
Haze31 [ Pretorianin ]
Problem
Witam. Mam pewien problem...otóż gdy klikne raz myszką to ona mi klika tak jakby z 10 razy. Jak to naprawić, czy to wina myszki czy czegoś innego ?
Z góry thx :)

wysiak [ Legend ]
Juz dawno tego linka nie bylo
mirencjum [ operator kursora ]
Chyba jednak najprostszy sposób, to podłączenie innej myszki. Wtedy wiele się wyjaśni.
melon96 [ Konsul ]
ja też coś takiego miałem ale to była stara mycha jeszcze z tą kuleczką.
Kupiłem laserową i było wszystko dobrze ale to nie musi być ten sam problem