Placek89 [ GameAddict ]
Samsung R525 i WiFi
Witam,
Mam problem natury technicznej. Na stancji posiadam internet od neostrady i router NETGEAR. Sieć jest skonfigurowana na automatycznym DNS, bez sprawdzania maców i zabezpieczeniem WPA. Do sieci łączą się 4 laptopy bez problemowo (systemy win7 i vista). 5 laptop z systemem win7 ma problem z połączeniem.
Jeżeli laptop zostanie podłączony poprzez kabel, bez problemowo jest połączenie i dostęp do internetu. Gdy próbuje łączyć się przez wifi wyskakuje komunikat "Nie można nawiązać połączenia z siecią". Wyłączenie szyfrowania, ustalanie stałych IP, rozpoznawanie po MACu, restart routera, instalacja najnowszych sterowników nic nie pomaga...
Laptop 3:0 Studenci informatyki
jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]
Wgraj świeży firmware do routera.
Sprawdź czy połączenie sieciowe nie jest skonfigurowane.
Placek89 [ GameAddict ]
Wgranie nowego firmware nie pomaga...