Zenedon [ Burak cukrowy ]
Vlog Saurona
Nie wiem czy było, ale mnie rozwala. Szczególnie wąs.
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
Fajna piczka pod nosem.

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
Więc go zgól:)

Orlando [ Legend ]
Kozak.
Kentril [ fechmistrz ]
No niestety, internet jest dla wszystkich. Nawet dla takich chuliganów jak ten na załączonym video.

Ogon. [ półtoraken fechten ]
kawał dobrego wąsa!

yo dawg [ 1979 ]
To ten slynny Sauron100 co kasuje komenty i zostawia tylko te włażące w dupę? Przechuj gość z taką mordką zrobi karierę na YT. I to błyskotliwe poczucie humoru. Dam mu suba haha
adrem [ Mroczny Rycerz ]
[7]
No przecież mówił że nie daje suba za suba, więc bardzo proszę tego nie robić!
A sam blog to kawał dobrej kamery.
zoloman [ Legend ]
co za typ
a tu jak stopniuje napięcie, normalnie Hitchcock :D

_MyszooR_ [ Senator ]
omfg

Egzek [ Tits Lover ]
Hitler nagrywa vlogi!

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

PitbullHans [ Legend ]
Trochę się podniecił jak mówił o tej kamerze.

SILENTALTAIR [ Akallabeth ]
Dzięki wielkie autorowi tematu za pokazanie mi tego gościa.
Pichtowy [ Senator ]
Ale S.Y.F. !

_MaZZeo [ Legend ]
Ale co to za typ jest w ogóle, w jakim celu on robi te filmiki i co za debile robią subskrypcję.
Żeby oglądać jego gimwąsa?
EDIT: chyba wiem ocb ja ryje ze śmiechu oglądając to

kefirek09 [ Senator ]
Nie wiem, czemu się śmiejecie... Pewnie większość z was nie potrafiłaby nagrać podobnego filmiku, więc brawa dla gościa za odwagę. Inną sprawą jest, że On nakręcając filmiki w swoim "studio" ma różne "tkiki" nerwowe, co sprawia, że wygląda nieprofesjonalnie, ale w końcu się wyrobi...

MacioraMZ [ Civilized Pig ]
Niektórzy ludzie wstydu nie mają. Nie dość, że straszy wąsem, to jeszcze plecie o niczym.
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Gaara z jetixa na ścianie i wąs rozwaliły mnie, jeszcze ten fryz jak u hitlera, ale przynajmniej gość gada tak że nie przynudza, aczkolwiek nie lubię i nie oglądam takiego gadania o niczym.
tomazzi [ Flash YD ]
"na poszukiwania maszynki do golenia idź "
Komentarz mistrz!

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
"Twixnijmy to razem"!

CreaToN [ Generaďż˝ ]
Typ jest obłędny :)
HUtH [ pr0crastinator ]
[1] Zepsułeś mi dzień.

Aceofbase [ El Mariachi ]
omijajac szerokim lukiem niczym stoisko ze szwedzkimi konserwami w Biedronce zagadnienie merytorycznej zawartosci tego filmidelkowatego bloga, trza przyznac iz ten caly 'kawal dobrej kamery' jest rzeczywiscie wcale niezgorszy - przynajmniej pana saurona100!!!!111oneone wizualne wypociny nie wygladaja jak krecone tosterem, jak to jest z okolo 90% tego typu materialow, w szczegolnosci tych w ojczystym jezyku...
Bullzeye_NEO [ 1977 ]
ja bym sie go bal, to jakis psychol jest i jestem pewien, ze nadejdzie kiedys dzien w ktorym wybuchnie, pojdzie do szkoly i zacznie strzelac do ludzi :F

Bibkowicz [ whore ]
hehe

siwCa [ Legend ]
Jedyny komentarz jaki jestem w stanie napisać -
__-_