GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Team Fortress 2 - problem... :|

02.11.2010
07:48
smile
[1]

dVk. [ me gusta ]

Team Fortress 2 - problem... :|

Siema. Mam problem z tą kozacką grą. Zainstalowana jest już z jakieś 2 lata. Niedawno patrze i nie jest już zainstalowana. Gdy próbuje instalować wyskakują 2 okienka -->
Nie wiem o co tu chodzi. Powiedz ktoś co mam zrobić. thx


Team Fortress 2 - problem... :| - dVk.
02.11.2010
07:48
[2]

dVk. [ me gusta ]

Drugie okno --->


Team Fortress 2 - problem... :| - dVk.
02.11.2010
07:49
[3]

dVk. [ me gusta ]

Powiem, że już od paru dni próbuje instalować, a na dysku mam dużo więcej nić jest wskazane!

02.11.2010
08:26
[4]

Jamkonorek [ Jandulka ]

Tak jak jest napisane. Serwery pewnie są przeciążone.
Ja wczoraj miałem problemy z uruchomieniem steam w ogóle.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.