Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]
HyperCam 2 - brak dźwięku.
jw. HyperCam 2 nie nagrywa dźwięku,podczas nagrania muzyka leci w tle,jednak podczas odtwarzania dźwięku już nie ma.W ustawieniach mam zaznaczoną opcje nagrywania dźwięku.Szukałem już na różnych stronach rozwiązania problemu,jednak jak na razie nic niedziała,może ktoś wie w czym problem?