kuwis [ Pretorianin ]
buty do 400 zł eleganckie na zimę
witam
poszukuję butów najlepiej zara do chodzenia na codzień. Styl casual, ale elegancki, ciemny braz, najlepiej skora- obowiązkowo ocieplane. Są takie ?
persik_ [ medyk bez papierow ]
Są. Szukałem o podobnym targecie, kupiłem w sklepie Conhpol, ciemny brąz, skóra, ocieplane (wełna z barana bodajże). Cena - 409 zł, gwarancja 2 lata. Mam tydzień, trochę pochodziłem, na razie wydają się być w porządku, a opinie od znajomych o tym sklepie są pozytywne.
- o, to ten model.

bob destruktor [ Eksterminator ]
Na pewno są...
A dokładniej tu
[2] Trochę komicznie wyglądają, ale każdy lubi co innego...
[4] Jeszcze bardziej:)
kuwis [ Pretorianin ]
cos w tym temacie, ale nie wiem czy bedzie mi w nich cieplo.

Balsamista™ [ Generaďż˝ ]
Przejdź się po sklepach, a nie pajacujesz na forum.
kuwis [ Pretorianin ]
spierdalaj, wychodze z domu tylko wtedy kiedy musze kupic bulki

b166er [ Generaďż˝ ]
kuwis to w takim razie musisz szpetnie wyglądać. :(
b166er [ Generaďż˝ ]
Balsamista +1 :D
Weakando [ Legend ]
Spróbuj do tych dołożyć bo są genialne :)
Balsamista ---> Wygrałeś :)

bob destruktor [ Eksterminator ]
kuwis---> Porzuciłeś szkołę?
asdasd793 [ Konsul ]
b166er +1 :D

simian-raticus [ Generaďż˝ ]
Bierz Martensy od Doktora. Albo glany lub krótkie. Potem pasta na suchar i polerka. Kolorek czarny olej jak classic, a jak z blachą to mogą być. Odporne szykowne i dobre do samoobrony. Sportowe obuwie Ci się rozklei jak chlapa smalnie. One wcale skarpet nie zacapiają!
kuwis [ Pretorianin ]
jakie sportowe obuwie? napisałem, że szukam aleganckiego . glany mi sie nie podobaja

czekers [ Legend ]
jak najlepiej zara, to może powinieneś poszperać na zara.com
smalczyk [ Senator ]
Szukasz w końcu butów eleganckich czy casual? Bo jedno wyklucza drugie.

chili98PL [ Chor��y ]
w sosnowcu jest taki outlet centre jest tam dużo obuwniczych bardzo tanio wszystko markowe
.:Jj:. [ Legend ]
Ten Outlet to Fashion House.
Co do tematu- Wojas.
/thread.
yakuz [ YUM YUM ]
[8] a co ma na bosaka do sklepu drylowac?
W tym roku widzialem fajne gino rossi ma buty, byly za ~370zl, chodz nie pamietam jak ten model sie zwal.