GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Losy osób ocalałych w lawinie w Tatrach 28 stycznia 2003 roku

01.11.2010
16:44
[1]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Losy osób ocalałych w lawinie w Tatrach 28 stycznia 2003 roku

Przed chwilą obejrzałem film Cisza,który powstał na podstawie wydarzeń z 28 stycznia 2003 roku gdzie grupa uczniów jednej ze szkół w Tychach, wyruszyła w Tatry.Podczas tej wycieczki, zeszła lawina w której zginęło ośmioro uczniów,natomiast przeżył nauczyciel oraz dwójka uczniów.
Film poruszający, daje wiele do myślenia.
Tak z czystej ciekawości zapytam,może ktoś wie, czy ten nauczyciel w dalszym ciągu uczy/ł i czy Ci uczniowie wrócili do "normalności" mimo tej traumy ?
Może troszke bez sensu te pytania,ale film zrobił na mnie ogromne wrażenie a właściwie ogrom tragedii, przedstawiowy w tym filmie...

01.11.2010
16:50
[2]

DEXiu [ Senator ]

O ile wiem to w tym prawdziwym wypadku przeżył nauczyciel i czworo uczniów (troje wraz z nauczycielem powyżej linii obrywu i jedna dziewczyna, którą zdołano odkopać ze stosunkowo niewielkimi obrażeniami). Czy wrócili do normalności? Pewnie nie. Trauma na pewno została (zwłaszcza w przypadku dziewczyny, która przecież otarła się o śmierć, i nauczyciela, który zapewne czuł się odpowiedzialny). Trudno o tym mówić nie mają informacji z pierwszej ręki.

01.11.2010
16:50
[3]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

No raczej trudno im było wrócić do normalności, przeżyli jednak niezły stres.

[edit]
z [1]: 28 stycznia 2008
28 stycznia 2003

Sorry, ze się czepiam, ale kiedy w końcu była ta lawina?

[edit2]
no, i teraz jest ok.

01.11.2010
17:14
[4]

stary1970 [ Generaďż˝ ]

Oczywiście, wkradł się mały błąd, który już poprawiłem.Oczywiście to było w 2003 roku...

01.11.2010
17:16
[5]

bronka [ Junior ]

Witam,

Tez dzis ogladalam ten film pierwszy raz... Wzruszylam sie cholernie.

Zaciekawila mnie ta historia. A propo nauczyciela znalazlam tylko to :



Poryczalam się :(. Strasznie wczulam sie w całą tą historie...

01.11.2010
17:19
[6]

Grey Wolf [ - ]

Wie ktoś może czy będzie jeszcze powtórka?

01.11.2010
17:21
[7]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

To była powtórka, pierwszy raz TVN "Ciszę" puścił w czwartek o 21:30 i wtedy ją widziałem.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.