GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem

01.11.2010
15:07
smile
[1]

Haze31 [ Pretorianin ]

Problem

Witam. Mam pewien problem...otóż gdy klikne raz myszką to ona mi klika tak jakby z 10 razy. Jak to naprawić, czy to wina myszki czy czegoś innego ?
Z góry thx :)

01.11.2010
15:24
smile
[2]

wysiak [ Legend ]

Juz dawno tego linka nie bylo

01.11.2010
15:26
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Chyba jednak najprostszy sposób, to podłączenie innej myszki. Wtedy wiele się wyjaśni.

01.11.2010
15:31
[4]

melon96 [ Konsul ]

ja też coś takiego miałem ale to była stara mycha jeszcze z tą kuleczką.
Kupiłem laserową i było wszystko dobrze ale to nie musi być ten sam problem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.