nemek94 [ Centurion ]
Wycena + polecenie
Witam
Ile dostane za Nokia 5230
Stan prawie idealny, pelen zestaw, bez simlocka, gwar jakies 20 mieisecy.
Poleccie jakis dobry telefon do 600 zl (mozna LEKKO nagiac), zeby mial wszystko, dobry OS, wifi, facewbooka itp.
Pozrawiam ;)
EnX [ White Dragon ]
Za tą Nokię możesz wziąć dobre 400 zł, a w podanej przez ciebie cenie wybrał bym Samsunga I5700, posiada on androida, i jest chyba najlepszym telefonem w tym przedziale cenowym.
nemek94 [ Centurion ]
400 zl ? to ładnie, mysłalem ze mniej
a nie lepszy by byl niewiele drozszy I5800 ?
nemek94 [ Centurion ]
wypowie sie ktos jeszcze ? :)
EnX [ White Dragon ]
Nie miałem jeszcze okazji używać I5800 i nie mogę nic o nim powiedzieć, a tego co zauważyłem działa on na andku 2.1.
Co do I5700 jest to bardzo dobry telefon, w przyzwoitej cenie, a jeżeli chcesz poczytać bardziej fachową lekturę, to polecam użyć wujka google, testów tego telefonów multum ;)