GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dźwięk z kamerki internetowej na głośniki

01.11.2010
17:44
[1]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Dźwięk z kamerki internetowej na głośniki

Witam,

Jak zrobić aby kamerka internetowa z wbudowanym mikrofonem dawała dźwięk na głośnikach komputera do którego jest podłączona? Da sie to w ogóle zrobić?

Z góry dziekje za szybką odpowiedź :)

01.11.2010
17:46
[2]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Trzeba zainstalowac sterowniki i sprawdzic w opcjach czy jest taka mozliwosc.

01.11.2010
17:47
[3]

Lansdowne [ Pretorianin ]

Tzn. jaka opcja? Szukac w ustawieniach kamerki czy komputera?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.