GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Playstation Plus

01.11.2010
17:54
[1]

opti_r [ Chor��y ]

Playstation Plus

Cześć. Mam pytania odnośnie usługi playstation plus.
1.Ile wynosi roczny abonament za tę usługę?
2.Co oprócz wersji beta i dem gier można ciekawego pobrać?

Dzięki za odpowiedź.

01.11.2010
17:57
smile
[2]

szymonmac [ Legend ]

1. Roczny abonament kosztuje 195zł, 90-dniowy - 59zł.
2. Co miesiąc dostaję się jeden pełny tytuł, dwa minisy, jedna gra z PSOne, a do tego jeszcze tematy i triale.

Wszystkie te gry są działające, tylko na czas trwania abonamentu.


Jakby co, na stronie Playstation jest napisane FAQ o PS+ :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.