Cyberniw [ Legionista ]
Ciekawa gra akcji[poszukuję]
Witam poszukuję jakiejś ciekawej gry akcji mało ważącej na pc.Proszę o pomoc

bob destruktor [ Eksterminator ]
Mafia I ?

what's up [ XPlayer ]
Made Man Prawa ręka mafii
Mafia I
Call of Duty 1,2,3,ewentualnie 4 ale wątpie
Chicago 1930 (fajny klimat)
Miłej ZABAWY !!
Cyberniw [ Legionista ]
Moze jakieś inne propozycję?
@up
Dzięki :)

what's up [ XPlayer ]
więcej takich "mało ważących" gier nie znam lub zapomniałem ich tytuły ale raczej wątpię żeby jeszcze ci ktoś podał jakieś gry więc powodzenia i Miłej ZABAWY !!