan [ Konsul ]
Funstation 3 czy się opłaca? xD
Ostatnio mi się straszliwie nudzi. Zastanawiam się: czy opłaca się kupić Funstation3? (xD) Bo podobno jest to "konsola" na poziomie pegasusa a na Allegro kosztuje 20 zł. Miał ktoś styczność z tym czymś? Czy dostarcza jako takiej frajdy?
Interior666 [ Konsul ]
Za 20 zł bym miał lepszą frajdę kupując grę z kiosku.
BzArEx [ Pretorianin ]
Powiem jedno emulator, a 20 złoty można przeznaczyć na coś zdecydowanie lepszego... Jak już kupować klasyki to NESa przynajmniej jakaś wartość kolekcjonerska :)
PS3fan [ Konsul ]
Ale Nes kosztuje na Allegro 240 zl... A jednak chętnie bym zagrał w klasyki...
BzArEx [ Pretorianin ]
Pobierz emulator NESa są nawet na telefony komórkowe więc to nie problem i można grać w co się chce z klasyków.
PS3fan [ Konsul ]
I gry do emulatora są wtedy od razu w pliku? Czy ściąga Się je oddzielnie?
Scortch [ Light ]
Raczej oddzielnie.
Kowal172 [ Music Producer ]
ojej tam 20 zeta a wyglada jak ps3 wiec jest niezle...i pograc w klasyki mozna:P
maciejkami [ Pretorianin ]
Bierz w ciemno tylko czasem HD mode nie dziala. ja akurat gram na tym w Arcanie.