
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
"Opowiedz nam swoją historię" w TVP2. Czy oglądaliście dzisiejszy odcinek?
W drugim programie TVP od niedawna zalęgł się Michał Wiśniewski, wokalista znanego polskiego zespołu rozrywkowego :-). Prowadzi on program "Opowiedz nam swoją historię", w którym trójka uczestników opowiada o jakimś szczególnym momencie ze swojego życia lub z przekroju życia (czasami są to chwile dramatyczne, a czasami zabawne). Jury w drodze głosowania przyznaje jednemu z nich 10,000 złotych. Pomijając jakąś niezrozumiałą egzaltację pana prowadzącego program jest całkiem lekkostrawny, ale...
...w dzisiejszym odcinku zauważyłem pewną niejasność. Komisja, która przyznaje główną nagrodę głosowała następująco:
Pani Aviva - uczestnik nr 3
Szczuka - uczestniczka nr 2
Jakaś pisarka - uczestniczka nr 2
Pani psycholog - uczestniczka nr 1
Wiśniewski orzekł dogrywkę, w której to on miał decydujący głos. Wybrał uczestniczkę nr 1 i to ona zgarnęła 10,000. Czy możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób do tego doszło? Czemu w TVP podczas montażu nikt nie zwrócił uwagi na to, że bez dogrywki wygrała uczestniczka nr 2 i puścili "trefny" odcinek?
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Można obejrzeć w necie.
Wtf?
Abdul Jarrah [ Pretorianin ]
Co zrobisz. Oka nie wyjmiesz. Teraz wszystkie programy są ustawiane...
K4B4N0s [ Filthy One ]
Program sam w sobie jest bardzo durny - widziałem kawałek jednego z odcinków. Najbardziej dobił mnie pseudo-dramatyczny Wiśniewski przesłuchujący kandydatów...
Natomiast zaciekawiła mnie w Twoim poście Pani Aviva. WTF?
Azerko [ Alone in the wild ]
chwile ogladalem, ja bym dal kase kolezce co robil domki z zapalek
Speed_ [ Mąka ]
Nie oglądałem, ale może Wiśniewski w pierwszej turze dał głos na uczestnika nr 3 lub 1 co spowodowało 2 glosy na nr 2 i 2 glosy na ktorys z pozostałych.

Predi2222 [ Generaďż˝ ]
Zaraz zwymiotuje ;o
Niedługo zrobią "expres reporterów" z J.Rutowicz
dave_mgs [ Senator ]
Nie no program mistrzostwo. Taka licytacja kto to ma gorzej w życiu i czerwonowłosa Ewa Drzyzga.
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Raczej nikt nikogo nie zmusza do wzięcia w nim udziału - ludzie sami przychodzą.
Zresztą ten program niedługo znika z TV, bo ma ponoć słabe wyniki.
Speed ==> Wiśniewski oddaje głos tylko w dogrywce. W normalnym trybie głosują Aviva, Szczuka, Pisarka i Psycholog, a z ich głosowania wygrała uczestniczka nr 2. Debilizm jakiś :-).
Mr.B-F [ Konsul ]
zrobcie przysluge polskiej telewizji i nie ogladajcie tego...
chop [ smiech to zdrowie ]
Program jest beznadziejny. Nie rozumiem co ma na celu właściwie to 10 tys. dla przeciętnego człowieka, który np. tak jak w jednym z odcinków (oglądałem kawałek programu) facet biega na boso po Polsce i nie starcza mu na remont ogrzewania w mieszkaniu, bo z własnej głupoty zepsuł sobie centralne. Dostał 10 tysięcy... Z jakiej racji ? Nie rozumiem sensu tego programu.
HUtH [ pr0crastinator ]
Chop <- no nie gadaj, nawet tam ten koleś się wcisnął? To jest naprawdę gwiazda takich programów.
chop [ smiech to zdrowie ]
To on już w innych programach był ? :] Spoko koleś, pozytywnie nastawiony do życia.