Siema. Mam problem z tą kozacką grą. Zainstalowana jest już z jakieś 2 lata. Niedawno patrze i nie jest już zainstalowana. Gdy próbuje instalować wyskakują 2 okienka -->
Nie wiem o co tu chodzi. Powiedz ktoś co mam zrobić. thx
02.11.2010
07:48
[2]
dVk. [ me gusta ]
Drugie okno --->
02.11.2010
07:49
[3]
dVk. [ me gusta ]
Powiem, że już od paru dni próbuje instalować, a na dysku mam dużo więcej nić jest wskazane!
02.11.2010
08:26
[4]
Jamkonorek [ Jandulka ]
Tak jak jest napisane. Serwery pewnie są przeciążone.
Ja wczoraj miałem problemy z uruchomieniem steam w ogóle.