Alan468 [ Pretorianin ]
Akcje i wsady w NBA 2k11
jak się robi wsady , dwutakt z ewolucją na padzie (mam zwykłego pada z e5) i jeszcze znalazłam jakiś tryb czterech koszykarzy siedzi na tronach i trzeba jakieś ewolucje przy rzutach robić jak sie je robi (spod nogi do kosza , tyłem wrzuca i jeszcze zawisa ....)