kuwis [ Pretorianin ]
horror w stylu MGŁY I WOJNY ŚWIATÓW SZUKAM
kuwis [ Pretorianin ]
a se upne

YogiYogi [ Generaďż˝ ]
Nie wiem czy masz na myśli film czy książke ?
filmy:
- Independence Day
- V
- niedlugo wchodzi na ekrany "Skylines" jesli dobrze pamietam - zapowiadal sie ciekawie ale pewnie wyjdzie z tego drugi ID4
- Project Monster
o i znalazlem świetny moim zdaniem (incydent z ufo - robiony w formie dokumentu ale trzyma w napiecu niesamowicie) :
"Alien Abduction: Incident in Lake Country"
Nawet jest w calości na YT - polecam ogladac bez przeskakiwania scen - a najlepiej oczywiscie full screen, ciemno, sluchawki na uszach. Nie jestem pewien czy znajdziesz lepsza jakosc na sieci gdzies - ale poszukaj.