GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

2 listopada - czy idzie się do szkoły?

01.11.2010
18:43
[1]

polak111 [ Legend ]

2 listopada - czy idzie się do szkoły?

Tak jak w temacie. Jestem w LO i muszę jutro iść do szkoły. Większość znajomych z innych szkół ma wolne. Jak to jest? Reguluje to jakaś ustawa czy może to należy do decyzji władz szkoły.
Jak jest u Was?

01.11.2010
18:44
[2]

Wiewiórk [ Legend ]

Nie idę.
Dyrektor LO ma do dyspozycji 10 dni wolnych i według własnego uznania ustala je.

01.11.2010
18:44
smile
[3]

CodeName47 [ Pretorianin ]

Też idę do szkoły.
9 lekcji od 7.45

Gr8.

01.11.2010
18:45
[4]

gracz12301 [ Senator ]

Normalny dzień szkolny. Nie rozumiem, dlaczego Twoi znajomi mają wolne. Dziwne szkoły. 2 listopada jest dniem edukacji. Tyle.

01.11.2010
18:47
[5]

polak111 [ Legend ]

[2]

Ma 10 dni wolnych do dyspozycji... hmm ale czy musi je wszystkie wykorzystać czy może mieć je gdzieś i nie dać żadnego?

01.11.2010
18:47
smile
[6]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Ja mam jutro wolne :)

01.11.2010
18:48
[7]

rpn [ prison break ]

Doprawdy mądry pomysł zapytać na forum dyskusyjnym czy masz jutro zajęcia w szkole. Ja osobiście zapytałbym kolegę lub koleżankę z klasy, no ale jak kto woli.

01.11.2010
18:50
[8]

xkxtx [ Dark Man X ]

[7] jedyny który napisał coś mądrego;

te 10 dni to ma dyr do dyspozycji a to czy je da teraz kiedy prawie jest okazja żeby zrobić trochę dłuższy weekend czy kiedy indziej to jego/jej opcja, pozdrawiam

01.11.2010
18:50
[9]

polak111 [ Legend ]

[7]

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

Przecież wyraźnie napisałem, że idę jutro do szkoły czyli wiem, że mam jutro zajęcia czy nie. Pytam się o to, na czym polega to zróżnicowanie.

01.11.2010
19:03
[10]

rpn [ prison break ]

polak111-> akurat z czytaniem ze zrozumieniem nigdy nie miałem większych problemów. Twoje główne pytanie brzmiało "czy idzie się do szkoły?" na co ja odpowiedziałem wszystko w poście 7 czego dalej się trzymam.

01.11.2010
19:03
[11]

DM [ Konsul ]

heh...10 dni wolnych do dyspozycji... chyba swojego urlopu :)
wolne są dni ustawowo wolne w kalendarzu roku szkolnego
każdy inny, np piątek 12 listopada może być wolny o ile będzie odpracowany w sobotę
wolne 2.11 mają studenci zawsze, żeby dojechać z domu

01.11.2010
19:11
[12]

dzfonek [ rightful owner of degus ]

studenci mają wolne wszystkie mozliwe dni z dobrym potencjałem.

01.11.2010
19:12
[13]

xkxtx [ Dark Man X ]

Dm -> trzymam się tego co usłyszałem od wychowawcy i od dyrektora podczas komunikatu jakos we czwartek

01.11.2010
19:13
[14]

Kreek [ Senator ]

to zależy od dyrekcji. my idziemy, ale inna szkoła z okolicy nie..

01.11.2010
19:13
[15]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Nie masz racji DM. Zmieniło się to przed tym rokiem szkolnym, nie trzeba nic odpracowywać - jest zależnie od typu szkoły "pula" dni wolnych od zajęć, które ustala dyrektor.


W moim liceum jest np. normalny dzień zajęć, ale wiem, że w innej szkole średniej w moim mieście jest w ten dzień wolne... Po prostu zależne to jest od dyrektora placówki.

01.11.2010
19:19
[16]

chorąży torpeda [ Chor��y ]

a studenci idą jutro do szkoły ?

01.11.2010
19:20
smile
[17]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Też mam jutro wolne.

01.11.2010
19:21
[18]

wojtul [ Generaďż˝ ]

ja muszę , ale nie idę :P

01.11.2010
19:22
[19]

polak111 [ Legend ]

Stra Moldas --> Nie trzeba odpracowywać? To dlaczego moja szkoła odpracowywała 12 listopada w sobotę 16.10.10 r. ? :/

[20]

Ale przecież ja nie mam dylematu czy iść czy nie iść. Pytam się o rozbieżności związane z dniem jutrzejszym.

01.11.2010
19:23
[20]

Windows XP 16 [ Senator ]

Idź normalnie do szkoły, a w najgorszym wypadku wrócisz się do domu. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż nieobecność.

01.11.2010
19:28
smile
[21]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

jako student rzeknę ,że mam - wolne ..

01.11.2010
19:30
smile
[22]

master53 [ Senator ]

polak111 -> Widocznie dyrektor Was robi w wała :P

01.11.2010
19:31
[23]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Rektorskie :)

01.11.2010
19:34
[24]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

polak111 -> Może po prostu dyrektor nie chciał wykorzystywać puli i chce zachować te dni na jakąś inną okazję... Jak pisałem, to już od niego zależy.

