
Santarius [ Death knight ]
Amnesia zakończenia
Jakie mieliście zakończenie? Ja nie uratowałem tego gostka, któremu mieliśmy zrobić tonik i odciąć piłą głowę a za drugim razem go zostawiłem i zakończenie było identyczne...
Co powinienem zrobić w grze aby mieć inne zakończenie? A może znaleźliście kiedyś w necie zakończenia? Podzielicie się linkiem?
mirencjum [ operator kursora ]
Ta gra jest w wersji pl?
Santarius [ Death knight ]
jest do pobrania spolszczenie w necie. Chcesz link?
mirencjum [ operator kursora ]
Nie, dzięki. Nie mam jeszcze gry, a słyszałem, że straszno w niej jest.

Santarius [ Death knight ]
Amnesia wg. mnie pobiła Penumbrę. Dziś ją ukończyłem najlepsze było to, że grając w dzień żelazna dziewica - narzędzie tortur otworzyło się przede mną z masakrycznym dźwiękiem i rąbnąłem kolanem ze strachu w biurko : ), takich momentów jest multum, ale nic nie przebije tego gdy gra się w nocy na słuchawkach i goni cię potwór. Końcowe etapy gry są perfekcyjne, sterty ciał, krwi itp. działają na psychikę i to bardzo. Ta gra jest super! Warta swojej ceny.
Slasher11 [ Senator ]
Zakończenie jest definiowane przez akcję na samym końcu gry. Są 3 opcje

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Dlatego gram w Amnesie tylko przy włączonym świetle.