GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Samsung R525 i WiFi

02.11.2010
20:56
[1]

Placek89 [ GameAddict ]

Samsung R525 i WiFi

Witam,

Mam problem natury technicznej. Na stancji posiadam internet od neostrady i router NETGEAR. Sieć jest skonfigurowana na automatycznym DNS, bez sprawdzania maców i zabezpieczeniem WPA. Do sieci łączą się 4 laptopy bez problemowo (systemy win7 i vista). 5 laptop z systemem win7 ma problem z połączeniem.

Jeżeli laptop zostanie podłączony poprzez kabel, bez problemowo jest połączenie i dostęp do internetu. Gdy próbuje łączyć się przez wifi wyskakuje komunikat "Nie można nawiązać połączenia z siecią". Wyłączenie szyfrowania, ustalanie stałych IP, rozpoznawanie po MACu, restart routera, instalacja najnowszych sterowników nic nie pomaga...

Laptop 3:0 Studenci informatyki

02.11.2010
20:58
[2]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

Wgraj świeży firmware do routera.
Sprawdź czy połączenie sieciowe nie jest skonfigurowane.

03.11.2010
16:06
[3]

Placek89 [ GameAddict ]

Wgranie nowego firmware nie pomaga...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.