GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty Black Ops PS3 czy PC

01.11.2010
18:03
smile
[1]

JachuOBCpl [ Legionista ]

Call of Duty Black Ops PS3 czy PC

Witam. Zastanawiam sie na co kupic CoD BO. PS3 czy PC. Prosze o uzasadnienie

01.11.2010
18:05
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Musisz być z lekka... przygłupi, jeśli nie wiesz na czym wolisz grać.

Tak - w zdaniu wyżej jest odpowiedź. Weź na to, na czym lepiej ci się gra. Takie trudne?

01.11.2010
18:06
[3]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

PC tańsze :)

01.11.2010
18:13
[4]

Barthez x [ vel barth89 ]

PC tańsze i przyjemniej się gra na zestawie klawiatura + myszka (choć oczywiście na padzie też przyjemnie). Jeśli nie kolekcjonujesz gier tylko na PS3 to bierz PC.

01.11.2010
18:33
[5]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Sam się zastanawiałem tak jak ty czy ps3 czy pc, póki co jeszcze nie postanowiłem, jak na razie wystarczająco frajdy daje mi mw2 na pc, a czynnikiem decydującym będzie to czy pójdzie na moim PC, jak nie to odkładam na max shootera do ps3 bo tak mnie na padzie w multi gnoją że hej :)

01.11.2010
19:29
[6]

diman00 [ not yet rated ]

Na PC masz dedyki i mody

01.11.2010
19:31
[7]

Kreek [ Senator ]

pc bo dedyki i mody

01.11.2010
19:32
[8]

Interior666 [ Konsul ]

Bierz na to za czym lepiej ci się gra. Zwróć uwagę czy na daną platformę będziesz miał z kim grać.

01.11.2010
20:55
[9]

JachuOBCpl [ Legionista ]

bardziej sie trzymam ps3 bo w mw2 na pc nudno sie gra na myszce a jak cos to do playa se podlacze klawe

01.11.2010
22:36
[10]

Interior666 [ Konsul ]

nudno się gra na myszce? co to wogóle znaczy?

01.11.2010
22:58
smile
[11]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Nie rozumiem. Pytasz o poradę i uzasadnienie. Wszyscy doradzili PC i podali jakiś argument a teraz wyjeżdżasz z tekstem , że
na pc nudno sie gra na myszce

Koleś coś chyba z tobą jest nie tak.

02.11.2010
00:33
[12]

tomashes9 [ Niesamowity Jezdziec ]

gdybym mial wybor bralbym na PC, argumenty:
-tansze
-klawa+mysz
-dedyki
-mody
-na dobrym sprzecie lepsza grafa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.