GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dzisiaj 2 swietne filmy na polsacie i tvnie

01.11.2010
15:47
smile
[1]

Pawel150 [ Konsul ]

Dzisiaj 2 swietne filmy na polsacie i tvnie

Dzisiaj o 20.00 na polsacie Braveheart Waleczne Serce a o 21.30 Cast Away poza światem jezeli ktos nie ogladal to polecam.

01.11.2010
15:48
[2]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]

To ktoś jeszcze ogląda reklamy przerywane filmami w tv?

01.11.2010
15:49
[3]

Łoker men [ Generaďż˝ ]

to pierwsze to kicz o dupę potłuc a 2 dosyć ciekawy ale nie zachwyca

01.11.2010
15:49
[4]

Penetrator [ Generaďż˝ ]

Ten Cat Away jest nawet fajny , ale cos mi TVN nie odbiera i chyba nie obejrze.

01.11.2010
15:54
[5]

EnX [ White Dragon ]

Kilka lat temu próbowałem obejrzeć Waleczne serce na polsacie, ale nie podołałem. Film jest ogólnie długi, trwa coś ponad 2h, a po dołączeniu reklam seans wydłuża się o 1 do 1,5h, to nie dla mnie.

Dlatego już od lat nie oglądam filmów w tv, gdyż nie ma to większego sensu.

01.11.2010
15:55
[6]

.:Jj:. [ Legend ]

Oba filmy widziałem z miliard razy.

To ktoś jeszcze ogląda reklamy przerywane filmami w tv?

Ja poza dziennikiem informacyjnym od czasu do czasu w ogóle nie oglądam już tv. Szkoda nerwów.

01.11.2010
15:59
[7]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Oszustwo!!!Nie mogłeś obejrzeć ich miliard razy ,ponieważ na obejrzenie ich tyle razy potrzeba ponad 48lat!!!

01.11.2010
16:00
smile
[8]

Samzabijaka [ 00000000 ]

Zauważyłem, że na tym forum wiele osób piszę, że nie ogląda tv w ogóle, tylko jakieś informację. Srała babka srała, ciekawe ile to prawdy.

Jacy to wszyscy buntownicy. Tylko ciekawe, bo np. Rysia z Klanu każdy zna i każdy na bieżąco z odcinkami...

Albo ci co pisali, że nie oglądają TV opisują w jednym wątku reklamy, które ich wkurzają.

Jak łatwo w internecie być kimś kim się nie jest.

01.11.2010
16:05
smile
[9]

M'q [ Schattenjäger ]

To nieogladajacy tv=buntownik?

01.11.2010
16:07
smile
[10]

Samzabijaka [ 00000000 ]

To nieogladajacy tv=buntownik?

Tak ! Zbuntowany przeciwko niedobrym stacjom, które dosłownie zabijają widza przed TV ! O matko jak to boli !

01.11.2010
16:08
[11]

jojo121212121212 [ Generaďż˝ ]


Dzisiaj 2 swietne filmy na polsacie i tvnie - jojo121212121212
01.11.2010
16:08
smile
[12]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Cast Away chętnie obejrzę po raz kolejny, jeden z moich ulubionych filmów :)

01.11.2010
16:13
[13]

.:Jj:. [ Legend ]

Samzabijaka=> a teraz prosze o cytaty gdzie osoby mówiące że nie oglądają tv, w tym ja, wypowiadały się o reklamach lub powiedziały cokolwiek co wskazywało by że jednak telewizję oglądają.

Bo chyba nie pieprzysz dla pieprzenia?

01.11.2010
16:13
[14]

M'q [ Schattenjäger ]

Samzabijaka

Odstaw internet, bo widocznie wichruje ci mozg.

01.11.2010
16:14
[15]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

na tvn-ie nie jest aż tak źle, solorz-company-słoneczko to już inna bajka, ale już obcykałem co ile reklamy dają i jakoś się wytrzymuje, ale musi być niezły hit żebym obejrzał...

01.11.2010
16:16
[16]

Samzabijaka [ 00000000 ]

Kila razy zauważyłem takie coś tylko nie pamiętam już nicków. Zresztą od czego macie szukarkę.

A jaki bulwers od razu.

01.11.2010
16:19
smile
[17]

M'q [ Schattenjäger ]

Bulwers? Taaak, bunt przeciwko twojej osobie tez pewnie niedlugo w tym wszystkim wychwycisz :D

01.11.2010
16:21
[18]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

imo niektórzy przesadzają z tymi reklamami. jasne, potrafi to być upierdliwe i zdecydowanie lepiej obejrzeć na DVD czy innym VOD, ale jak się chce obejrzeć jakiś film, a nie ma dekodera albo nie chce się ruszyć dupska do wypożyczalni to da się wytrzymać.

01.11.2010
16:23
[19]

gracz12301 [ Senator ]

Wystarczy nie oglądać Polsatu i TVN, bo tam najgorzej dobijają z tymi reklamami w trakcie filmu.

