GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Everquest 2 problem

01.11.2010
14:17
smile
[1]

kamiloss [ Pretorianin ]

Everquest 2 problem

mam problem mianowicie pobrałem sobie darmową wersję everquesta 2 o nazwie Extended. uruchamiam grę włącza się czarny ekran i kursor z gry po czym wywala mnie do windowsa. Dlaczego tak jest ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.