GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co by było gdyby w "Powrocie do przyszłości" zagrał Al Pacino?

01.11.2010
16:24
smile
[1]

T_bone [ Henchman 24 ]

Co by było gdyby w "Powrocie do przyszłości" zagrał Al Pacino?

Rewelacyjna parodia z Saturday Night Live ;) "Robin Williams" i "Alan Alda" zabijają :D

01.11.2010
16:30
smile
[2]

Orlando [ Legend ]

Alan Alda.

01.11.2010
16:40
[3]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Łał, Prince też jest :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.