GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Vlog Saurona

01.11.2010
19:36
[1]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

Vlog Saurona



Nie wiem czy było, ale mnie rozwala. Szczególnie wąs.

01.11.2010
19:38
[2]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Fajna piczka pod nosem.

01.11.2010
19:41
smile
[3]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

Więc go zgól:)

01.11.2010
19:41
smile
[4]

Orlando [ Legend ]

Kozak.

01.11.2010
20:14
[5]

Kentril [ fechmistrz ]

No niestety, internet jest dla wszystkich. Nawet dla takich chuliganów jak ten na załączonym video.

01.11.2010
20:22
smile
[6]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

kawał dobrego wąsa!

01.11.2010
20:24
smile
[7]

yo dawg [ 1979 ]

To ten slynny Sauron100 co kasuje komenty i zostawia tylko te włażące w dupę? Przechuj gość z taką mordką zrobi karierę na YT. I to błyskotliwe poczucie humoru. Dam mu suba haha

01.11.2010
20:39
[8]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[7]

No przecież mówił że nie daje suba za suba, więc bardzo proszę tego nie robić!

A sam blog to kawał dobrej kamery.

01.11.2010
20:51
[9]

zoloman [ Legend ]



co za typ



a tu jak stopniuje napięcie, normalnie Hitchcock :D

01.11.2010
20:58
smile
[10]

_MyszooR_ [ Senator ]

omfg

01.11.2010
21:05
smile
[11]

Egzek [ Tits Lover ]

Hitler nagrywa vlogi!

01.11.2010
21:09
smile
[12]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

01.11.2010
21:14
smile
[13]

PitbullHans [ Legend ]

Trochę się podniecił jak mówił o tej kamerze.

01.11.2010
21:16
smile
[14]

SILENTALTAIR [ Akallabeth ]

Dzięki wielkie autorowi tematu za pokazanie mi tego gościa.

01.11.2010
21:20
[15]

Pichtowy [ Senator ]

Ale S.Y.F. !

01.11.2010
21:20
smile
[16]

_MaZZeo [ Legend ]

Ale co to za typ jest w ogóle, w jakim celu on robi te filmiki i co za debile robią subskrypcję.

Żeby oglądać jego gimwąsa?

EDIT: chyba wiem ocb ja ryje ze śmiechu oglądając to

01.11.2010
21:25
smile
[17]

kefirek09 [ Senator ]

Nie wiem, czemu się śmiejecie... Pewnie większość z was nie potrafiłaby nagrać podobnego filmiku, więc brawa dla gościa za odwagę. Inną sprawą jest, że On nakręcając filmiki w swoim "studio" ma różne "tkiki" nerwowe, co sprawia, że wygląda nieprofesjonalnie, ale w końcu się wyrobi...

01.11.2010
22:43
smile
[18]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

Niektórzy ludzie wstydu nie mają. Nie dość, że straszy wąsem, to jeszcze plecie o niczym.

01.11.2010
22:47
[19]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Gaara z jetixa na ścianie i wąs rozwaliły mnie, jeszcze ten fryz jak u hitlera, ale przynajmniej gość gada tak że nie przynudza, aczkolwiek nie lubię i nie oglądam takiego gadania o niczym.

01.11.2010
22:53
[20]

tomazzi [ Flash YD ]

"na poszukiwania maszynki do golenia idź "
Komentarz mistrz!

01.11.2010
23:00
smile
[21]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

"Twixnijmy to razem"!

01.11.2010
23:07
smile
[22]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Typ jest obłędny :)

01.11.2010
23:11
[23]

HUtH [ pr0crastinator ]

[1] Zepsułeś mi dzień.

02.11.2010
03:41
smile
[24]

Aceofbase [ El Mariachi ]

omijajac szerokim lukiem niczym stoisko ze szwedzkimi konserwami w Biedronce zagadnienie merytorycznej zawartosci tego filmidelkowatego bloga, trza przyznac iz ten caly 'kawal dobrej kamery' jest rzeczywiscie wcale niezgorszy - przynajmniej pana saurona100!!!!111oneone wizualne wypociny nie wygladaja jak krecone tosterem, jak to jest z okolo 90% tego typu materialow, w szczegolnosci tych w ojczystym jezyku...

02.11.2010
07:15
[25]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

ja bym sie go bal, to jakis psychol jest i jestem pewien, ze nadejdzie kiedys dzien w ktorym wybuchnie, pojdzie do szkoly i zacznie strzelac do ludzi :F

02.11.2010
07:16
smile
[26]

Bibkowicz [ whore ]

hehe

02.11.2010
09:42
smile
[27]

siwCa [ Legend ]

Jedyny komentarz jaki jestem w stanie napisać -

__-_

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.