kamiloss [ Pretorianin ]
Everquest 2 problem
mam problem mianowicie pobrałem sobie darmową wersję everquesta 2 o nazwie Extended. uruchamiam grę włącza się czarny ekran i kursor z gry po czym wywala mnie do windowsa. Dlaczego tak jest ?