GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prośba do posiadaczy I9+++ wifi tv

01.11.2010
16:20
smile
[1]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

prośba do posiadaczy I9+++ wifi tv

Witam

Mam prośbę do posiadaczy tych telefonów. Czy mógłby ktoś mi przesłać mailem wszystkie pliki systemowe które są na pamięci tel? Są dostępne po podłączeniu telefonu pod PC.

[email protected]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.