GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciekawa gra akcji[poszukuję]

01.11.2010
19:35
[1]

Cyberniw [ Legionista ]

Ciekawa gra akcji[poszukuję]

Witam poszukuję jakiejś ciekawej gry akcji mało ważącej na pc.Proszę o pomoc

01.11.2010
19:49
smile
[2]

bob destruktor [ Eksterminator ]

Mafia I ?

01.11.2010
19:56
smile
[3]

what's up [ XPlayer ]

Made Man Prawa ręka mafii
Mafia I
Call of Duty 1,2,3,ewentualnie 4 ale wątpie
Chicago 1930 (fajny klimat)

Miłej ZABAWY !!

01.11.2010
20:08
[4]

Cyberniw [ Legionista ]

Moze jakieś inne propozycję?

@up
Dzięki :)

03.11.2010
08:16
smile
[5]

what's up [ XPlayer ]

więcej takich "mało ważących" gier nie znam lub zapomniałem ich tytuły ale raczej wątpię żeby jeszcze ci ktoś podał jakieś gry więc powodzenia i Miłej ZABAWY !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.