GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Opowiedz nam swoją historię" w TVP2. Czy oglądaliście dzisiejszy odcinek?

02.11.2010
18:25
smile
[1]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

"Opowiedz nam swoją historię" w TVP2. Czy oglądaliście dzisiejszy odcinek?

W drugim programie TVP od niedawna zalęgł się Michał Wiśniewski, wokalista znanego polskiego zespołu rozrywkowego :-). Prowadzi on program "Opowiedz nam swoją historię", w którym trójka uczestników opowiada o jakimś szczególnym momencie ze swojego życia lub z przekroju życia (czasami są to chwile dramatyczne, a czasami zabawne). Jury w drodze głosowania przyznaje jednemu z nich 10,000 złotych. Pomijając jakąś niezrozumiałą egzaltację pana prowadzącego program jest całkiem lekkostrawny, ale...

...w dzisiejszym odcinku zauważyłem pewną niejasność. Komisja, która przyznaje główną nagrodę głosowała następująco:
Pani Aviva - uczestnik nr 3
Szczuka - uczestniczka nr 2
Jakaś pisarka - uczestniczka nr 2
Pani psycholog - uczestniczka nr 1

Wiśniewski orzekł dogrywkę, w której to on miał decydujący głos. Wybrał uczestniczkę nr 1 i to ona zgarnęła 10,000. Czy możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób do tego doszło? Czemu w TVP podczas montażu nikt nie zwrócił uwagi na to, że bez dogrywki wygrała uczestniczka nr 2 i puścili "trefny" odcinek?

02.11.2010
18:26
[2]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Można obejrzeć w necie.


Wtf?

02.11.2010
18:27
[3]

Abdul Jarrah [ Pretorianin ]

Co zrobisz. Oka nie wyjmiesz. Teraz wszystkie programy są ustawiane...

02.11.2010
21:14
[4]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Program sam w sobie jest bardzo durny - widziałem kawałek jednego z odcinków. Najbardziej dobił mnie pseudo-dramatyczny Wiśniewski przesłuchujący kandydatów...
Natomiast zaciekawiła mnie w Twoim poście Pani Aviva. WTF?

02.11.2010
22:02
[5]

Azerko [ Alone in the wild ]

chwile ogladalem, ja bym dal kase kolezce co robil domki z zapalek

02.11.2010
22:06
[6]

Speed_ [ Mąka ]

Nie oglądałem, ale może Wiśniewski w pierwszej turze dał głos na uczestnika nr 3 lub 1 co spowodowało 2 glosy na nr 2 i 2 glosy na ktorys z pozostałych.

02.11.2010
22:08
smile
[7]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Zaraz zwymiotuje ;o

Niedługo zrobią "expres reporterów" z J.Rutowicz

02.11.2010
22:54
[8]

dave_mgs [ Senator ]

Nie no program mistrzostwo. Taka licytacja kto to ma gorzej w życiu i czerwonowłosa Ewa Drzyzga.

02.11.2010
23:14
[9]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Raczej nikt nikogo nie zmusza do wzięcia w nim udziału - ludzie sami przychodzą.
Zresztą ten program niedługo znika z TV, bo ma ponoć słabe wyniki.

Speed ==> Wiśniewski oddaje głos tylko w dogrywce. W normalnym trybie głosują Aviva, Szczuka, Pisarka i Psycholog, a z ich głosowania wygrała uczestniczka nr 2. Debilizm jakiś :-).

02.11.2010
23:40
[10]

Mr.B-F [ Konsul ]

zrobcie przysluge polskiej telewizji i nie ogladajcie tego...

02.11.2010
23:54
[11]

chop [ smiech to zdrowie ]

Program jest beznadziejny. Nie rozumiem co ma na celu właściwie to 10 tys. dla przeciętnego człowieka, który np. tak jak w jednym z odcinków (oglądałem kawałek programu) facet biega na boso po Polsce i nie starcza mu na remont ogrzewania w mieszkaniu, bo z własnej głupoty zepsuł sobie centralne. Dostał 10 tysięcy... Z jakiej racji ? Nie rozumiem sensu tego programu.

03.11.2010
00:07
[12]

HUtH [ pr0crastinator ]

Chop <- no nie gadaj, nawet tam ten koleś się wcisnął? To jest naprawdę gwiazda takich programów.

03.11.2010
00:26
[13]

chop [ smiech to zdrowie ]

To on już w innych programach był ? :] Spoko koleś, pozytywnie nastawiony do życia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.