PS Samo Stra wystarczy. ;)

01.11.2010
19:38
[25]

polak111 [ Legend ]

Być może tak jest, albo znając cwaniactwo dyra robi nas w bambuko.

PS Będę pamiętać :)

01.11.2010
19:40
[26]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Niestety niewolne :P

01.11.2010
19:48
[27]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Ja zaczynam ostatni tydzień praktyk. Co w praktyce oznacza, że pójdę na 3h posiedzieć i pogadać z majstrami w firmie, a potem mogę do woli zbijać bąki:P
Także mam to głęboko;) Szkoda jedynie, że to ostatni tydzień:(

01.11.2010
19:52
[28]

kali93 [ Isildur ]

Polak--> Wszystko zostało napisane, jest do dyspozycji 10 dni których się nie odpracowuje. Może dyrek ma w jakiś inny dzień zaplanowane dla Was wolne:P

01.11.2010
20:08
[29]

Coy2K [ Veteran ]

rpn może i nie masz problemów z czytaniem ze zrozumieniem, ale postem [7] udowadniasz że jest inaczej... w przypadku gdy ktoś idzie w zaparte najlepiej mu to narysować kredkami, niestety skończyły mi się więc zostaną cytaty:


Autor pisze:
"Jestem w LO i muszę jutro iść do szkoły. Większość znajomych z innych szkół ma wolne. Jak to jest? Reguluje to jakaś ustawa czy może to należy do decyzji władz szkoły.
Jak jest u Was?"


Ty odpowiadasz:
"Doprawdy mądry pomysł zapytać na forum dyskusyjnym czy masz jutro zajęcia w szkole. Ja osobiście zapytałbym kolegę lub koleżankę z klasy, no ale jak kto woli."

pogrubione słowo klucz "masz". No więc on wie, że ma zajęcia, tylko pyta czy inni mają.

To że wątek zatytułowany jest "czy idzie się do szkoły?" nie zwalnia Cię z obowiązku przeczytania całej treści posta jeśli chcesz brać udział w dyskusji.

Przypominasz mi Milowicza z "Chłopaki nie płaczą", który pożyczył Śmierć w Wenecji bo myślał, że to gangsterski film

01.11.2010
20:31
[30]

HoMeR [ Man with dragonov ]

ide ide

01.11.2010
20:33
[31]

kong123 [ Legend ]

No a czemu miałbym nie iść? Idę. Moje dni wolne poza świętami to 12 listopada 7 stycznia i 4 maja - tak u nas ogłaszali.

01.11.2010
20:43
smile
[32]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Mi każą iść. Ale jestem katolikiem, to jest dla mnie święto i chodzenie do szkoły tego dnia kłóci się z moją religią! Tak więc nie idę :D

01.11.2010
20:54
[33]

Storm [ Hardstyler ]

Simen_01 -> Świętem był dzień dzisiejszy. Dzień zaduszny nie jest świętem obowiązkowym.

01.11.2010
21:07
smile
[34]

gracz12301 [ Senator ]

To dlaczego moja szkoła odpracowywała 12 listopada w sobotę 16.10.10 r. ? :/

U mnie czasami również odpracowujemy jakiś dzień w sobotę. Tyle, że w sobotę przychodzi max. 5 osób na 30 :) Ale "odpracowujemy".

01.11.2010
22:02
smile
[35]

kęsik [ Legend ]

U mnie w LO wolne.

01.11.2010
22:19
[36]

Pizystrat [ VictoriaConcordiaCrescit ]

U mnie również wolne, i bardzo się z tego powodu cieszę.

Ale w środę próbna matura z matematyki. Horror.

01.11.2010
22:26
[37]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Na wszelki wypadek nie idź ;)

W moim technikum wolne.

01.11.2010
22:35
smile
[38]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

U mnie wolne. Dziwne trochę ale ja na pewno nie narzekam. :P

01.11.2010
23:01
[39]

rpn [ prison break ]

Dziękuję Coy2K za lekcję języka polskiego :)

01.11.2010
23:14
[40]

_D_R_A_G_O_N #2 [ Pretorianin ]

Ja nie idę. Hueh.

02.11.2010
07:34
[41]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Ja też idę :(. Ale przynajmniej w dzień KENu, a na drugi dzień był piątek, więc też zrobili mi wolne. I tak miały tylko 2 szkoły w całym mieście.

02.11.2010
08:33
[42]

Santarius [ Death knight ]

A ja mam wolne. : )

02.11.2010
08:34
smile
[43]

Dawid8910 [ Konsul ]

Ja też nie idę :) Gimnazjum Małopolskie :P

02.11.2010
10:21
smile
[44]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Yeah. Nie ma to jak cieszyć się wolnym dniem.

02.11.2010
10:28
[45]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Ja niestety idę. Na 12 15 do 15 35. Za to jutro mam wolne bo są próbne matury.

02.11.2010
10:33
[46]

KoSmIt [ Like No Other ]

Ja mam wtorki planowo wolne, więc... :>

03.11.2010
10:25
smile
[47]

simian-raticus [ Generaďż˝ ]

Wypożycz se ksiazek kilka z biblioteki i poczytaj tego co jeszcze studenci nie mają to będziesz madrzejszy od magistrów, którzy Cię uczą! ZAPEWNIAM!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.