GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HyperCam 2 - brak dźwięku.

02.11.2010
16:31
[1]

Hagen von Rabenhorst [ Hunter ]

HyperCam 2 - brak dźwięku.

jw. HyperCam 2 nie nagrywa dźwięku,podczas nagrania muzyka leci w tle,jednak podczas odtwarzania dźwięku już nie ma.W ustawieniach mam zaznaczoną opcje nagrywania dźwięku.Szukałem już na różnych stronach rozwiązania problemu,jednak jak na razie nic niedziała,może ktoś wie w czym problem?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.