Filmy na tych programach trwają 2,5 - 3 godziny.
Czyli 1,5 godziny film, a reszta to reklama...

01.11.2010
16:33
[20]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Samozabijaka -> Spróbuję Cię nie wyśmiać i wytłumaczyć o co chodzi. Nie wiem jak inni, ale ja np nie mam czasu na oglądanie filmów w przerwie reklam, a chęci tym bardziej. A że nic ciekawego w TV zazwyczaj nie leci i za te wszystkie klany, plebanie i gwiazdy na lodzie chcą, żebym płacił abonament telewizyjny, to już temat na inną - obszerną dyskusję.

W tv oglądam jedynie Mam talent/mecze/skoki, a filmy to już bym wolał nawet obejrzeć na megavideo, niż na tvn, czy polsacie.

01.11.2010
16:34
[21]

.:Jj:. [ Legend ]

Kila razy zauważyłem takie coś tylko nie pamiętam już nicków. Zresztą od czego macie szukarkę.

To następnym razem przed zarzucaniem komuś kłamstwa sprawdź dokładnie czy masz rację. A "szukarka" przydała by się Tobie, nie nam.

01.11.2010
16:37
[22]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Nie wyobrażam sobie oglądania całego Bravehearta w Polsacie. Przecież sam film bez reklam już trwa koło 3h.

01.11.2010
16:54
[23]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Skoro offtopic przejął już całkowicie temat domyślny, to i ja wrzucę swoje trzy grosze.

Telewizję przestałem oglądać wraz z rokiem pańskim 2007, kiedy to TV4 przerwała nadawanie Pythonów - jedyny program, jaki wtedy i tak oglądałem. Na uwiecznienie swojej decyzji pozostawiłem po sobie nawet stosowny wpis w wątku: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5509917 . Od tamtego czasu ani razu nie oglądałem TV, nie licząc sytuacji, gdy np. przebywałem w pokoju z kimś, kto właśnie miał włączony telewizor (chociaż to tak, jakby ktoś stwierdził, że "słucha radia", bo akurat jadąc autobusem z głośników leci RMF FM, czy inne Radio Maryja), a Pythoni stoją u mnie dziś na honorowym miejscu na półce z DVD. Jeśli ktoś nie jest w stanie pojąć, że niektórzy mają inne rzeczy do roboty niż wpatrywanie się w gadające pudło, to jest albo idiotą, albo trollem. W przypadku tego wątku możliwe, że jednym i drugim.

01.11.2010
17:13
[24]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Braveheart jest dobry, ale zachwyty nad Cast Away to dla mnie wielka niewiadoma

01.11.2010
17:20
smile
[25]

zelka [ Winter is Coming ]

Samzabijaka [ gry online level: 19 - Magic Level 90 ]

Zauważyłem, że na tym forum wiele osób piszę, że nie ogląda tv w ogóle, tylko jakieś informację. Srała babka srała, ciekawe ile to prawdy.


Ja nie oglądam telewzji i dobrze mi z tym. Jak chcę informacji to włączam radio. Filmy oglądam w necie.

01.11.2010
17:27
[26]

misio ssj [ Konsul ]

Braveheart ,po raz kolejny obejrze ten wspanialy film :) Reklamy mi nie przeszkadzaja ,a telewizje ogladac lubie ,bo na szczescie jeszcze na to mam czas :D

Nie ma jak to wylozyc sie na kanapie i popijac zimna coca-cole.

01.11.2010
17:45
[27]

Chriso25 [ Generaďż˝ ]

Ja ogladam bardzo malo filmow w tv, czasami cos w publicznej telewizji jezeli juz jakis mnie zainteresuje. Nie wyobrazam sobie juz ogladania filmu telewizji komercyjnej, gdzie co 15 minut fim przerywany jest reklamami, ktore trwaja 15 min. Kiedys probowalem ogladac tak filmy, ale uznalem ze to nie ma wiekszego sensu, bo cala przyjemnosc ogladania szlak trafia.

01.11.2010
18:26
smile
[28]

Sassafrass [ Pretorianin ]

A ja oglądam tylko Dr House w czwartki w "dwójce". Na Polsacie nie oglądam niczego, choćby to był niesamowity hit, wole w internecie. Gdy w najważniejszym momencie wyskoczy mi reklama, to się po prostu czuję zlekceważony. I tak mam tylko TVP1, TVP2, Polsat. Zamiast opłacać telewizje, wolę zapłacić i oglądać wybrane przez siebie filmy w internecie.

01.11.2010
18:41
[29]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Stare i często w TV. W dodatku nie są to filmy, które można by było oglądać kilka, kilkanaście razy. Tylko dla osób, które któregoś z tych filmów nie widziały lub dla wytrwałych.

01.11.2010
18:45
[30]

Samzabijaka [ 00000000 ]

To następnym razem przed zarzucaniem komuś kłamstwa

że co ?

Przecież nie napisałem, że konkretnie do ciebie pije.

Ludzie litości.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.