GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Amnesia zakończenia

01.11.2010
17:58
smile
[1]

Santarius [ Death knight ]

Amnesia zakończenia

Jakie mieliście zakończenie? Ja nie uratowałem tego gostka, któremu mieliśmy zrobić tonik i odciąć piłą głowę a za drugim razem go zostawiłem i zakończenie było identyczne...
Co powinienem zrobić w grze aby mieć inne zakończenie? A może znaleźliście kiedyś w necie zakończenia? Podzielicie się linkiem?

01.11.2010
18:00
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Ta gra jest w wersji pl?

01.11.2010
18:00
[3]

Santarius [ Death knight ]

jest do pobrania spolszczenie w necie. Chcesz link?

01.11.2010
18:04
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie, dzięki. Nie mam jeszcze gry, a słyszałem, że straszno w niej jest.

01.11.2010
18:11
smile
[5]

Santarius [ Death knight ]

Amnesia wg. mnie pobiła Penumbrę. Dziś ją ukończyłem najlepsze było to, że grając w dzień żelazna dziewica - narzędzie tortur otworzyło się przede mną z masakrycznym dźwiękiem i rąbnąłem kolanem ze strachu w biurko : ), takich momentów jest multum, ale nic nie przebije tego gdy gra się w nocy na słuchawkach i goni cię potwór. Końcowe etapy gry są perfekcyjne, sterty ciał, krwi itp. działają na psychikę i to bardzo. Ta gra jest super! Warta swojej ceny.

01.11.2010
18:32
[6]

Slasher11 [ Senator ]

Zakończenie jest definiowane przez akcję na samym końcu gry. Są 3 opcje

spoiler start
1. Wywracasz filary zanim otworzy się portal
2. Czekasz aż otworzy się portal i używasz ściętej głowy na nim
3. Czekasz aż otworzy się portal i wchodzisz sam.
spoiler stop

01.11.2010
18:35
smile
[7]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dlatego gram w Amnesie tylko przy włączonym świetle.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.